Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Partizan ima odlicnu kosarkasku publiku, ali sto bih voleo da sam profi kosarkas i da igram za Partizan, uh.

 

Kad vidim ove debilne novinare sto ne znaju nista o svom poslu i samo smaraju igrace da pricaju o publici, a onda svrsavaju sa jednom rukom u dzepu dok igraci hvale publiku, ja bih ih namerno oladio i davao odgovore od tri reci - ,,Publika je bila super".

 

Onda bih cutao i buljio u njih i pustio bih da se preznojavaju smisljajuci drugo pitanje, posto su ocekivali da cu ja sad tu pet minuta da hvalim publiku, a oni su mislili da drze telefon u jednoj ruci i snimaju i svrsavaju. Ucutao bih i gledao ih direktno u te tupave oci dok se preznojavaju smisljajuci da pitaju bilo sta drugo.

Edited by Hele
  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Vasilij Zajcev said:

 

 

@Gale  Pripaljuju iz dotrčavanja, Nakić jednu, promaši, uhvatimo je, vrati se njemu, on odma drugu...Nilikina iz dotrčavanja...i niko im ne sere. 

 

ko sme da sere ntilikini, kada je lepsi od svih. kao, sta mi seres, pogledaj se nasta licis

  • +1 1
Link to comment
47 minutes ago, J-♣ said:

defanzivni skok

slobodna bacanja

asistirani poeni

 

ako tu bude poboljšanja, biće i manje neizvesnih završnica  :)

 

Nas je Pariz posteno nadskakao, a nije da ima bolju centarsku liniju od nas, niti su visi. Ward koji je krilo, nema ni 2m, uhvatio 10 skokova, kod nas Tyrique 1 skok za skoro 20 minuta, Poku nijedan za 7 minuta. Ne moze tako.

 

Ovo je primarni problem. Naravno da ce dolaskom startne 4 biti bolje, ali ova skupina igraca mora mnogo bolje. Inace nemamo sta da trazimo protiv bilo koje jace EL ekipe, masakrirace nas..

  • +1 1
Link to comment

Taj Ward i onaj drugi takođe sa kosom na struju, Ifi, ta dvojica su pokidali. Ward brz ko munja, snalažljiv, plus dobar skok i meka ruka

Link to comment
23 minutes ago, hooyadahoo said:

Taj Ward i onaj drugi takođe sa kosom na struju, Ifi, ta dvojica su pokidali. Ward brz ko munja, snalažljiv, plus dobar skok i meka ruka

Bili su i Šorts i Vord u razmatranju.

Link to comment
48 minutes ago, uini said:

željko & vanja potpisali, sad smete da yebete samo u svoja 4x zida Arene :mellow:

 

Bice ovako, nazalost.

Da pojasnim i da ne bude da sipkasim(o) kasnije, u potpunosti podrzavam ovo saopstenje, tim i takvim pesmicama nema mesta u areni sportskog nadmetanja i takmicenja.

 

Edit - nigde nema mesta.

Edited by lord_s
  • +1 5
Link to comment

I beg to differ. Boli njih paja za vesnu, nego je ostoja opet dobio packe od sefa. Vesnu ne treba vredjati. Predsednika uvek i svuda

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...