Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Мени је иритантан и за ону страну брда, шта је ту тако страшно. Ваљда се ми навијачи водимо некаквим емоцијама, нисмо стриктно рационални. Можда се неком и допада, мени је одвратан лик и генерално не волим то довођење бивших играча комшијског клуба. Није ни да ме неко пита разуме се.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Koje smo mi NBA povratnike dovodili?


Kamenski i Peri junior

Link to comment

Što se tiče tog mentalnog dela, on mi je čak glava koja će da se upali nakon srdačnog dočeka u Pioniru i da kanališe to u pravom smeru. Ipak je to Argentinac. 

 

Igrački opet mi dođe prirodno da poredim sa Avramovićem. Za razliku od Avrama, mnogo smisleniji sa loptom u rukama. Nema bespotrebnog hoblovanja parketa. Kada krene na koš u stanju je da improvizuje, ima više opcija. I jedan i drugi vole hero ball više nego leba da jedu. U odbrani isto voli da krade lopte i da prilazi igraču koji zida na postu, samo se čini da to dosta smislenije radi. 

 

Po meni, samo je pitanje para. Da li ima smisla povećati Avramu ugovor, ili dati još malo za ovoga. 

 

Not great not terrible. 

 

 

Link to comment
4 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Oni nisu povratnici, ljudi prvi put igrali van Amerike..

 

Ok, NBA otpadnike, svejedno. Ni Kendrick Nunn nije igrao nikada van Amerike pa je maltene MVP sezone.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

 

Ok, NBA otpadnike, svejedno. Ni Kendrick Nunn nije igrao nikada van Amerike pa je maltene MVP sezone.

 

I Nunn je izuzetak, ne pravilo. Eto odigrao je i Parker dobro i zacudo pregurao sezonu bez nekih povreda, mada kapiram da smo ga poptisali svi bi rekli "gde njega vecito povredjenog". Ko je jos tako porobio u prvoj sezoni van NBA?

 

Uzimati Nunna za igrace ili Pao za timove kao primere eto kako se moze uspeti prosto nije adekvatno..

Link to comment

Ne razumem šta želiš reći, da je ok da dva pojačanja koja dovedeš iz NBA odigraju krš sezonu?

Eno ti braću Hernangomez, Ibaka, taj Jabari, svi su u konačnici pružili više od ove dvojice.

 

Ok, mogli smo potpisati i Kembu verovatno, pa sa te strane moramo da budemo zadovoljni.

Link to comment
1 hour ago, garmonbozia said:

 

nije, skrasio se sa našom snajkom

Znači skroz rastrojen 

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
4 minutes ago, goofs said:

Ne razumem šta želiš reći, da je ok da dva pojačanja koja dovedeš iz NBA odigraju krš sezonu?

Eno ti braću Hernangomez, Ibaka, taj Jabari, svi su u konačnici pružili više od ove dvojice.

 

Ok, mogli smo potpisati i Kembu verovatno, pa sa te strane moramo da budemo zadovoljni.

 

Opet trpas sve u isti kos, one koji su vec igrali ranije u Evropi, sa onima koji prvi put igraju. Te stvari treba razdvojiti.

 

Koliko treba da budemo zadovoljni sa dobro slozenom ekipom iz '22/23, toliko treba da budemo nezadovoljni sa '23/24. Isti ljudi su sklapali, pa neki put ispadne kako si zamislio, neki put ne ispadne.

  • +1 3
Link to comment

Da presečemo malo transfer teme.

Ima li neko info da li će se raditi sanacija parketa, pošto je tokom ove sezone baš zaštrokavio? 

Link to comment
1 hour ago, smooth.Op said:

Što se tiče tog mentalnog dela, on mi je čak glava koja će da se upali nakon srdačnog dočeka u Pioniru i da kanališe to u pravom smeru. Ipak je to Argentinac. 

 

Igrački opet mi dođe prirodno da poredim sa Avramovićem. Za razliku od Avrama, mnogo smisleniji sa loptom u rukama. Nema bespotrebnog hoblovanja parketa. Kada krene na koš u stanju je da improvizuje, ima više opcija. I jedan i drugi vole hero ball više nego leba da jedu. U odbrani isto voli da krade lopte i da prilazi igraču koji zida na postu, samo se čini da to dosta smislenije radi. 

 

Po meni, samo je pitanje para. Da li ima smisla povećati Avramu ugovor, ili dati još malo za ovoga. 

 

Not great not terrible. 

 

 

Meni je prajm Luka (u onih par meseci po dolasku) najbolji stranac u Zvezdi ikada. Bolji i od MWilla i Kvinsija. 

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

Koje smo mi NBA povratnike dovodili?

smajli i zagorac, daj nesto teže...

  • Haha 2
Link to comment

Meni je svaki prelazni rok dosadan kao pijačni barometar. Sranje sistem. Zašto ne potpisati prvo dugoročni ugovor sa Aleksom Dimitrijevićem?

 

KKP je u KLS fazi imao jednu sasvim krštenu defanzivnu petorku, sa hrvatskim Džejom, Ponitkom i Trifom i Ledejom u liniji, ne znam šta fali dodati jednog šuter mamojeba i dobiti undersized 10 minuta, nije malo.  Red bi bio da se prvo ti ugovori obnove, a ja nemam info da je sportski sektor dosad primao mailove, te me ne bi uopšte iznenadila repriza Madar slučaja.

 

Kupio bih i Vildozu. Njega je ukanalio dolazak  i hajp oko Fakua, do tad je bio najbolji potpis. Da on dobije slobodu, podršku i beneficije Pantera, garantujem da bi manje oscilirao.

 

Luču ne bih. Ne treba nam kkp verzija Nedovića za 2 meseca godišnje. Veliko je ime, ostavio je dubok trag i najveći respekt za minuli rad, ali  previše košta za rizik koji nosi.

 

Ok su mi Lakić i Nakić, već sam pisao o njima, sa Aleksom Dimitrijevićem bili bi naša baza i mislim da bi se jako brzo adaptirali. Ako Partizanu nešto treba posle 3 godine, to su motivisani i ambiciozni  igrači. 

 

A možda i treba biti pozitivan - možda se 1 Balša dozove pameti, ali meni se čini da ga je tata malo razmazio i da hepienda neće biti ako malo ne podmetne svoju cenjenu guzu. Treba mu neko da kaže boli nas kurac za tvoje fizikalije, sad nam malo daj statistiku ili pali odavde. Isto važi za Smajletatm.

 

I da, ako smo već kod nepotizma - ima li Mire Radošević sina?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...