Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

47 minutes ago, smooth.Op said:

Screen_Recording_20240908_081948_EONTV_1.gif.ec3f5714189c868ea0c94fed8f61de2d.gif

I Frenki rukama gestikulira koj ti bre penis 😂 Balša kad ces odrasti mali veseljace Koprivica. Poku iz paralelne vasione juče 😢 Bongica crna panterica, prava mačka 

  • +1 3
Link to comment

Odličan uvod u sezonu. 

 

Kupiš Nilikinu i onog Dolfa Lundgrena i onda opet igraš iskakanje petice na pleja i primiš sto poena od jebene Tortone. Ko protiv nas ima manje od 40% za /// alal mu kurac

 

Pokuševski treba redovno da pije Zoloft, deluje stalno zabrinuto, kao da je zlostavljan u detinjstvu. Pre nego što krene iilegalnim stimulansima. 

 

 

  • Wub 1
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
6 hours ago, smooth.Op said:

Screen_Recording_20240908_081948_EONTV_1.gif.ec3f5714189c868ea0c94fed8f61de2d.gif

 

Podseti me na mog drugara i njegov lament od pre mesec dana " Gde baš Koprivicu da ostave? Izgrickaću sve nokte od nervoze kad ga vidim na parketu."

Link to comment
3 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ok, ljudi su pisali da mu je tehnika šuta loša, ali nisam mislio da je ovako loša

Vuku ga dlake na nogama dole.

Link to comment
3 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ok, ljudi su pisali da mu je tehnika šuta loša, ali nisam mislio da je ovako loša

Ja ne znam da li sam ikad video profesionalnog igraca da uradi ovo. Ustvari, sin mi je sad izasao iz starijih pionira, mislim da ni tu nisam video..

 

Ovo je tezak kanal u glavi. Pripremna tekma u pickovcu, dosao si iz NBA, vec pogodio trojku, otvoren sut..

  • +1 2
Link to comment

Digao se na šut, pogledao gde je Vanja, da mu asistira i kad je video da Vanja ne gleda bilo je kasno. 

Imao sam i taj gif, ali nisam okačio baš zbog toga. 

  • +1 1
Link to comment

To, da se Vanja nije povukao ispod koša dobio bi loptu na zicer, onda bi bilo Poku mađija. I dalje je njegova greška jer ne treba skakati pa tek onda tražiti pas (osim ako niste Medžik Džonson), ali nije tragedija.

  • +1 4
Link to comment
14 minutes ago, goofs said:

I dalje je njegova greška jer ne treba skakati pa tek onda tražiti pas (osim ako niste Medžik Džonson), ali nije tragedija.

 

upravo tako; ne vidi se iz ovog ugla bez vasih opisa, da se vec pri odrazu resio da uposli marinkovica ali ga je ovaj iznenadio kretnjom.

 

pri cemu nije vanja bio u nekoj genijalnoj poziciji i da je ostao u okvirima terena.

 

meni je veca misterija (generalno) to sto poku sa svojih 213cm sutira ol'skul two-motion shot, gde se najpre odrazi pa je tek onda sutira; mnogo bi mu preciznije i jednostavnije bilo da sutira one-motion, kao i vecina danas.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, uini said:

 

upravo tako; ne vidi se iz ovog ugla bez vasih opisa, da se vec pri odrazu resio da uposli marinkovica ali ga je ovaj iznenadio kretnjom.

 

pri cemu nije vanja bio u nekoj genijalnoj poziciji i da je ostao u okvirima terena.

 

meni je veca misterija (generalno) to sto poku sa svojih 213cm sutira ol'skul two-motion shot, gde se najpre odrazi pa je tek onda sutira; mnogo bi mu preciznije i jednostavnije bilo da sutira one-motion, kao i vecina danas.

 

To je odlika igrača koji nemaju range, pa im pomaže da loptu zalete. Govorio je Poku da je tehniku zadržao iz klinačkih dana, pa to može da pruži nekakvo objašnjenje, dok mu je sam izbačaj skroz korektan.

Da se ne nastavi i ovo hiljaditom varijacijom na temu Pokuovog bicepsa, sličan problem ima i konjina poput Jokića, samo što se kod njega manifestuje tako što zakorači skoro kod svake trojke. Kada uzme čist catch&shoot tačno vidiš da je nešto neprirodno kod tog izbačaja.

  • +1 1
Link to comment

Vidim ja da i kad Poku uradi airball, uinijevi svedoci će vikati 'đe je taj Massaro'. Hteo je da asistira. Biće ovo zabavna sezona 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...