Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Just now, Jimmy Kowalski said:

A sto bi Vesna bila postedjena?

 

Zato sto Zelimir kaze tako. Kad je rekao navijacima da se stane sa vrijedjanjem Ostoje isto je prekinuto i nije se ponavljalo...

  • Haha 3
Link to comment
Just now, MiddleClass said:

 

Zato sto Zelimir kaze tako. Kad je rekao navijacima da se stane sa vrijedjanjem Ostoje isto je prekinuto i nije se ponavljalo...

 

Pa rekao je sto puta da je protiv vredjanja bilo koga, pa ce navijaci i dalje vredjati.

 

Kao sto ce i vasi navijaci vredhati bez obzira sta pise u nekom saopstenju kluba..

  • +1 5
Link to comment
24 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

A sto bi Vesna bila postedjena?

Uvek mi je bilo degutantno vredjanje clanova porodice. Protiv vredjanja coravog recimo nemam nista... stavise

Link to comment

koga je goga sekulić tužila kada su pevali pesmicu feat nikola peković?

 

meni su ovakve zabrane okej, ne zbog neke relativno imaginarne povrede xy ličnosti, već prosto da stoka (ne obavezno iz pančeva), razume da ne možeš da se ponašaš kao da su tvoji nazori jednako opšta pravila. ono, mrziš gej populaciju, jebiga batice, tvoje latentne gej aspiracije & strahove reši sa psihologom ili tatom, ne možeš da seješ teror po javnim mestima u 21. veku.

Edited by uini
  • +1 4
  • -1 1
Link to comment

Aj što pevaju, nego što redovno prekidaju momentum pevanjem te i srodnih pesama i što ne kapiraju da štete timu, a to bi makar trebalo da bude neka motivacija da se prestane sa tim, kad već ne postoji neka druga.

 

 

 

  • +1 7
Link to comment

Naravno da ne treba i naravno da je štetno. Mislim da se ipak neće prekinuti sve dok nekome može da se jebe mater a nekome ne može. Mislim nama je to postalo potpuno normalno, ali sudije aka pičke ćelave juče nisu prekidali dok su njima jebali sve po spisku. Vi se nadate, želite razum u devetom krugu, teško će to da ide.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Mi smo društvo koje je isfrustrirano već decenijama, ako se sutra ne bude skandiralo to neće riješiti ni naše probleme a ni frustriranost. 
 

Sad kad sam to napisao da napišem i da sam protiv bilo kakvog vređanja i nema bilo kakvog ali.

 

Potrebno je napraviti korjenite promjene u društvu pa ljudi neće biti frustrirani kad ne budu imali razlog da to budu. Samim tim prestaće i uvrede na sportskim manifestacijama koje, po meni, čine 1% frustracija u društvu a medijski su među najpropraćenijim.

 

Šta mi kao klub možemo da uradimo? Pa ovo što smo i uradili, da apelujemo protiv toga i to je to.

 

Hoće li nam to vratiti Kosovo, radna mjesta, platežnu sposobnost, funkcionalnu javnu upravu, slobodne medije, monetarnu nezavisnost i šta ti ja znam sve? Pa neće ali treba odnekud početi.

 

To što se kreće sa dna samo je pokazatelj koliko smo narod pogubljen, izmanipulisan, pogrešno fokusiran i na svaki mogući način ojađen i ubijen u pojam.

 

To nam je što nam je. Biće gore.

Link to comment
20 minutes ago, hooyadahoo said:

Naravno da ne treba i naravno da je štetno. Mislim da se ipak neće prekinuti sve dok nekome može da se jebe mater a nekome ne može. Mislim nama je to postalo potpuno normalno, ali sudije aka pičke ćelave juče nisu prekidali dok su njima jebali sve po spisku. Vi se nadate, želite razum u devetom krugu, teško će to da ide.

 

Ovo. Ljudi mogu da prihvate da je nesto zabranjeno, cak iako se ne slazu. Ali kad vide dvostruke arsine u primeni, to onda samo izaziva kontraefekat. I onda ce iz inata nesto raditi. To je upravo i bilo juce..

