Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

46 minutes ago, Filozof manijak said:

Polako i bez euforije.

 

 

Znam da se zajebavaš, ali sam ovde prestao da čitam.

 

Bukvalno sam u fazonu GDE JE F4 DA REZERVIŠEM ODMAH HOTEL??? (vidim da su kandidati Barselona, Beograd i Abu Dabi lol)

 

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

Dobra tekma za nas. Totalno drugi Partizan. Ovaj ife jbte, dečko bi mogao mislim bilo koji drugi posao da radi, smooth operator, imao sam utisak nakon intervjua na kraju utakmice da bi u sledećem trenutku mogao da sedi na nekom panelu o kvantnoj mehanici. Poku ko Poku, od sjaja do očaja, mada je danas bilo više sjaja. Neke stvari radi ne dobro, nego fenomenalno, vrhunski, što kažu Ameri as good as it gets, napr onaj milimetarski pas preko celog terena Vanji za polaganje. Kretanje bez lopte isto vrhunsko, i u napadu i u odbrani. Ljudi mislim ne kapiraju da je on visok ko Balša, ili tu negde, zato što im je govor tela na terenu različit. Poku izgleda više kao slasher, swingman, kako god, nego krilni centar, pogotovo centar. Ali na niskom postu mene ne bi sačuvao, dal' je bio kuzminkas ili neko tako veliki, krenuo da zida pa se okrenuo, a Poku još sekund gledao u prazno ispred njega. Šta još, Mitar izgleda na terenu ko da ima 28, a ne 18, izgleda košarkaški na terenu, a čini se da je radnik fanatik, tako da ima za njega nade. Dugo, baš predugo nismo imali nekog klinca da jebe kevu, otprilike od TNTja, bilo bi lepo da nam se, bar na kašičicu, to ponovo desi. 

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Prvi put sam gledao Tarmija, stvarno impresivno izgleda, kao od brega odvaljen i deluje da živi za fajt. Ako je pritom i radnik nema zime.

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, copkillah said:

 

Znam da se zajebavaš, ali sam ovde prestao da čitam.

 

Bukvalno sam u fazonu GDE JE F4 DA REZERVIŠEM ODMAH HOTEL??? (vidim da su kandidati Barselona, Beograd i Abu Dabi lol)

 

Ako dobro udjemo u sezonu, onda sigurno neće biti Beograd :sleep:

  • +1 2
Link to comment

frenki je usao, to je jedino vazno

a vucic ce zbog makrona frenkiju polagati racune, JEDAN racun vs nula srbskog deteta.

Edited by uini
Link to comment

Odgledah premijeru. Jasno je da 'emo tek sutra moći da procenimo nešto konkretnije, a najviše posle turnira u Atini, ali je prikazano za ovu fazu priprema solidno. Pre svega u pristupu, a meni najviše od domaćih igrača. Nakić je ozbiljan upgrade u odnosu na Trifu, a onaj mali Bošnjaković igra ko mator. Nadam se da će i Balša konačno prokinuti. 

 

Što se igre tiče nije što svaki ciga svoga konja hvali, nego se mi se obistinjava ona predikcija o tranziciji. Ovo je definitivno nogo agilnija ekipa od prošle i živeće od tranzicije. Ima dosta i do te želje da se svi pokažu 1.put pred publikom ali je odbrana već na duplo višem nivou nego prošlogodišnja. I taj size koji smo doveli na svim pozicijama dolazi do izražaja u preuzimanju. Fali defanzivni skok definitivno, a nisam siguran da će to taj Mike nadomestiti. 

 

Individualno, za sad najviše pokazuju Bonga i Braun, a prate ih Tajrik i Ife, dok je Karlik za sad zauzdan. Očekujem mnogo više od Vašingtona ali je on brt sad verovatno u paklu (jet lag + novorođenče)

 

Bilo kako bilo, ima ova ekipa lepog potencijala da uguši mnoge, sigurno u Areni, a videćemo već sledeći vikend od čega su satkani na strani.

  • +1 2
Link to comment

ljudi stavljajte imena kad kačite slike, bar još mesec dana.....još uvek ih ne razlikujem, svi su novi :D

 

eto, za belce ne morate, to sam savladao :)

Edited by Ted
  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
15 minutes ago, Ted said:

aha....važi....u Italiji je imao neki karfiol na glavi

 

 

idi kreni da pravis mural o frenkiju za ovu nedelju, jedino ces tako ostati grobar.

Edited by uini
Link to comment
31 minutes ago, Ted said:

eto, za belce ne morate, to sam savladao :)

Ja baš mešam ovog Koprivicu sa onim Balšom od prošle godine. Totalno liče fizički, samo što ovaj pokazuje neka jajca..

  • +1 1
Link to comment
Just now, Vasilij Zajcev said:

Ja baš mešam ovog Koprivicu sa onim Balšom od prošle godine. Totalno liče fizički, samo što ovaj pokazuje neka jajca..

kako ti se poky dojmio?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...