Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

15 minutes ago, Ted said:

hahahaha......nervni slom u najavi opet

 

kad bih samo mogao jednu sezonu da preskočim i da ne gledam ni jednu utakmicu......rodio bih se ponovo

 

al ne mogu da obećavam ono što ne mogu da ispunim.....trudiću se da doziram

 

Pa pratiš sport, sportski klub, košarka. Naravno da ćeš da se nerviraš. Kao i svi mi ostali, uostalom. Ne, nego ćemo da karamo sve sa 30 razlike i puštaćemo za kraj gladnog koprivu da ih ožari svojim piruetama.

 

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, Kreator said:

 

Pa pratiš sport, sportski klub, košarka. Naravno da ćeš da se nerviraš. Kao i svi mi ostali, uostalom. Ne, nego ćemo da karamo sve sa 30 razlike i puštaćemo za kraj gladnog koprivu da ih ožari svojim piruetama.

 

 

daaaaa, to mi daj brate.....samo jednu sezonu

  • Haha 3
Link to comment

Nisam gledao produžetak, ženi se probudio nerv zvani "potrošačko društvo" pa smo morali do tržnog centra.

 

Ono što mogu da kažem posle odgledanog prvog pripremnog meča je da mi se već sviđa ekipa kako je posložena. Fali jedna OK 4/5 za kompletan doživljaj. Još nismo videli Dujana (čestitke!) i povređenog Majka. Spoljna jedinica (kečevi i dvojke) je malo zakazala u odbrani, tu očekujem ovog uinijevog sina da preuzme komandnu palicu. Kopriva je kopriva a o Pokuu neću ništa da pričam do tamo negde oktobra, novembra. Specifičan igrač koji će morati da se uklopi u sistem.

Dejvis i braća Džons ozbiljne njuške ali vidim da će mi Bonga biti jedan od omiljenih igrača ove sezone. 

Edited by Kreator
  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Bonga, T.Džejms i donekle Braun, da su zadovoljili, ovo ostalo sivilo. Serem, Poku je crnilo.

 

 

Ja sam očekivao nešto iz Braunovog odbrambenog repertoara ali mršavo danas. Možda sutra zategne malo bolje.

U napadu nema šta da se priča, odličan je to svi znamo.

 

Link to comment

samo vas jedno molim braćo.....nemoj da pišete biće bolje/kliknuće do novembra/decembra/januara. ako je moguće izbegavajte rečenice koje počinju sa "treba/trebaće vremena da........"

 

imam svojstvenu alergijsku reakciju, prorade mi nervi i onda nisam sav svoj......počinjem da trošim više para i da kupujem razne gluposti impulsivno, znoje mi se dlanovi, slabije spavam, dosta psujem

 

mislim, sve navedeno je možda tačno, al samo nemojte tim rečima......budite kreativni, koristite druge reči i konstrukcije

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

 

1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

februar/veljača

 

tad se pali mašina

 

zaboravih.....paljenje mašine je takođe triger

 

može npr. da će "valjak da pegla/ravna/melje"

Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

samo vas jedno molim braćo.....nemoj da pišete biće bolje/kliknuće do novembra/decembra/januara. ako je moguće izbegavajte rečenice koje počinju sa "treba/trebaće vremena da........"

 

imam svojstvenu alergijsku reakciju, prorade mi nervi i onda nisam sav svoj......počinjem da trošim više para i da kupujem razne gluposti impulsivno, znoje mi se dlanovi, slabije spavam, dosta psujem

 

mislim, sve navedeno je možda tačno, al samo nemojte tim rečima......budite kreativni, koristite druge reči i konstrukcije

 

Ok. Akobogda, od svetog Nikole kidamo.

  • +1 1
  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Haha koliko poznato ovo da protiv nas svi postaju teojkaši i to klačeri. I na kraju prvog poluvremena, Željko ubacuje Bongu i Nlikinu na Tajrika, Vanju i Brauna za odbranu. Bam trojka sa 45°. 

 

Bonga će biti ljubimac navijača i Željkova radna mazga, kao što je to bio Zek. Niži od braće Džouns sa lakoćom Izmišlja poene. Sterling odlično drugo poluvreme odigrao. 

 

Par brainfartova koji se moraju pomenuti. Nlikina zaključava njihovog pleja na 2m od koša. Lik pivotira nešto, izgubio dribling. Ali tu je brat Balša da ga odvali iz skoka, pao s marsa 🤣. Pokuševski koji odustaje od šuta i opušteno doskače sa loptom u rukama. 

 

Dobar momenat bio kad smo ih odlično branili i na samom isteku napada Tajrik pasivan u odbrani, ne preuzima kako treba i primamo trojku. Željko pizdi zbog toga. Posle našeg napada ide tajm. Džouns već kreće ka Željku da se objašnjava, Žoc samo kae sit daun, sad ću da ti nacrtam. Ovaj diže ruke odma, okej šefe. 

 

Dosta dobro odrađena selekcija. Biće tu sad dosta oscilacija dok ne nalegne sve kako treba. Šteta što je Majk povređen, da vidimo šta on može da ponudi. Ovako bez njega, deluje da nam fali neki 4/5 igrač. Imam osećaj da je ostala neka lova u budžetu za kapitalca, a da se čuva dok se ne vidi šta treba korigovati. 

  • +1 4
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...