Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

5 minutes ago, kralj said:

Ako računaš Hrvate, Kukoč, pa 5 praznih mesta, ali PSD je bio genijalan igrač. 

 

kukoč je genije ali je kao i većina naših & x-naših majstora, bio prilično loš defanzivac. 

psda navodim kao redak primer vrhunskog napadača, koji je bio i vrj defanzivac

  • +1 4
Link to comment
9 minutes ago, kralj said:

Ako računaš Hrvate, Kukoč, pa 5 praznih mesta, ali PSD je bio genijalan igrač. Fizički je bio 15 godina ispred svog vremena. Onakvo telu u Evropi nije imao niko pre njega.

+1000 :D

Link to comment

Posle prve faze obnovljeno 11k od 16k

Ovako na prvu deluje da će ove sezone prodati manje sezonskih što je donekle i očekivano

Link to comment
2 minutes ago, uini said:

 

kukoč je genije ali je kao i većina naših & x-naših majstora, bio prilično loš defanzivac. 

psda navodim kao redak primer vrhunskog napadača, koji je bio i vrj defanzivac

 

Ma gde loš. Jedino što nije bio fanatik kao PSD. Sećam se jednom kad je preuzeo na pola utakmice Galisa, ovaj video više koš nije. I na strani pomoći (il kako se zvala preteča u to vreme) nema koga nije prilepio. Ima negde ona utakmica iz Hale Sportova, kada su je dobio standing ovation. Mislim da je jedno 5-6 rampi nakupio.

Link to comment
3 minutes ago, kralj said:

 

Ma gde loš. Jedino što nije bio fanatik kao PSD. Sećam se jednom kad je preuzeo na pola utakmice Galisa, ovaj video više koš nije. I na strani pomoći (il kako se zvala preteča u to vreme) nema koga nije prilepio. Ima negde ona utakmica iz Hale Sportova, kada su je dobio standing ovation. Mislim da je jedno 5-6 rampi nakupio.

 

2 minutes ago, ToniAdams said:

Kukoč je bio odličan defanzivac dal ste realni

 

imao je spektakularnih momenata kao ovaj koji opisujes ali nije bio odlican defanzivac iako je imao te freakish dimenzije

mislim, i jugoplastika i sfrj su bili jedne od najboljih ekipa svih vremena, pa se svasta tu desavalo ali prosecan defanzivac i to mu dajem na grejtnes generalni

Link to comment
18 minutes ago, *edited by mod said:

Posle prve faze obnovljeno 11k od 16k

Ovako na prvu deluje da će ove sezone prodati manje sezonskih što je donekle i očekivano

 

Verovatno, mada ja znam više ljudi koji menjaju lokacije, a poznajem ih par i koji će biti novi.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

dončića i jokića ‘95 ne bi pustio immigration officer na jfk-u da uđu u usa

 

:fantom:

Mala beba od nekoliko meseci koja sama ide na aerodrom i jede burek dok prilazi čoveku - ne bih ni ja pustio.

  • +1 2
  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Mala beba od nekoliko meseci koja sama ide na aerodrom i jede burek dok prilazi čoveku - ne bih ni ja pustio.

I sad nema dislajk da se lupi na ovakav nehumor 😭😭😭

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
12 hours ago, *edited by mod said:

Posle prve faze obnovljeno 11k od 16k

Ovako na prvu deluje da će ove sezone prodati manje sezonskih što je donekle i očekivano

 

što ne mora da znači i manju zaradu. ovo ostalo će da se prodaje kao dnevna karta, a koliko se sećam prošle sezone su bile paprene te dnevne. ne sumnjam da će se prodati, naročito za "jače" utakmice

 

eto, možda povedem ćerku na neku tekmu, čisto da vidi halu i oseti filing, što se ono kaže

  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...