Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Renomirani izraelski trener Pini Geršon govorio je o pobedi minhenskog Bajerna nad Makabijem iz Tel Aviva 107:95 u pripremnoj utakmici. Njegov zemljak Jam Madar prešao je ovog leta iz Fenerbahčea u nemački tim.

 

„Dok je Madar bio na terenu, Makabi je napravio seriju 12:0, pa je odmah izveden iz igre. Ne vide ga kao deo rotacije, već kao ‘dopunskog’ igrača. Da li je uloga devetog igrača koji je na parketu pet minuta za Evroligu? Nije“, ocenio je 72-godišnjak u svom podkastu.

 

Geršon, koji je sa „Ponosom Izraela“ osvojio Evroligu 2004. i 2005, osvrnuo se na transfer 23-godišnjeg Madara iz Partizana na Bosfor prethodnog leta.

 

„Ne znam kakve je opcije imao, ali mislim da se sada kaje što je napustio Partizan. Fenerbahče je bio pun zvezda, pa se nije računalo na njega. To mi je razumljivo, imali su visoke ambicije. Ipak, ako ne možeš da igraš za Bajern, ne znam koliko ćeš dugo opstati“, objasnio je Geršon.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, samo_opusteno said:

Zaista je vreme da se posadi nulta tolerancija za vredjanje zena i porodica pa makar to znacilo mnogo prekidanja utakmica, istina, jedino Partizanovih. 

 

Zatim ce oni iz besa sto se drugima ne prekidaju utakmice da nastave da vredjaju zene i porodice. 

Jes vala. Aj da zaštitimo sve sem Zeljka. On je Turcin.

  • Tužno 1
Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Renomirani izraelski trener Pini Geršon govorio je o pobedi minhenskog Bajerna nad Makabijem iz Tel Aviva 107:95 u pripremnoj utakmici. Njegov zemljak Jam Madar prešao je ovog leta iz Fenerbahčea u nemački tim.

 

„Dok je Madar bio na terenu, Makabi je napravio seriju 12:0, pa je odmah izveden iz igre. Ne vide ga kao deo rotacije, već kao ‘dopunskog’ igrača. Da li je uloga devetog igrača koji je na parketu pet minuta za Evroligu? Nije“, ocenio je 72-godišnjak u svom podkastu.

 

Geršon, koji je sa „Ponosom Izraela“ osvojio Evroligu 2004. i 2005, osvrnuo se na transfer 23-godišnjeg Madara iz Partizana na Bosfor prethodnog leta.

 

„Ne znam kakve je opcije imao, ali mislim da se sada kaje što je napustio Partizan. Fenerbahče je bio pun zvezda, pa se nije računalo na njega. To mi je razumljivo, imali su visoke ambicije. Ipak, ako ne možeš da igraš za Bajern, ne znam koliko ćeš dugo opstati“, objasnio je Geršon.


:zalosna:

  • Haha 4
Link to comment

Meni je žao Madara i pored pizdarije koju je napravio. Svi smo mi bili pomalo retardirani kao tinejdžeri, nije fer da zbog jednog kiksa iz mladosti ispaštaš cijeli život. A sve su prilike da će tako biti.

  • +1 2
Link to comment

Sam pao, sam se ubio. I meni je žao što se zajebao. Ali ko  ga jebe. Niko ga nije bio po ušima da po svaku cenu sluša menadžera i pojuri za parama.

  • +1 6
Link to comment

Jbg, ima tu mnogo više do sujeta 50to i 60togodišnjaka (Miško-Savić-Želko-kum mu Itudis) nego do 18togodišnjakove na pare zinule gusce, ali ajde, najlakše je uvek okriviti klinca.

  • +1 4
Link to comment

Madar je imao sve uslove da napreduje u KKP, još mu je bila projektovana uloga startnog pleja. On je izabrao kako je izabrao. 

Kako se tu uklapaju sujete matorih prdonja, evo ne znam.

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment

Meni je tu najneverovatnije od svega da je on još uvek klijent Beobasketa. Mislim, ok, možda matori Geršon samo sere i možda će Madar igrati puno minuta u Bajernu, ali ako stvarno bude mahač peškirom...

  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Kako se tu uklapaju sujete matorih prdonja, evo ne znam.

 

 

Tako sto su ga vacarile za bijedno male pare

  • -1 1
Link to comment

u vezi madara, zar nije bila neka prica da su njegovi matori takoreci ekonomski nezavisni, te da lova u njegovom slucaju nije bila presudni faktor za odlazak?

Link to comment
Just now, MiddleClass said:

 

 

Tako sto su ga vacarile za bijedno male pare

 

Pa super je prosao u Feneru, zaradio je velike pare..

Link to comment
6 minutes ago, MiddleClass said:

 

 

Tako sto su ga vacarile za bijedno male pare

Lol, Partizan izvacario CAA agenciju. 

  • Haha 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...