Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

kako ti se poky dojmio?

Pa ok, doklegod napada licem. I u odbrani se vidi taj voljni momenat, može i da zalepi iz drugog plana. Ako uspemo da ga ubacimo u rotaciju sa 15ak min, da ne mora da se krije u odbrani, može da se živi s tim. 

 

 

Link to comment

Да л’ они уопште траже неку четворку или је план да се види колико може Поку, да л’ то крпљење с Бонгом може да прође, шта Мајки има да понуди кад се опорави па онда полако. Кад је онај Нба кат беше, у октобру негде кад почне Евролига увелико?

 

Остојах је ако нисам пролупао након моћне симфоније изјавио да би могла да дођу чак још два играча евентуално (не знам где тог другог нађе) ал’ су утихнуле нешто приче о томе..

Link to comment

To je Ostojina izjava od prosle sezone.

 

Zeljko je rekao Zokiju da smo jaki ko zemlja pod kosem i da nam niko vise ne treba.

 

Ali Zoki mu je odbrusio da je on GM tima i nastavlja da trazi startnu 4.

Link to comment

Mene ne bi iznenadila ni neka petica, tj. 4/5 igrač, ako se tamo neko otvori.. Ne znam ništa ali vidim da proba sa Dejvisom na 4. 

 

Nego. šta je bilo s onim Džon Braunom iz Monaka? Pročitah negde da je otpušten zbog neke povrede, ramena, čega li... Možda kad bi se malo raspitali o težini te povrede, pa eventualno sačekali. On je energetska zver.. Sa Tajrikom i Bongom niko nam se u reketu ne bi naigrao. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

To je Ostojina izjava od prosle sezone.

 

Zeljko je rekao Zokiju da smo jaki ko zemlja pod kosem i da nam niko vise ne treba.

 

Ali Zoki mu je odbrusio da je on GM tima i nastavlja da trazi startnu 4.

A ide i priča da su Majku pokidani ligamenti prilikom rukovanja sa Momom Jakovljevićem. On se navodno toliko nagruvao preko leta zbog onog Savićevog iživljavanja da Željko razmišlja da ga proba kao startnu četvorku. Kažu da licem napada tim dahom višedecenijske konzumacije vinjaka i pljuga, posle koga niko ne ostaje na nogama, a guzicom tek razgrće. Tajrik je istegao zadnju ložu na Siciliji pošto mu je Moma refleksno uhvatio patiku gluteusima prilikom nekog bezazlenog pokušaja šuta u zadnjicu. Bukvalno mu se svi sklanjaju..

Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Nema tih 4/5. Manje vise ono sto vredi cekati preko bare su 3/4 igraci koji bi naravno u Evropi bili 4..

Mislio sam 4/5 preko bare, tj ovde centar, a da Dejvis ide na 4.

Link to comment
4 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Mislio sam 4/5 preko bare, tj ovde centar, a da Dejvis ide na 4.

 

Znam, zato i kazem da nema kvalitetnih.

 

Davies moze da odigra i na 4, ali ne da mu to bude dominantna pozicija tokom sezone. Sada u odsustvu prve 4 se isprobava kako bi izgledalo sa njim na 4 i Jonesom/Balsom na 5, ali to ce se verujem samo sporadicno koristiti u odredjenim situacijama.

Edited by Jimmy Kowalski
  • +1 2
Link to comment
28 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Davies moze da odigra i na 4, ali ne da mu to bude dominantna pozicija tokom sezone.

 

ne moze.

Link to comment
20 minutes ago, Milošica said:

Treba imati u vidu da će svi domaći osim Vanje u vojsku.

 

Sluzice na leto, izmedju sezona..

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
12 minutes ago, uini said:

 

ne moze.

 

Što ne na momente? Juče su u postavi jedno vreme bilo zajedno Bonga, Dejvis i Balša, delovalo je kao zid. Pritom uopšte nisu tako spori da ne mogu da isprate nogama.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Vasilij Zajcev said:

Ja baš mešam ovog Koprivicu sa onim Balšom od prošle godine. Totalno liče fizički, samo što ovaj pokazuje neka jajca..

 

kuku nama......da nemaš mononukleozu

Link to comment
12 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Dobro™

 

7 minutes ago, Nikodije said:

 

Što ne na momente? Juče su u postavi jedno vreme bilo zajedno Bonga, Dejvis i Balša, delovalo je kao zid. Pritom uopšte nisu tako spori da ne mogu da isprate nogama.

 

nema davies nikakav kvalitet za PFa, to se neće desiti u euroleague

živi bili pa videli

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...