Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

10 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

to pitanje se ne postavlja

 

mora ćelafuto da zatvori krug iz istanbula ovoga puta kao kao trener

 

posle zheljka dolazi ntilikina, kao igrac-trener, gde uzima evroligu, onda kao trener kls [najdrazi trofej] a kasnije postaje predsednik partizana i odgovara direktno makronu, sve do velike shizme 2033e, gde postaje prvi strani predsednik srbije koji nas uvodi u evropsku uniju kao go-to drzavu, eu franchise plejera 

  • Haha 6
Link to comment

@uini

 

Ako bi mogao da se uzdrzis od trolovanja, dok se ljudi izjasnjavaju o pitanju koje sam postavio

 

Hvala

Edited by Jimmy Kowalski
  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

ne bih mogao, tj generalno necu;

i promeni nick jer mi ruzhish, kao grupa ruzh, najlepsa secanja na album vanishing point od kud prajmal skrim.

 

hvala ( :

Edited by uini
Link to comment
Just now, garmonbozia said:

Jimmy, ko tebe plaća? Iz koje kuhinje ovo dolazi? Sezona nije ni krenula, a već traži zamenu za Žoca...

 

Znas ti vrlo dobro ko me placa i iz koje kuhinje dolazi tvoje pitanje, nemoj da se pravis blesav..

Link to comment
5 hours ago, sasailic said:

Poku vs Petrusev. Ko kaže da ima mesta za brigu?

 

Najvise tajrik dzons... zavrsice u muriji

Link to comment
37 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Kad bi mogli da birate ko posle Zeljka, Sale ili Trinki?

 

Sale.

 

Ja ne gotivim toliko Trinkija, bilo je super te kovid sezone, ali lik je zapalio na prvu priliku i ostavio nas Šćepakabri i Filipovskom u najgoroj sezoni ikada, zbog koje nas ovaj crnjo sad ne voli i došao je u Zvezdu da nam se sveti :fantom: 

  • +1 1
Link to comment

Mora Sale. Ali plašim se da bi to bilo kao veza Džoni Depa i Amber. Previše nasilja iz ljubavi.

 

 

Inače baš sam se pitao šta je sa good guy Vlade Šćepanović i na wiki kaže da nije više bio trener posle nas. Ubili smo mu volju. :'(

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, uini said:

 

 

bas ste dervishi, samo vezano za partizan, sto me kao cinjenica dodatno nervira, jer za jednog od top5 kkp igraca ikada imate samo KUCANJE PREKO SABONISA HAHAH

 

dajte neki psd-snajper-pomor iz partizana, to hocu da kazem, dervishi.


dosta ti je ovo, od petorice ovde su trojica

 

 

  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...