Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

9 minutes ago, uini said:

 

pretpostavljam da je sada rešena i ta nepravda, pa može da se krene od nule i lepo da se za ovakve stvari sa bilo koje strane prekida tekma.

ne zato što je to nešto jezivo strašno, nego zato što stoka granice ne poznaje, pri čemu ne mislim samo na profesionalne navijače.

 

lepo posadiš nultu toleranciju, pa će ili svi da se ponašaju uljudno ili će se stalno igrati pred praznim tribinama; meni su obe varijante okej.

 

Ok, ti posadi nultu toleranciju i svima ce onda biti lepo..

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

ne treba ja to da posadim, pošto nisam aba liga.

u euroleague se izgleda pojave neki bolji i lepši navijači, lepi skoro kao ntilikina

Link to comment

Pa ništa bolje nego prethodne sezone. Očekujem da derbiji u EL budu besprekorni a u domaćem blatu nove svinjarije, prepucavanja, saopštenja, huškanja sa malih ekrana, naručene novinske tekstove, sudijske bravure i sl. 
 

Korijen ovih problema nije u sportu samo se na sport preliva. Kad će biti bolje u sportu zavisi od toga kad se ovaj truli korijen izvadi iz plodne zemlje Srbije. I to je tako.

  • +1 4
Link to comment
7 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Bas ce EL sudije da prekidaju mec jer navijaci skandiraju nesto vulgarno..

 

jel pevate i na el tekmama čovićevoj ženi? verujem da jok

Link to comment

Zaista je vreme da se posadi nulta tolerancija za vredjanje zena i porodica pa makar to znacilo mnogo prekidanja utakmica, istina, jedino Partizanovih. 

 

Zatim ce oni iz besa sto se drugima ne prekidaju utakmice da nastave da vredjaju zene i porodice. 

  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, uini said:

 

jel pevate i na el tekmama čovićevoj ženi? verujem da jok

 

Bilo je i toga. A peva se predsedniku skoro pa redovno.

 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, samo_opusteno said:

Zaista je vreme da se posadi nulta tolerancija za vredjanje zena i porodica pa makar to znacilo mnogo prekidanja utakmica, istina, jedino Partizanovih. 

 

Što samo žena i porodice? Zašto ne i drugih? 


Mislim, retoričko pitanje, zato što se to ne uklapa u narativ. 

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, garmonbozia said:

 

Što samo žena i porodice? Zašto ne i drugih? 


Mislim, retoričko pitanje, zato što se to ne uklapa u narativ. 

Zato sto se utakmice obicno ne prekidaju jer se neko "uobicajeno" vredja ali ako npr. vredjas crnca na rasnoj osnovi pocelo je da se prekida. U tu kategoriju bih stavio i to kad cela hala vredja odredjenu zenu, previse je nisko jbg. 

Razumem da je Covara ogavan lik ako nisi na njegovoj strani ali i nama je bio Vujošević pa ni dan danas nemam pojma da li taj čovek ima zenu i kako se zove. 

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
28 minutes ago, samo_opusteno said:

Zato sto se utakmice obicno ne prekidaju jer se neko "uobicajeno" vredja ali ako npr. vredjas crnca na rasnoj osnovi pocelo je da se prekida. U tu kategoriju bih stavio i to kad cela hala vredja odredjenu zenu, previse je nisko jbg. 

Razumem da je Covara ogavan lik ako nisi na njegovoj strani ali i nama je bio Vujošević pa ni dan danas nemam pojma da li taj čovek ima zenu i kako se zove. 

Pazi, generalno se slažemo, problem je što će se samo prekidati ako se skandira Vučiću ili Čoviću (ili njegovoj ženi), bilo koja druga situacija vređanja (npr. Nedovićeve, Teodosićeve, Pavlovićeve žene ili dece) neće. I tu je srž problema, pored bandoglavih koje pevaju te svinjarije.

Edited by garmonbozia
Link to comment

Odlično je pitanje, gde treba podvući crtu? Kažeš ne treba na rasnoj osnovi. Pa šta su picke ciganske? Crncima ne može a ovo može? Zašto samo žene? Zašto sudijama može da se jebe mater? Teško je tu biti pametan. U svakom slučaju je odvratno sve to zajedno. 

Link to comment
1 hour ago, samo_opusteno said:

Zaista je vreme da se posadi nulta tolerancija za vredjanje zena i porodica pa makar to znacilo mnogo prekidanja utakmica, istina, jedino Partizanovih. 

 

Zatim ce oni iz besa sto se drugima ne prekidaju utakmice da nastave da vredjaju zene i porodice. 

 

sećam se tekme na kojoj su navijači (ne Partizana) vređali Džikićevu majku. to je valjda bilo dok je Džikić bio trener kkp. al ja ne pratim košarku redovno, nešto mi govori da je bilo još bogoneugodnih skandiranja od strane navijača czv

 

čak bih rekao da je famozna Vesna bila i na repretoaru Zvezdinih navijača, ali poodavno. neko je negde kačio klip ili neki skinšot ili tako nešto, al davno je bilo ne mogu da se setim detalja

 

što naravno nije opravdanje za primitivizam navijača kkp

 

ja sam pričao ranije, ponoviću još jednom. osim u EL, susreti večitih se uglavnom odigravaju u okolnostima koje su, sve skupa posmatrano, nesportske. zato je i bitka za domaći teren tolika. zato što daje prednost koja izlazi iz sportskih okvira i, po mom skormnom mišljenju, trebalo bi da spada u nedozvoljenu. naravno, klubovi nemaju moć da spreče primitivce i bolesnike da obitavaju po halama. prvo jer ih ima puno, a drugo jer im donose određenu korist

 

ovaj problem ne može da reši ni kkp ni czv pojedinačno, a i da mogu neće. to se rešava na drugim instancama.

Edited by Ted
  • +1 8
Link to comment
52 minutes ago, samo_opusteno said:

Razumem da je Covara ogavan lik ako nisi na njegovoj strani

Ček, tebi Covara nije ogavan lik? To objasnjava mnogo toga... 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...