Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

ne treba ovaj trapani da bude mera, i ovo jeste pripremna utakmica, ali igraju cvrsto

mi smo zajebani kao kratko cebe i bicemo jako dobri 

svi tu mogu trojku da ubacuju

  • +1 1
Link to comment
Just now, Ted said:

lele kakvi su ovo uslovi.....ko Kupa Paje Patka u Prokuplju

 

gledao sam dok nije puko strim.....šta ja znam, ne mogu da ocenim ništa, vidi se da je usviravanje u toku i da treba još prilično do koncerta

Ko učestvuje na tom kupu paje patka u prokuplju?

 

Imaš ovaj gore YT link, nastavi da gledaš.

Link to comment

Šta, kao nismo imali para za Alibegovića? 

 

Nakon svih sinova, Teomana starog sin bio bi top pojačanje na kritičnoj poziciji 

 

 

 

Edited by April
Link to comment
1 minute ago, MocaVukotic said:

Koliko nam traju tekme jbt, juce dva i po sata, evo sad preko sat a jos prvo poluvreme

Ogromna vrućina u hali kao da se igra u adis abebi oko podne, napolje. Briše se parket posle svake akcije, trenerima se dozvoljavaju duži tajmauti i tako ...

Link to comment
4 minutes ago, April said:

Šta, kao nismo imali para za Alibegovića? 

 

Nakon svih sinova, Teomana starog sin bio bi top pojačanje na kritičnoj poziciji 

 

 

 

 

To sto on izgleda ko Shengelia protiv nesrecnog Pokua ne znaci da je EL kvalitet.  Trapatoni mu je prava mera.

  • +1 2
Link to comment

Zašto nam sk pušta zvezdine akcije u poluvremenu? J....m mater tom kretenu u režiji. Evo debilko se sad setio da ipak igra partizan pa pušta partizanove akcije, ali sa akcentom na jajomaza, smajlija, avrama i đuše. Domaće....

Edited by Kreator
  • Haha 3
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, Kreator said:

Zašto nam sk pušta zvezdine akcije u poluvremenu? J....m mater tom kretenu u režiji.

 

Evo culi te i pustili nase

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Kreator said:

Zašto nam sk pušta zvezdine akcije u poluvremenu? J....m mater tom kretenu u režiji.

 

Aj to al jebenog iliju kovacica, usta ga bolela

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Minut ćutanja za SK, kako li su se oni osećali kada su dobili zadatak da naprave najave za prvih nekoliko utakmica KKP pred EL, svi otišli a od Balše ne može ni 10 sekundi najava da se odradi....

Link to comment
1 minute ago, *edited by mod said:

Minut ćutanja za SK, kako li su se oni osećali kada su dobili zadatak da naprave najave za prvih nekoliko utakmica KKP pred EL, svi otišli a od Balše ne može ni 10 sekundi najava da se odradi....

Sad gledam ovaj kaminski je u stvari bio do jaja, olako smo ga pustili

  • Haha 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

dal je realno da ste toliki zaluđenici da gledate pauzu između dva poluvremena pripremne utakmice :D

Pa to je košarka. Da je fudbal već bih izašao napolje da prošetam. :fantom:

Link to comment

prastajte na neznanju, slabo letos ispratih

koju poziciju igra taj sto nam nedostaje

nemamo zamenu za obrvu

treba se izgraditi pobednicki mentalitet, utiska sam da smo doveli igrace koji nisu bili lideri

tko ce biti lider ekipe, kada se jajca stisnu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...