Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

1 minute ago, Ted said:

Muta vodio ekipu :ohmy:

 

Pa da. Zeljko je morao da pripremi akcije za utakmicu koju ce voditi u Drazenovom domu, pa je Muta uskocio umesto njega kao special guest star.

  • Haha 5
Link to comment

tata Bonga mi je već omiljen igrač

 

tačno ga zamišljam kako posle treninga odlazi u studio i radi neki dokumentarac, ono pokrivanje glasom ko Samuel Jackson (Naci vikend, Planeta Zemlja, Morske dubine)

Edited by Ted
  • Haha 4
Link to comment
1 hour ago, Hele said:

Uh, citao sam jedno kratko vreme vox, dame je neka woke riba koja skace na svaku rec ,,pogresno" izgovorenu, ujedala je ljude ako su se negde nesto pogresno izrazili...

 

Šta te briga koga ujedam dok god to nisi ti* :D

 

*Dobar avatar, ako imaš 10% karipešića u sebi, ne ujedam.

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ova ekipa je meni skroz ok.

 

Dobro je selektovana po pozicijama (sem četvorke koja je klimava, izgleda neki domaći klub mora da kuburi sa tom pozicijom). Za mene je najveće iznenađenje to što je Željko očigledno odustao od igre bez klasičnog pleja. Sa Ifeom i Nilikinom sam bila sigurna da će i dalje furati istu priču - fizikalci na svim pozicijama, atletična ekipa koja igra na manje asistencija ali zato svi dolaze u pozicije za šut iz komplikovanih napadačkih setova koje, uz malo sreće, jedna polovina tima ukapira tamo negde do marta meseca. 

 

A onda je uzeo Karlika koji je možda nešto najbliže klasičnom pleju u ovom timu.

 

Ima dosta prednosti u tome što nema izraženog alfe već je energetski par igrača na sličnom nivou. Bonga mi jedini izgleda kao da može upasti u depresivno stanje (dap, svesna sam kako donosim zaključak koji je biased na osnovu njegove facijalne ekspresije).

Link to comment
32 minutes ago, DameTime said:

Ova ekipa je meni skroz ok

 

Čekaj da puste Treska iz ćorke, a upoznaćeš i ostale galantne momke Zoki Ašov, Ted, kums, Nikodije. Čekamo još da ti Milošica uradi natalnu

  • Wub 1
  • Haha 5
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...