Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Nakićem sam poprilično zadovoljan. Koliko bar ja to umem da vidim, odlično prati igru, nudi se kad i gde treba za pas, takođe i daje pasove koji eksploatišu prednost koja je negde nastala, nisu mrtvi. Odbranu isto pegla fino. Cenim da su ovo stvari koje donose finu minutažu valjda kod svakog trenera. Još kad bi bio ubica, uf! - ali to izgleda nije. 

 

Dejvis me za početak nervirao stavom (pojačanim maramčetom oko glave) ja sam najbolji igrač na ovom basketu - ali se ispostavilo da je prilično moguće da jeste najbolji igrač na tom basketu. Videćemo. 

 

Pokuševski ima mnogo smisla za ovu igru, na stranu ona dupla i slično, goli flow lopte sa njim je odličan. Živo me zanima kakav će efekat na njega imati presija zvana Žoc. 

  • +1 2
Link to comment

Videh Pokua u Novom Sadu. Šetka se sa devojkom. Ne izgleda uživo rahitično. Malo mi je i optimizam narastao da će biti od njega nešto. 

Link to comment
13 minutes ago, Facundo Orellana said:

Videh Pokua u Novom Sadu. Šetka se sa devojkom. Ne izgleda uživo rahitično. Malo mi je i optimizam narastao da će biti od njega nešto. 

 

Pazi, on živi u Novom Sadu kod roditelja. Putuje svaki dan u Beograd na treninge (kada je Partizan u BG, naravno).

Ja kad vidim njegovu facu pomislim da je kasnio voz za bg.

Edited by Kreator
  • Haha 3
Link to comment
50 minutes ago, Gale said:

Pokuševski ima mnogo smisla za ovu igru, na stranu ona dupla i slično, goli flow lopte sa njim je odličan. Živo me zanima kakav će efekat na njega imati presija zvana Žoc. 


ima magije u tim nejakim rukama

 

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, uini said:

 

zapravo, one-motion sut, koji krece prakticno sa zemlje, pruza i veci range i bolji balans, sto naravmo pomaze kod preciznosti; zato danas vecina igraca sutira tako.

 

ovaj pokuov, gde se najpre odrazi pa sutne otprilike na najvisoj tacki je taj stari two-motion

 

U pravu si. Permutovao sam totalno. Onda je skroz tupavo da je Poku učio 2 motion kao klinac. Osim što je u to vreme bilo mnogo raspostranjenije.

  • +1 1
Link to comment

da, aek i pariz

onda sledeći vikend turnir u atini(pao, makabi, efes)

 

premijera je 25.09. protiv borca u areni

  • Hvala 1
Link to comment
14 hours ago, Facundo Orellana said:

Videh Pokua u Novom Sadu. Šetka se sa devojkom. Ne izgleda uživo rahitično. Malo mi je i optimizam narastao da će biti od njega nešto. 


Ма немогуће.. Поку је изгледа онај лик који не излази ђубре да баци без девојке. Да држи њену слику на позадини телефона (а и компјутера верујем) је сигурнија ствар од победе Звезде над Фмп-ом. Ако раскину (остави га) током сезоне, нећемо га извући из депресије никада.

  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...