Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

1 hour ago, kralj said:

 

 

Sa druge strane, ne znam baš da Partizanu treba još jedna trojka, a ako je ideja da Čeda igra na 4, neko se baš zaigrao prelaznog roka.

 

 u cavsima je cesto bio na PF

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, uini said:

 

naravno da se bolje uklapa. i ja bih uzeo pre jokica nego alperen senguna ili sabonisa jra  ( :

 

Pa šta nas onda tu čikaš sa Bertansom. Vidiš da on hoće u Litvaniju. Nama Osman njima Berta i sve 5. :grozan:

Link to comment

Баш не знам колико је реално да нам четворке буду Осман од једва два метра, метиљави Поку и извесни да л’ сам тројка ил четворка Мајк. А центар Дејвис такође упитни скакач. Нису случајно јурили Монекеа цело лето, такав неки тип играча нам треба. Океј и он је негде скраћен за своју позицију али је атлетски звер и претпостављам да ће на крају доћи управо такав неки Монекеолики.

Edited by johan nagel
  • +1 2
Link to comment
35 minutes ago, uini said:

 

 u cavsima je cesto bio na PF

 

Igrao je igrom slučaja, ali bez obzira što je tip igrača koji ima i za NBA standarde energiju da na svakoj poziciji bude game changer (čini mi se da je i neke najbolje utakmice odigrao kao PF), jasno je bilo da je to bila improvizacija. Posle kad su doveli Lava, mislim da se sa time prestalo, ako nisam sve pobrkao.

  • +1 2
Link to comment

Centrimetri nisu bitni. Moneke nema ni 2 metra, Leday tek santimetar preko, ali su ciste 4. Mi sve vreme trazimo startnu 4, dakle igraca koji ce u EL na toj poziciji provoditi bar 25 minuta. Igraci poput Osmana koji su ciste 3, ali mogu nesto malo prinudno na 4 nisu resenje, bez obzira na sam kvalitet.

  • +1 1
Link to comment

Džedi Osman ima 2.04 i ok je skakač. A Ledej mora da igra četvorku jer je spor za trojku i nikakav skakač.

Edited by Kreator
Link to comment
19 minutes ago, kralj said:

 

Igrao je igrom slučaja, ali bez obzira što je tip igrača koji ima i za NBA standarde energiju da na svakoj poziciji bude game changer (čini mi se da je i neke najbolje utakmice odigrao kao PF), jasno je bilo da je to bila improvizacija. Posle kad su doveli Lava, mislim da se sa time prestalo, ako nisam sve pobrkao.

 

pa on, kao i kalinari nije pf po vokaciji, nema smisla da tu igra 30mins ali recimo komitet osman-poku-bonga je vise nego korektnih 40mins na PF

 

stalno pisemo [generalno, ne ti], ovaj je mrsav, ovaj nizak, kao da ce PF da uzme loptu na laktu pa da zida i unosi odbrambenog u kos. danas cetvorka igra vise spolja, naravno da pomaze kada je dobar skakac, poku npr to jeste (i skakac i bloker)

 

evo sad kada je jebo_sele otisao u 76ers, ima jos manje tih snaznih cetvorki, mada ni on ne ide dole da poentira cesto, tamo su sada uglavnom centri koji umeju, kao npr davies

 

naravno da je moneke idealan, za partizan & svaki drugi el klub ali ne mozes imati svakoga koga pozelis

 

ja cu biti iskreno frapiran ako osman dodje u klub koji nije iz turske

  • +1 1
Link to comment

Ma nije ok skakač, to mu je verovatno jedna od slabijih stvari u repertoaru. 

 

Edit: odgovor je na kreatorov post, tiče se Čede.

Edited by kralj
  • +1 3
Link to comment
40 minutes ago, johan nagel said:

Баш не знам колико је реално да нам четворке буду Осман од једва два метра, метиљави Поку и извесни да л’ сам тројка ил четворка Мајк. А центар Дејвис такође упитни скакач. Нису случајно јурили Монекеа цело лето, такав неки тип играча нам треба. Океј и он је негде скраћен за своју позицију али је атлетски звер и претпостављам да ће на крају доћи управо такав неки Монекеолики.

I Osman je atletska zver i višlji je od Monekea za nekih 5 - 6 cm. Odličan je skakač i nije gori igrač od Monekea. Može on da igra opušteno i četvorku, pre nego Poku recimo.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Kreator said:

 pre nego Poku recimo.

 

poku je bas cist PF, sta bi po tebi trebalo da igra minus posalice tvist i bugi-vugi?

  • Haha 1
Link to comment

Ma koji osman, sledece je da dovodimo furnijea... Na kraju ce biti neka kocka preko bare, a da se majk nije odmah povredio mislim cak da do pocetka loptanja ne bi nikog ni dovodili, ovako je malo frka

Link to comment
2 minutes ago, uini said:

 

pa on, kao i kalinari nije pf po vokaciji, nema smisla da tu igra 30mins ali recimo komitet osman-poku-bonga je vise nego korektnih 40mins na PF

 

stalno pisemo [generalno, ne ti], ovaj je mrsav, ovaj nizak, kao da ce PF da uzme loptu na laktu pa da zida i unosi odbrambenog u kos. danas cetvorka igra vise spolja, naravno da pomaze kada je dobar skakac, poku npr to jeste (i skakac i bloker)

 

evo sad kada je jebo_sele otisao u 76ers, ima jos manje tih snaznih cetvorki, mada ni on ne ide dole da poentira cesto, tamo su sada uglavnom centri koji umeju, kao npr davies

 

naravno da je moneke idealan, za partizan & svaki drugi el klub ali ne mozes imati svakoga koga pozelis

 

ja cu biti iskreno frapiran ako osman dodje u klub koji nije iz turske

 

Slažem se, suviše hermetično ljudi danas gledaju na pozicije. Mekano je na 4-5 da imaš Osmana/Pokua plus Dejvisa koji u poslednje vreme odbranu i ne igra. Veliki je to luksuz za tim koji je krojen da bude defanzivno superioran.

 

Nisam gledao mnogo Sudanca, ali rekao bih da ni on ne briljira defanzivno. Suviše je to easy targeta za protivnički skauting.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, uini said:

 

poku je bas cist PF, sta bi po tebi trebalo da igra minus posalice tvist i bugi-vugi?

tvist i bugi vugi :D

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...