Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Odličan je bio Poku, mislim da je zabo i neku tricu. Definitivno pokazuje znake života.

 

Biće dobri i ostali mladi igrači, Bošnjaković, Dimitrijević... Valjda ta konkurencija pokrene Koprivicu. 

 

Ova ekipa može mnogo. Ponavljaću se kao papagaj, ali Obradović je mag košarke, kakvu ekipu je (opet) selektirao uz pomoć stručnog štaba. 

  • +1 3
Link to comment
23 minutes ago, DameTime said:

Odličan je bio Poku, mislim da je zabo i neku tricu. Definitivno pokazuje znake života.

 

 

Lupio je i jednu rampu za 3 poena nekom iz AEK-a. Zalaganje level MAX kod Pokua.

 

To se isto videlo i od mrtvog Koprivice na kojeg smo navikli da je takav - koji se odjednom pretvorio u besnog lava. Pa onda Dimitrijević, Bošnjaković, Nakić. Svi sa super zalaganjem a prva dvojica su 2006.godište. 

Sklopljena je izgleda takva ekipa gde je bukvalno postala sramota da se ne zalažeš jer su dovedeni igrači sličnog kvaliteta željnih dokazivanja. Pa i Željko kaže u onom podkastu kod Edina da za ove tri godine unazad nije doživeo da svi ostanu posle treninga i vežbaju šut.

 

To ne može na loše da izađe. Opet kažem, svi su se pojačali, da uđemo među 10 u evroligi - super. Sve iznad toga sjajno. Kada se bude vratio iz povrede Ajzeja Majk verovatno ću tada zaboraviti da smo nekada davno jurili Monekea.

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, Kreator said:

To ne može na loše da izađe. Opet kažem, svi su se pojačali, da uđemo među 10 u evroligi - super. Sve iznad toga sjajno. 

 

Kad ih (klince) Jones T. sve hajpuje :D 

 

Ja mislim da ovaj tim može direktno u PO Evrolige, ali bumo videli. Kakav će biti start sezone i za KKP i ostale ekipe. 

Edited by DameTime
  • +1 1
Link to comment
57 minutes ago, uini said:

jel imate boxscore ili da mi neko baci par lajni za dete & pokua


Super su se snasli u hadlu sa navijacima na kraju, za Pokua se vidi da se oseca kao na svojoj tribini, Frenki je iskusno odskakutao.

Iffe odlican intervju na pitanje frst impresnsa, koji se onda zakop'o sa glupavim pitanjem 'a lot of minutes on the point guard', pa sta ce da igra, centra

Ja ne mogu frst impresns vise, da li je moguce da nema niko drugi da to hoce i moze da radi

  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, uini said:

jel imate boxscore ili da mi neko baci par lajni za dete & pokua

Nilikina ima potpunu slobodu kod Želimira. Ne ubija mu samopouzdanje nekim ograničenjem šuteva. Kad je sam, uvek ide na šut, a dva puta je sam sebi iz driblinga izgradio poziciju. Poziciono je u organizovanju igre još malo zbunjen, ali ima visok BBIQ i verujem da će se pronaći i tu.

 

O odbrani da ne pričam, pakleno. U jednom trenutku čak i na postu jedna strvina od njihovog centra nije uspela da ga ugura.

 

Poku danas defanzivno odličan. U preuzimanjima se malo udaljivao od protivničkih bekova pošto je očigledno procena da im može uticati na šut dugim rukama. Fali još samopouzdanja u napadu, ali kretnje su mu super.

 

 

Edited by Milošica
  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Nilikina otvorio utakmicu sa 2 trojke iz prva 2 pokusaja, potom promasio 5 otvorenih suteva, sve ukupno manje od 30%. To je lose. Takodje, prilicno slab u organizaciji, nijedna asistencija za 17 minuta (Carlik 3 za samo 7). Kad je pozicioni napad nema bas ideju sta da radi. Odbrana na nivou, ali protivnik i nije bio neki.

 

Poku podelio neke rampe cisto da demonstrira kakav mu je raspon. Slabo je branio Kuzminskasa, u napadu se najbolje snalazio na otvorenom terenu, ali nece svi protivnici biti ranga Aeka (u EL skoro pa niko).

Link to comment
38 minutes ago, Milošica said:

 

 

O odbrani da ne pričam, pakleno. U jednom trenutku čak i na postu jedna strvina od njihovog centra nije uspela da ga ugura.

 

 

toeto. uz 7-8 poena i mural da mu pravite.

jedan nedeljno.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Polako i bez euforije. Ipak je ovo pripremni period. Protivnici su namerno izabrani malo slabiji u startu, da ekipa stekne samopouzdanje kroz pobede i uigra se. Bitno je održati ovaj nivo zalaganja i motivacije, da se grize stalno, što kaže gore Kowalski. U svakom slučaju, ovo vrlo lepo izgleda ovako u startu 

 

 

za ostala opšta mesta, zapratite me na instagramu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...