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

To je upravo i bilo juce..

 

gnev pravednika. 

kao kada bih ja rekao da sam vozio pijan & drogiran & usput prebio nekoga jer sam video da mnogima jedno, drugo, treće ili sve zajedno prolazi, pa sam iz inata to uradio jer ne trpim dvostruke aršine. a zapravo samo volim da se ponašam bahato, pa sam uposlio pravdu i nepravdu da bih našao neku pravedničku čupri.

 

ni ja ne mislim da će ovo išta rešiti ali mi je izuzetno drago kada se forsira nekakav tračak razuma. i siguran sam da će i bilo kakva slična uzvratna govnarija biti kažnjavana, jer, to je sasvim okej.

  • +1 4
Link to comment

 

18 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ovo. Ljudi mogu da prihvate da je nesto zabranjeno, cak iako se ne slazu. Ali kad vide dvostruke arsine u primeni, to onda samo izaziva kontraefekat. I onda ce iz inata nesto raditi. To je upravo i bilo juce..

 

I zbog tog imbecilnog ispoljavanja inata ih između ostalog treba liferovati sa tribine za sva vremena. U jednu ruku, ionako ih košarka primarno ne interesuje, u drugu, van granica do koje dobacuje psihologija mase, oni su potpuno bezopasni i kad bi se našli u društvu supruga Vesne Čović bili bi kao male mace.

 

U treću ruku, ili kafu, im se poserem.

 

Da ne skoče čuvari vatre, meni je iz krajnje sebičnih razloga prioritet da se mandrili prvo maknu sa Zvezdinih utakmica, jer me sprečavaju da gledam Tea u lajvu, al kapiram da je generalno veći požar među Grobarima. Sumnjam da još negde ima da na prijateljskoj utakmici protiv tima iz Francuske navijačke grupe imaju u piku repertoara primitivno urlanje protiv žene predsednika rivalskog kluba.

 

Mada me ne bi iznenadilo da Dileje imaju odgovor.

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, uini said:

 

gnev pravednika. 

kao kada bih ja rekao da sam vozio pijan & drogiran & usput prebio nekoga jer sam video da mnogima jedno, drugo, treće ili sve zajedno prolazi, pa sam iz inata to uradio jer ne trpim dvostruke aršine. a zapravo samo volim da se ponašam bahato, pa sam uposlio pravdu i nepravdu da bih našao neku pravedničku čupri.

 

ni ja ne mislim da će ovo išta rešiti ali mi je izuzetno drago kada se forsira nekakav tračak razuma. i siguran sam da će i bilo kakva slična uzvratna govnarija biti kažnjavana, jer, to je sasvim okej.

 

Pa govnarija sa druge strane nije sankcionisana krajem prosle sezone, pa je ovo rezultat toga.

 

Ali, lepo je sto se ljudi nadaju da ce zbog skandiranja protiv igraca, trenera ili sportskog direktora Partizana sudije revnosno prekidati meceve i prazniti tribine. Do sada su se pokazali da ne prave razliku..

  • +1 1
Link to comment

Pa šta drugo preostaje nego da se nadamo? A da, možemo da relativizujemo i pokušavamo da iznađemo objašnjenje zašto naša negovnarija vređa.

Link to comment
5 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Pa govnarija sa druge strane nije sankcionisana krajem prosle sezone, pa je ovo rezultat toga.

 

 

pretpostavljam da je sada rešena i ta nepravda, pa može da se krene od nule i lepo da se za ovakve stvari sa bilo koje strane prekida tekma.

ne zato što je to nešto jezivo strašno, nego zato što stoka granice ne poznaje, pri čemu ne mislim samo na profesionalne navijače.

 

lepo posadiš nultu toleranciju, pa će ili svi da se ponašaju uljudno ili će se stalno igrati pred praznim tribinama; meni su obe varijante okej.

Link to comment

Šta li nas čeka ove sezone na ovoj temi, kad par pobeda u pripremnim utakmicama prizovu nultu toleranciju, razumevanje, strepnju i nadu ljubitelja sporta i mira u svetu... 

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...