Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Pokuu će dobro doći aba liga da se vrati u ozbiljnu košarku. Posle može da proba i sa evroligom, što da ne?

Edited by Kreator
Link to comment
2 hours ago, Vasilij Zajcev said:

Ja ne znam da li sam ikad video profesionalnog igraca da uradi ovo.

Pokusavam da nadjem video, ali ne uspevam. Teo je tokom prosle sezone imao slican brainfart, s tim sto je nakon skoka spustio loptu na parket, bese zavrsnica neke EL tekme.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, kralj said:

 

To je odlika igrača koji nemaju range, pa im pomaže da loptu zalete. Govorio je Poku da je tehniku zadržao iz klinačkih dana, pa to može da pruži nekakvo objašnjenje, dok mu je sam izbačaj skroz korektan.

 

 

zapravo, one-motion sut, koji krece prakticno sa zemlje, pruza i veci range i bolji balans, sto naravmo pomaze kod preciznosti; zato danas vecina igraca sutira tako.

 

ovaj pokuov, gde se najpre odrazi pa sutne otprilike na najvisoj tacki je taj stari two-motion

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, Lord Stef said:

Pretpostavljam da ni veceras nema strima? Ovo sto sam do sad potrazio nigde nema utakmice u ponudi.

 

u makedoniji pise da ce biti na sk1, 21h

Link to comment

Naivno sam pokušao da kupim kartu za Kališ, ja ne znam da li je postojalo veće đubre od onog eFinityja na svetu ikada igde.

Link to comment
40 minutes ago, cedo said:

 

u makedoniji pise da ce biti na sk1, 21h

 

Ma bice nego nemam SK :D juce sam i nasao neki stream ali mi je antivirus podivljao pa sam ga batalio, za veceras vec nema apsolutno nigde

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Kreator said:

Pa pređi kod nas sbb-ovaca. 

 

Ma zajebo se pa produzio ugovor sa MTS proletos. Kad sam lenstina, mrzelo me da se cimam pa ono, daj ga samo produzi, jbg.

 

Nista, ostaje mi tekstualni prenos na B92. Jel' ovo Bonga poceo na 4?

  • +1 1
Link to comment

Gotova prva četvrtina. Vodimo poen razlike. Sviđa mi se ekipa. Jedino mi žao Pokua, kako je jadno primio onu bananu. Biće bolje....valjda.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...