Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Ova Smajlagićeva izjava je zanimljiva, više jer me podsetila na širi kontekst. Na stranu što je izjava najverovatnije sviranje uz batinu: počišćen je ceo tim, i Smajli kao njegov deo, i nema to veze sa 'stvarima koje se dešavaju u Srbiji'. Naravno, za pohvalu je što nije iznosio prljav veš, već je našao neko objašnjenje koje nema veze sa klubom i odnosima u njemu :thumbup:

 

Međutim, 'stvari koje se dešavaju u Srbiji' jesu zanimljiva tema. Ako je to samo vanterenska igra sa Čovićem, u kojoj se zna da će domaćin finalne serije nju i da osvoji - jer će, naprimer, kao ove sezone, imati 17 bacanja viška u ključnoj utakmici na jedan posed - onda to i nije tako strašno, mada je bolesno. Ali je skroz drugi nivo ako su 'stvari koje se dešavaju u Srbiji' tipa postrojavanje igrača od strane klanova, ili reketiranje i slično. U tom kontekstu mi je zanimljiv slučaj Mirotić, za kojeg sam bio ubeđen da je jednostavno slina koja je našla način da se oslobodi dogovora, uz preglupo objašnjenje. Hoće baš Patrijarh da te zove da ne igraš za Partizan :ajde: 

 

Ali ako su ga zvali iz nekih drugih krugova da malo plati reket npr. - to je već mnogo ozbiljnija stvar i nogiranje KKP-a bi bilo opravdamo. Znam da u fudbalu mrak ide jako duboko, nadao sam se, i nadam se, da je u košaci ipak nešto bolja situacija i da igrači ipak imaju zaštitu od najgorih njuški.

 

  • +1 1
  • -1 7
Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

Mira bilderka radila u nekoj pekari kaže Steva dođe i stuče tepsiju baklave u cugu

 

Kako ga nije gorusica ubila?

Link to comment

Mislim da je dobro ispalo sto su Zeljko i Vanja zajedno otisli u Zagreb, pa ce odatle zajedno u Italiju. Samo moze da doprinese dodatnom zblizavanju..

Edited by Jimmy Kowalski
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...