Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

16 hours ago, Borca said:

Nastavak sledi oko 20tog ovog meseca rekao je na Twitteru Miloš

@goofsNastavak ipak pre 20. Septembra, 16. ili 17 Septembra. 

Edited by Borca
Link to comment

ipak ništa, a? šteta, gotivno je ovo što će Edin da dovodi goste, ali bih voleo da slušam i analize tekućih sezona

 

Tribina ima odlične emisije jednom u dve nedelje, prate samo NBA

Link to comment
1 minute ago, goofs said:

ipak ništa, a? šteta, gotivno je ovo što će Edin da dovodi goste, ali bih voleo da slušam i analize tekućih sezona

 

Tribina ima odlične emisije jednom u dve nedelje, prate samo NBA

Kucam sa telefona pa me nesto zeza ima podkast i dalje stavio sam konačno datume koje je Miloš spomenuo 

Link to comment
14 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

dobar želimir, a i edin

 

pogotovu drugi deo kad su prešli sve one opšte poznate činjenice, i pitanja na koje smo odgovore čuli nekoliko desetina puta

 

 

 

Šteta što je trajalo samo sat vremena. Podkast i jeste forma gde se priča neformalnije i bez neke strukture. Imam osećaj da se Žoc tek opustio i da je moglo biti mnooogo zanimljivije. On je nabaždaren na ove intervjue pola sata - sat.

Link to comment

Ovo nije bio podcast bez obzira na naziv, vec klasican intervju. Dobar u smislu da voditelj poznaje materiju, isto kao i onaj razgovor Srdjana na Kopu prosle godine, ali intervju. Mozda najblize opustenom caskanju sa Zelimirom imao je onaj nas glumac iz Spanije (ne mogu sad da se setim imena), iz prostog razloga sto nije insistirao na "strucnim" pitanjima. A opet kada su Dzile i Srdjan imali podcast, bilo je uzivanje slusati kada im gostuju treneri, gde je onda Dzile preuzimao ulogu voditelja..

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Borca said:

Kucam sa telefona pa me nesto zeza ima podkast i dalje stavio sam konačno datume koje je Miloš spomenuo 

 

Topina, zahvaljujem. Videh samo ono "ipak" pa sam pomislio da je propalo.

  • +1 1
Link to comment

Spletom cudnih okolnosti mi je kupljena sezonska karta za KKP, ova moja trojica kupili 4 komada i hteli mene da navuku i mozda preobrate ali mrka kapa, lecim se od kladjenja i sveo sam pracenje sporta na minimum pa necu ni Zvezdu da gledam ni bilo koga. Ako nekome treba, valjda ukljucuje i clansku kartu i sve, neka mi se javi privatno. Mislim da je cena 35 500 din.

 

404 levo
K red
1-4 sedišta

Edited by Zli Gli
Link to comment
19 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Ovo nije bio podcast bez obzira na naziv, vec klasican intervju. Dobar u smislu da voditelj poznaje materiju, isto kao i onaj razgovor Srdjana na Kopu prosle godine, ali intervju. 

 

bez namere da nešto kenjam, samo da primetim kako je to "opušteno ćaskanje" = podcast, neko aktuelno učitavanje definicije, odnosno predstave kako to treba da izgleda.

podcast je zapravo nekakav audio (ovih dana očigledno i video) digitalni sadržaj koji se može čuni i skinuti online. prvi put sam čuo za podcaste kao pojam preko elektronske muzike, dj-a i producenata koji su tako objavljivali svoje mixeve ili neku muzičku selekciju.

 

recimo, bill simmons ima epizoda, bilo da je onaj njegov pod o basketu ili rewatchables o filmovima, kada mu gostuje neka baš grande zvezda koju očigledno ne poznaje - da mu epizoda baš bude ovakva, 1/1 novinarski intervju, dok su mu inače regulearne epizode potpuno drugačije.

 

kapiram da je željko prilično osetljiv na sve i svašta, pogotovo kada je koncept da se priča o strateškim aspektima košarke, pa nije tek tako rizikovati ceo intervju da bi se sad zezao sa njegovom percepcijom stvari.

 

ono kada priča "iamm i ja par hiljada letova, pa ne moslim da mogu da vozim avion", koliko god bilo zabavno, govori generalno o stavu trenera, pa onda pojačaš intenzitet kod uspešnih trenera a onda je na vrhu te piramide željko.

 

da se razumemo,ne krivim ga ja ništa na temu, da sam toliko uspešan u svom poslu kao on, pa da neko krene da me nešto pita, kapiram da bih bio dovoljno nesnosan da neko poželi da me premlati nakon 3 minuta.

 

meni je bio sasvim dobar intervju/podcast/whatevs, mada nisam odslušao do kraja.

  • +1 1
Link to comment

То с авионом ми је баш лоша аналогија, неколико деценија гледања кошарке би евентуално могло да се пореди са пар хиљада сати лета у кокпиту и посматрања пилота а не са класичним путничким летењем. Океј и даље не би могао да управљаш авионом али би знао понешто о томе, као што овако знаш понешто о кошарци.

 

Но јасно је да има огроман его што и није чудно јер га имају и много мање успешни тренери, некако то иде уз њих.

Link to comment

Свакако је био стегнут Един али што кажете има то и логике јер му је одмах гост јбг највећи ауторитет у тренерском послу, плус је утисак да се приватно не познају баш претерано. С неким Џикићем или рецимо Тринкијеријем би капирам било опуштеније и можда више неке дискусије мада је и то клизав терен јер колико год се Един за једног коментатора / новинара коректно разумео у кошарку, ипак има преко пута себе некога ко је неупоредиво стручнији па самим тим и не могу да причају баш на равној нози као што може тамо са Милошем.

Link to comment

Inače to o (ne)poznavanju košarke od strane plebsa je i Kari stalno potencirao tokom ovih nekoliko godina vođenja repke. Obožavam ga, ali vrlo često je i sam "postrojavao" novinare, često bez da ga iko išta pita.

 

Ali što kaže uini, pokušavši da se stavim u poziciju njih Karija i Željka, nije da ih ne razumem.

Edited by Milošica
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...