Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

I sve kao ajde necu da se nerviram, pripremna utakmica, i opet me ziga iznad desne obrve

 

Ovde je ogroman posao obavio Iffe sa ofanzivnim skokom i provucenom loptom do Dejvisa

 

 

  • +1 2
Link to comment

Да пратим и подижем..

 

Сад нас је усрало али опет не баш сјајан задњи напад где Карлик иде на оног џигљавог чупавог и не би га пребацио и поентирао ни за три живота, дакле врло лако још један пораз у неизвесној завршници.

Катастрофа.

Link to comment

Ruku na srce, Karlikovo obeležje je baš da onako "sitan" izdržava kontakte sa višim igračima i čak ih koristi kao pomoć da poentira.

Link to comment
6 minutes ago, ZokiAsov said:

Dujan lomi obruce kao o.j. sacuvaj me boze. Katastrofa

Meni je on veća briga u odbrani.

 

A to automatski povlači i Željkovo (ne)poverenje, manju minutažu i lošiju igru u napadu.

 

Nadajmo se da će leći na svoje.

 

Dejvis je danas bio jako loš u odbrani. Nikad nije bio spektakularan defanzivac, ali leći će to dovoljno da ne bude Kaminski.

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment
16 minutes ago, Milošica said:

Kakva katastrofa. Imali su u jednom trenutku seriju 20-2.

 

Ne mogu da izdržim više.

Uzeli smo već dva trofeja. Ja ne vidim ovde katastrofu. :fantom:

Link to comment
Just now, Kreator said:

Uzeli smo već dva trofeja. Ja ne vidim ovde katastrofu. :fantom:

Nakon Superkupa ABA i ABA pre dve sezone, nastavljamo berbu trofeja :fantom:

Link to comment
51 minutes ago, Milošica said:

Kakva katastrofa. 

 

50 minutes ago, johan nagel said:

Катастрофа.

 

48 minutes ago, ZokiAsov said:

Katastrofa

 

@garmonbozia

evo ih i ovde :lolol:

Animation Radiohead GIF by hoppip

  • Haha 6
Link to comment

Ваљда ће Маринковић да се сабере ускоро, имао је одличну сезону у Басконији и онда кад се очекивало да  и на светском потврди форму (у нешто другачијој улози нормално ал небитно) он се поприлично распао а ништа боље не изгледа ни на овим припремним текмама.

 

Дујану ће очекивано требати највише времена да се адаптира, видећемо на шта ће то да испадне. На моменте онако с леђа баци приличан флешбек на лудог Аврама, леворук, 4 на дресу и онај до плафона избачај..

 

Френки се у нападу не устручва претерано, припаљује тројке како стигне, очекивао сам мало стидљивијег лика. У одбрани ће да похапси рекло би се.

 

Тајрик очекивано, атлетицизам, енергија, лудило. Одличан тандем ће бити он и Дејвис.

 

Да не идем сад понаособ (иде понаособ) након пар пријатљских али Бонга закива, Стерлинг ми изгледа као приличан рутинер за сада. Карлик исто делује добро да куцнем у дрво, видећемо још. Ифе топло хладно али некако не сумњам у њега да ће бити добар.

 

Поку колико год да је слим с једне стране, с оним ручердама ипак може дефанзивно да прави проблеме противницима. Видећемо шта може у нападу и колика ће му улога бити.

 

Немам статистику али делује да би деф. скок могао опет да буде проблем, најгори смо били у том сегменту у обе претходне сезоне у Евролиги. Бојим се да нема ту неког помака претераног иако је Бонгица с позиције три (колико ће играти то уопште ако не дође 4) одличан скакач, некако смо кратки под кошем.

 

У асистенцијама би већ могли и да напредујемо с Карликом у тиму, и ту смо вазда при дну у Евролиги.

 

Ужас ето испаде чаршав

  • Hvala 1
Link to comment
14 minutes ago, johan nagel said:

Ужас ето испаде чаршав

 

Uvek sam se pitao zašto se ljudi (učesnici foruma ) ljute kada neko napiše dosta teksta, tzv "čaršav"? Pa šta ako je napisano mnogo? Bitno je da je napisano kvalitetno, pa kada se sve pročita budeš zadovoljan da si pročitao jedan stav / mišljenje forumaša na osnovu kojeg možeš da uporediš svoje mišljenje i shodno tome prodiskutuješ. Više volim da pročitam elaborirane duže postove nego kratke postove koji nemaju nikakvog smisla, tipa vređanje, pokušaje podjebavanja i slične gluposti.

Edited by Kreator
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...