Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

5 minutes ago, ZokiAsov said:

Ma koji osman, sledece je da dovodimo furnijea... Na kraju ce biti neka kocka preko bare, a da se majk nije odmah povredio mislim cak da do pocetka loptanja ne bi nikog ni dovodili, ovako je malo frka

 

Apsolutno bi, trazimo startnu 4 od juna. Samo sto je ponuda vrlo mrsava u Evropi, a ne mozes da pozurujes ove sto su spremni da cekaju do oktobra/novembra da zabodu NBA ugovor. Neko ce mozda tokom leta prelomiti, ali vecina nece..

Link to comment
1 minute ago, Kreator said:

tvist i bugi vugi :D

 

 

inace, igrac A ima u nba karijeri 22.7mins u proseku, .357 za 3 (4.2 uzeta suta po tekmi), 3 skoka, 0.1 blokadu, 9.3pts

 

igrac B ima 20.4mins u proseku, .304 za 3 (3.4 suta), 4.6 skokova, 0.8 blk, 7.5pts

 

za prvog bi se organizovao povratak simfonije, za drugog se uzurbano trazi racionalizacija ko je zeljku stavio bunke aka tatule u hiljadugodisnji viski. prvi je osman, drugi poku.

Link to comment
15 minutes ago, Kreator said:

I Osman je atletska zver i višlji je od Monekea za nekih 5 - 6 cm. Odličan je skakač i nije gori igrač od Monekea. Može on da igra opušteno i četvorku, pre nego Poku recimo.

 

Osman je 201, sto znaci citava 2cm visi od Moneke. Generalno nije neki skakac, pogotovo je losiji u tom segmentu od Chime.

Link to comment
Just now, Jimmy Kowalski said:

 

Osman je 201, sto znaci citava 2cm visi od Moneke. Generalno nije neki skakac, pogotovo je losiji u tom segmentu od Chime.

Ja pročitao negde 204 cm, ali dobro.

Link to comment

zaista zavisi kako je koncipirana ekipa;

steven adams je u oklahomi gradio reket da wbrook uhvati skok i trci u tranziciju. od 10 russovih skokova, 7 su adamsovi

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Kreator said:

Ako može da se bira ja bih pre Osmana. Bertansa volim ali Osman se opasno uklapa u Željkov sistem, rekao bih.

 

3 hours ago, kralj said:

Takav igrač se uklapa u sve sisteme u evropskoj košarci jer kvalitetom zjapi.

 

Sa druge strane, ne znam baš da Partizanu treba još jedna trojka, a ako je ideja da Čeda igra na 4, neko se baš zaigrao prelaznog roka.

 

1 hour ago, uini said:

 

naravno da se bolje uklapa. i ja bih uzeo pre jokica nego alperen senguna ili sabonisa jra  ( :

 

27 minutes ago, uini said:

 

poku je bas cist PF, sta bi po tebi trebalo da igra minus posalice tvist i bugi-vugi?

 

23 minutes ago, ZokiAsov said:

Ma koji osman, sledece je da dovodimo furnijea... Na kraju ce biti neka kocka preko bare, a da se majk nije odmah povredio mislim cak da do pocetka loptanja ne bi nikog ni dovodili, ovako je malo frka

 

15 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Apsolutno bi, trazimo startnu 4 od juna. Samo sto je ponuda vrlo mrsava u Evropi, a ne mozes da pozurujes ove sto su spremni da cekaju do oktobra/novembra da zabodu NBA ugovor. Neko ce mozda tokom leta prelomiti, ali vecina nece..

 

13 minutes ago, uini said:

 

inace, igrac A ima u nba karijeri 22.7mins u proseku, .357 za 3 (4.2 uzeta suta po tekmi), 3 skoka, 0.1 blokadu, 9.3pts

 

igrac B ima 20.4mins u proseku, .304 za 3 (3.4 suta), 4.6 skokova, 0.8 blk, 7.5pts

 

za prvog bi se organizovao povratak simfonije, za drugog se uzurbano trazi racionalizacija ko je zeljku stavio bunke aka tatule u hiljadugodisnji viski. prvi je osman, drugi poku.

 

Velika rasprava oko Osmana. Od oduševljenja do toga da je Poku bolji od njega i da nam ne treba. Heh ..... 

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, uini said:

stalno pisemo [generalno, ne ti], ovaj je mrsav, ovaj nizak, kao da ce PF da uzme loptu na laktu pa da zida i unosi odbrambenog u kos. danas cetvorka igra vise spolja, naravno da pomaze kada je dobar skakac, poku npr to jeste (i skakac i bloker)

 

Verovatno se mnogi neće složiti ovde, ali ja ospe dobijem kad gledam Ledeja kad igra 1na1, i kad zida 14 sekundi ko Mijajlo Grušanović, i kad ide na jedan jak prodor nakon finte šuta. Prespor je i mislim da trend košarke ostavlja takve igrače u prašini.

 

U odbrani nam je bio dobar, verovatno najbolji.

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, Moća said:

Dal ste vi realni da  razmišljate o dolasku Osmana kod vas pored Efesa i Fenera?

Naša stvar.

  • +1 7
Link to comment
3 minutes ago, Moća said:

Dal ste vi realni da  razmišljate o dolasku Osmana kod vas pored Efesa i Fenera?

 

Ovo je forum, mogu ljudi valjda da pricaju o potencijalnim igracima, ma koliko dolazak bio nerealan..

  • +1 9
Link to comment
38 minutes ago, Moća said:

Dal ste vi realni da  razmišljate o dolasku Osmana kod vas pored Efesa i Fenera?

 

 

U jednom od intervjua je rekao:

 

"Otac mi je iz Makedonije (Ohrid, otac je turčin iz Ohrida), ja sam rođen u Makedoniji, a mama je iz Novog Pazara. Živeli smo devet godina u Sarajevu, u Bosni, posle smo otišli za Tursku. Počeo sam karijeru u Rinu, pa sam posle prešao u Bosnu."

Link to comment
1 hour ago, Kreator said:

 

 

 

 

 

 

 

Velika rasprava oko Osmana. Od oduševljenja do toga da je Poku bolji od njega i da nam ne treba. Heh ..... 

 

a gde pise da je poku bolji od osmana heh

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

 

Verovatno se mnogi neće složiti ovde, ali ja ospe dobijem kad gledam Ledeja kad igra 1na1, i kad zida 14 sekundi ko Mijajlo Grušanović, i kad ide na jedan jak prodor nakon finte šuta. Prespor je i mislim da trend košarke ostavlja takve igrače u prašini.

 

U odbrani nam je bio dobar, verovatno najbolji.

 

ni leday nije taj prototip cetvorke iz 90ih i pocetka 2iljaditih, jer je kod njega plan A da pakuje otvorene trice ako je odbrana posrnula, plan B je to sto pominjes ali zach zaista ima izuzetan taj basketaski fejd sa zadrskom, gle lopta iz zgloba upada k'o pracka i plan C je varijacija plana B gde zapravo nalazi otvorenog igraca ako ima pregled a nekoga vidi u izglednijoj poziciji

 

nije to ipak ono sto se zvalo krilni centar s'razlogom, kao sto je logicno da se taj izraz danas izbegava, jer prosto ne odgovara desavanju na PF poziciji ovih dana.

Edited by uini
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...