Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Dok ga ne vidim na aerodromu kako peva "Svaki Turčin zna, svaka bula zna.." ništa ne verujem.

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, uini said:

sinoc sa na volfgang amadeusu procitao da ber-trans prevoznik iz letonije pregovara sa realom. neko je lovernj,

Ako može da se bira ja bih pre Osmana. Bertansa volim ali Osman se opasno uklapa u Željkov sistem, rekao bih.

  • +1 3
Link to comment

Takav igrač se uklapa u sve sisteme u evropskoj košarci jer kvalitetom zjapi.

 

Sa druge strane, ne znam baš da Partizanu treba još jedna trojka, a ako je ideja da Čeda igra na 4, neko se baš zaigrao prelaznog roka.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, kralj said:

Takav igrač se uklapa u sve sisteme u evropskoj košarci jer kvalitetom zjapi.

 

Sa druge strane, ne znam baš da Partizanu treba još jedna trojka, a ako je ideja da Čeda igra na 4, neko se baš zaigrao prelaznog roka.

Znači ceniš da je neko gomilanje igrača bez plana?

Link to comment

Ako iko misli da će Želimira ove godine češati kurac da oživljava karijere i unapređuje igru zalutalih prospekata, grdno se vara. Momče, plaćen si i preplaćen, uzmi ličnog trenera i radi ako ti se radi. 

 

Tri godine se on smara sa panjevima, za ovu sezonu uvodi novo pravilo

Hoću sad i hoću sve

 

 

 

  • +1 2
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Sa druge strane, ne znam baš da Partizanu treba još jedna trojka, a ako je ideja da Čeda igra na 4, neko se baš zaigrao prelaznog roka.

 

Ne samo to, nego ranije je bilo priča kao jaaaooo kako bi bilo sjajno da dođe Berta, grobar, ovo, ono .... ali znaš, skup je mnogo, morali bismo da odrešimo kesu baš mnogo. Kad ono vidi sad - pa i nije toliko skup čim ga hoće Žalgiris a mi smo tu negde sa njima po budžetu. Biće da on nije uopšte razmatrao Partizan kao opciju, a i tužio nas je uostalom.

Link to comment
1 hour ago, Kreator said:

Ako može da se bira ja bih pre Osmana. Bertansa volim ali Osman se opasno uklapa u Željkov sistem, rekao bih.

 

naravno da se bolje uklapa. i ja bih uzeo pre jokica nego alperen senguna ili sabonisa jra  ( :

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...