Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

šta koji moj da dovodimo sekundarce iz evrokupa

 

daj džejmsaru, maria, lojda, vildozu

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

šta koji moj da dovodimo sekundarce iz evrokupa

 

daj džejmsaru, maria, lojda, vildozu

Džejms produžio ugovor sa monakom

Mario će produžiti ugovor sa realom (ako ne ode u barsu)

Lojd je poluinvalid, veliki je rizik njega uzeti

Vildoza je emotivno polulud čovek, ne bih njega, samo ako mora.

Baldwin će u Fener

 

Vidim odlaze bitniji igrači iz Makabija zbog rata sa Palestincima i nemogućnosti igranja u Izraelu. Izgleda da će i Kolson negde da ide. Šta još ima u Makabiju da valja .... Lorenca će izgleda da pokupi PAO ... 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

šta koji moj da dovodimo sekundarce iz evrokupa

 

daj džejmsaru, maria, lojda, vildozu

 

Kumsa za GM-a..

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
37 minutes ago, johan nagel said:

Вилдоза играчки ђене ђене али ми је овако као појава екстремно иритантан и много више ми се уклапа у ону страну брда. Не знам кој курац смо уопште запели за њихове бивше играче као да су једини на тржишту.

 

Meni se to isto ne sviđa, previše liči na ono Čovićevo sklapanje tima iz sezone u sezonu za puko preživljavanje u Evroligi. Vildoza je dobar igrač, ali je životno/emotivno rastrojen, ne možeš da računaš na takve ljude.

 

S druge strane, za sada smo 0/2 kada su u pitanju NBA povratnici, dok je ostatak Evrope na otprilike 8/9. Bravo mi.

  • +1 2
Link to comment
22 minutes ago, goofs said:

ali je životno/emotivno rastrojen

 

nije, skrasio se sa našom snajkom

  • +1 1
Link to comment

Kod percepcije o Vildozi ima malo i do medijske prenaduvanosti te priče o njegovom ljubavnom životu.

Edited by Milošica
Link to comment

Nisam mislio na snajku koliko na činjenicu da se iz Zvezde odjavio maltene na polusezoni, a da su ga iz PAOa u četiri navrata terali jer nije zadovoljio.

To su dve najsvežije sezone, ne vidim jasnog razloga da sledeća bude drugačija.

Link to comment
21 minutes ago, Milošica said:

Kod percepcije o Vildozi ima malo i do medijske prenaduvanosti te priče o njegovom ljubavnom životu.

Naravno, kad smo zemlja=zadruga. O košarkaškim performansama za sad smo pročitali 0 karaktera, ali znamo da se pouzdano radi o rastrojenom i neuravnoteženom dziberu.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, kralj said:

Naravno, kad smo zemlja=zadruga. O košarkaškim performansama za sad smo pročitali 0 karaktera, ali znamo da se pouzdano radi o rastrojenom i neuravnoteženom dziberu.

Mislim prvi sam ja Zadrugar 1 kroz 1, ali pokušavam objektivno da sagledam.

 

Mačka u džaku jeste za klubove sa plejof ambicijama, ali uopšte nisam isključiv u smislu da je njegovo dovođenje nužno loš potez.

Edited by Milošica
Link to comment
3 minutes ago, kralj said:

Naravno, kad smo zemlja=zadruga. O košarkaškim performansama za sad smo pročitali 0 karaktera, ali znamo da se pouzdano radi o rastrojenom i neuravnoteženom dziberu.


Evo prebrojaću ti

 

52 minutes ago, goofs said:

 

Meni se to isto ne sviđa, previše liči na ono Čovićevo sklapanje tima iz sezone u sezonu za puko preživljavanje u Evroligi. Vildoza je dobar igrač, ali je životno/emotivno rastrojen, ne možeš da računaš na takve ljude.

 

S druge strane, za sada smo 0/2 kada su u pitanju NBA povratnici, dok je ostatak Evrope na otprilike 8/9. Bravo mi.


19 karaktera o košarkaškom skillsetu, 22 ako računaš razmake. Takodje, niko nije pominjao džiberluk.

  • +1 1
Link to comment

Pa kako nije kad je iritantan i fizički za onu stranu brda. Vildoza je strašan igrač, ali se i on stalno povređuje. U Zvezdu je došao posle maltene cele sezone propuštene. Oko Nove godine je povredio zadnju ložu i trebalo mu je mesec dana otprilike da se vrati i do kraja je vucarao neke probleme bez ikakve šanse da vrati formu.

U Paou isto. Od oktobra se povređuje i propušta utakmice. Ataman je zbog toga pizdeo. Njemu treba kintinuitet.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

 

Meni se to isto ne sviđa, previše liči na ono Čovićevo sklapanje tima iz sezone u sezonu za puko preživljavanje u Evroligi. Vildoza je dobar igrač, ali je životno/emotivno rastrojen, ne možeš da računaš na takve ljude.

 

S druge strane, za sada smo 0/2 kada su u pitanju NBA povratnici, dok je ostatak Evrope na otprilike 8/9. Bravo mi.

 

Koje smo mi NBA povratnike dovodili?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...