Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

14 minutes ago, Scouser said:

Dobro jutro

 

dobro jutro i tebi, samo, nije to uvek izvesno. neko hoce i moze sve da plati, neko bi pola i tako. nadam se da je vec pao dil, tj potpisan, inace nece biti jednostavno.

Link to comment
1 minute ago, uini said:

 

dobro jutro i tebi, samo, nije to uvek izvesno. neko hoce i moze sve da plati, neko bi pola i tako. nadam se da je vec pao dil, tj potpisan, inace nece biti jednostavno.

Nemoj uini ovaj Čović/Savić stil, ne stoji ti.

 

Obeštećenje naravno dobili nismo, ali Barsa je preuzila ceo ugovor.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
Just now, Milošica said:

Nemoj uini ovaj Čović/Savić stil, ne stoji ti.

 

a ti si pavle - pajo grbovic?

nema potrebe da ti prepricavam kako tece diskusija, vrlo sam fin imajuci sve u vidu.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, uini said:

 

a ti si pavle - pajo grbovic?

nema potrebe da ti prepricavam kako tece diskusija, vrlo sam fin imajuci sve u vidu.

Verovatno su brisani neki postovi.

Link to comment

Luča je invalid jbt, nije vezao dva meseca bez povrede 3 godine. Mada je on meni oduvek bio precenjen igrač. Uopšte me ne čudi što nije dobacio dalje od Bajerna.

  • +1 1
Link to comment
53 minutes ago, Scouser said:

Neće da mu daju te pare koje su dogovorili. Ostao bi taj šta mu fali

 

Ja sam potpuno fasciniran time što se našao neko da preuzme ugovor, mislio sam da se to ne može desiti ni u ludilu. Naravno pod uslovom da deo plate ne plaća Partizan, ali valjda nisu toliko nenormalni.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, uini said:

^evans je povredio koleno, nece igrati do 2025e, minimum.

 

inace, ko je nerealan ako imas da potrosis punterove pare & ne racunas igrace pod nba ugovorom


Па нема их много али мени је и даље нереално да отимамо (по)најбоље играче овим екипама које су главни фаворити за освајање. Дакле Хезоња ми је нереалан, не знам Нан из Пао-а, вероватно и Хауард из Басконије, не видим да би га пустили. Поменути Болдвин ми такође делује нереално.

 

Занимљиво је (ако је истина) да смо нудили трогодишњи уговор Хезоњи, то значи да смо прилично уверени да не мрдамо нигде из Евролиге у догледно време, што доста олакшава ствари наравно.

 

Од реалних појачања видим да се највише помињу Вилдоза и Лојд, то ми се баш нимало не допада рецимо.

  • +1 3
Link to comment
19 minutes ago, uini said:

 

dobro jutro i tebi, samo, nije to uvek izvesno. neko hoce i moze sve da plati, neko bi pola i tako. nadam se da je vec pao dil, tj potpisan, inace nece biti jednostavno.

ma dobro ti se držiš za sled informacija koje se i kad se plasiraju. Naravno da je pao dil 

  • +1 1
Link to comment
50 minutes ago, Milošica said:

Probudio sam se u želji da dođe Luka Vildoza.


Krajnje je vreme da se okaneš vinjaka.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, goofs said:


Krajnje je vreme da se okaneš vinjaka.

Na istom su sigurno bili svi treneri koji su ga dovodili.

  • +1 2
Link to comment

Nećemo mi naći direktnu zamenu za Pantera, takvih igrača je malo, skupi su i svi su pod utovorima.

Doći će neko ko je step-down u odnosu na njega, što znači da ćemo morati da menjamo koncepciju igre, neće više moći da se jednom čoveku uvaljuje vruć krompir. Ne mora to da bude tolko loše, uspostaviće se nova hijerarhija u timu, a nije bila dobra ove sezone, ali je neophodno da se dobro pogode pojačanja.

  • +1 5
Link to comment

Мени је океј да мало променимо концепцију, не морамо да имамо тог једног трпача по сваку цену. Чак бих се и обрадовао том приступу. Проблем је што је Лојд нпр нека сиромашнија верзија Пантера, можда не стриктно по стилу игре али је исто жељадин са врло сумњивим процентима. 
 

Вилдоза играчки ђене ђене али ми је овако као појава екстремно иритантан и много више ми се уклапа у ону страну брда. Не знам кој курац смо уопште запели за њихове бивше играче као да су једини на тржишту.
 

 

Edited by johan nagel
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, goofs said:

Nećemo mi naći direktnu zamenu za Pantera, takvih igrača je malo, skupi su i svi su pod utovorima.

Doći će neko ko je step-down u odnosu na njega, što znači da ćemo morati da menjamo koncepciju igre, neće više moći da se jednom čoveku uvaljuje vruć krompir. Ne mora to da bude tolko loše, uspostaviće se nova hijerarhija u timu, a nije bila dobra ove sezone, ali je neophodno da se dobro pogode pojačanja.

Ma evropsko tržište nije u evropi, pusti te igrače što su ovde po klubovima, ionako su oni svi došli sa tog istog mesta.

 

Apsolutno verujem da će biti ne toliko loše, nego dosta bolje. Ključ je i šta sve možeš da dobiješ od igrača kog platiš koliko platiš i nameniš mu ulogu koju je on imao. Prošla sezona je bila strava jer su procenti bili strava, a ove sezone su procenti kita i onda dečko sedi na klupi kad se godina lomi. Jer nema šta drugo da ti ponudi

  • +1 3
Link to comment
11 minutes ago, goofs said:

Nećemo mi naći direktnu zamenu za Pantera, takvih igrača je malo, skupi su i svi su pod utovorima.

Doći će neko ko je step-down u odnosu na njega, što znači da ćemo morati da menjamo koncepciju igre, neće više moći da se jednom čoveku uvaljuje vruć krompir. Ne mora to da bude tolko loše, uspostaviće se nova hijerarhija u timu, a nije bila dobra ove sezone, ali je neophodno da se dobro pogode pojačanja.

 

Moraće napokon da dovedu pleja. Pa makar iz evrokupa, da bi neki bek šuter dvojka (kojeg god da dovedemo) mogao da radi svoj posao. A ne da ko Panter glumi pleja jer PJ napravi 3 lične za 30 sekundi. Kad smo već kod evrokupa, tu može svašta da se napabirči a ne da preplaćujemo neke ranjenike sa diskus hernijom poput Lojda itd. Igrači top klase su nam nedostupni što zbog cene što zbog nemanja dugogodišnje licence, što zbog neatraktivnog grada življenja. Ostaje samo Želimir ali ni on u današnje vreme nije toliki mamac, makar ne tim iskusnim, prekaljenim amerikancima.

 

Poenta je da moraju da se zasuču rukavi i da se traže igrači.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...