Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

kakva je prevara onaj vinijev

:fpalm:

A?

Zezam se. Dao je trojku sad za vođstvo, ali ona izgubljena lopta je bila van balansa. Nije znao gde je kad je dodavao. Opraštam mu.

Edited by Kreator
  • Haha 1
Link to comment

Zeljko insistira da se igra 45 minuta, evo vec drugu utakmicu zaredom. Razumljivo, novi tim, sto vise minuta zajedno na parketu to bolje..

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Porodismo na kraju

 

Jos je rano za prognoze, ali bice jebena sezona. Trebace vremena da se sve ovo poslozi, da se dohvati forma, da se pronadju uloge... Utisak je da cemo se muciti sa skokom i napadom, a da cemo peglati dobru odbranu. Aj videcemo... 

  • +1 1
Link to comment

Crno-beli slavili u polufinalu i čekaju boljeg iz duela Tortone i japanskog Rjukjua

 

dertona, tortona i rjukju, ovo je iz registra izmislila sam

 

kako je odigralo moje odraslo, defanzivno superiorno dete? javili su mi da je ubacilo tricu na kraju regularea ali generalno?

Link to comment

Aaa, cekaj bre, ovo je Tortona, tek sam sad ukacio :D fina ekipica bila prosle sezone, uhvatio sam jednu utakmicu plej ofa protiv Virtusa proletos, isto ih je Baldaso punio a i Leon Radosevic ih poprilicno mucio. Dakle ispustili 14 razlike, primili trojku u poslednjoj sekundi za produzetak, checks out

Link to comment

hahahaha......nervni slom u najavi opet

 

kad bih samo mogao jednu sezonu da preskočim i da ne gledam ni jednu utakmicu......rodio bih se ponovo

 

al ne mogu da obećavam ono što ne mogu da ispunim.....trudiću se da doziram

  • Haha 1
Link to comment
16 minutes ago, uini said:

Crno-beli slavili u polufinalu i čekaju boljeg iz duela Tortone i japanskog Rjukjua

 

dertona, tortona i rjukju, ovo je iz registra izmislila sam

 

kako je odigralo moje odraslo, defanzivno superiorno dete? javili su mi da je ubacilo tricu na kraju regularea ali generalno?

 

Sasvim fino na obe strane terena, ta trojka mu dosla ko tresnja na tortu.

 

Za drugog miljenika bolje ne pokusavaj da pitas..

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...