Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

2 hours ago, uini said:

 

šta ceniš da će biti glavni uzroci da igrač koji u ovom trenutku nije među 5-6-7 najvažnijih igrača, bude jedan od većih promašaja u skorije vreme?

 

Jel previše banalan odgovor da kažem da sam zaključak zasnovao na dvočasovnom razgovoru Pokuševskua? Mislim, ti radi to tvoje xs and os, a pusti nas da analiziramo mimiku, govor tela i socijalnu inteligenciju. Pa se čujemo tamo u martu. Mada, moći će verovatno već u decembru. Ako budeš u pravu, stiskam ruku, kao što i uvek radim lafovima.

Link to comment
6 minutes ago, Milošica said:

Šteta što je malo desno.

 

ja se bas cesto ne slazem sa njegovim vidjenjem zvezde a opet, stagod da je radio na temu partizana je bilo korektno.

 

1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Jel previše banalan odgovor da kažem da sam zaključak zasnovao na dvočasovnom razgovoru Pokuševskua? Mislim, ti radi to tvoje xs and os, a pusti nas da analiziramo mimiku, govor tela i socijalnu inteligenciju. Pa se čujemo tamo u martu. Mada, moći će verovatno već u decembru. Ako budeš u pravu, stiskam ruku, kao što i uvek radim lafovima.

 

nisam slusao podcast ali treba imati u vidu da je poku cak i za prosecnog profi sportistu zakinut za minimalno obrazovanje, decko otisao u oly valjda sa 16, u nba sa 18, dobro je da otprilike ume da cita & pise.

 

nije mi banalan odgovor koliko potencijalno pogresan. a mozda je stvarno neki vanredni debos, mada mislim da zeljko ipak vodi racuna o tome, pogotovo sto ste ga potpisali na tri godine.

  • +1 2
Link to comment

Покуш је баш баш атипичан играч стога је јако тешко предвидети у којем смеру би његова одисеја у Ккпфцу могла да оде. Тако висок а покретљив играч с одличном контролом лопте се не виђа баш сваког дана то је чињеница. А чињеница је и да би да нам долази Американац с његовим Нба бројкама сад били у еуфорији, док смо овако јбг скептични.
 

Опет и тај скептицизам је донекле на месту јер је јасно да му каријера са 22 године иде силазном путањом (не би ни разматрао Ккп да није тако) и да се ми притом као клуб нисмо баш показали као савршено место за условно речено младе играче и њихов развој.

 

Но кад се све сабере с обзиром да би улога требала да му буде некаква борба за бекап четворку и да је она цифра ако је тачна од 400 сома годишње смешна за нас богатуне, ми ту и немамо много тога да изгубимо а можемо да добијемо потенцијално свашта, тако да нема бриге.

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

I meni deluje da je Poku psihički labilan, baš se loše ponašao u Šarlotu u vezi sa odlukama na terenu. Kao da je svaki potez stavio u kontekst prelaska sa konja na magarca i sve u svemu, igra mu je bila, ne mogu da nađem bolju reč od neodgovorna. Pre svega je uzimao jako problematične šuteve. Moraće Žoc dosta strpljenja da potroši i prilično je obeshrabrujuće što su mu rezerve strpljenja sad na istorijskom minimumu.

  • +1 2
Link to comment

kakav cvrchak & mrav naslov, gde partizan nije cvrchak:

 

Partizan zaradio 1.000.000 evra od Kabokla i Avramovića, sada se razmišlja o novom pojačanju

Edited by uini
Link to comment

^uu uu, upadate uzurbano na teritoriju zvezdinog averidz finisa prelaznog roka, poznatog kao "last cut"

 

Ipak, ne treba očekivati novo ime u narednim danima. Tek ukoliko se na tržištu pojavi igrač koji odgovara zahtevima tima, tek u tom momentu će klub iz Humske reagovati, a najrealnije je očekivati da se situacija iskristališe posle famoznog reza u NBA ligi.

Edited by uini
Link to comment

Ja volim te tanke, milina gledati kad znaju. Toni mi je bio i ostao najomiljeniji igrač sa ovih prostora u smislu da sam najviše voleo njega da gledam. Njega i Bodija. Gledao sam dosta Oklahomu zbog Pokua, utisak je da je uvek bio blizu da postane jako dobar, ali nije nikako uspevao da pređe granicu između super prospekta i dobrog igrača. Ne znam koji su razlozi i sigurno je zabrinjavajuće što je 3 godine tapkao u mestu, ali imao je utakmice koje je pokidao, u nekima je stvarno ličio na Tonija. Dečko ima elemente da postane ali brutalan igrač, da li će ostali faktori da se poklope, videćemo. Pre svega mislim na šut i psihičku zrelost, samopouzdanje. I kako će nejaka ramena da reaguju kad mu se ljubičasti bude unosio u facu. Ako je ruža, procvetace.

 

Pomenuh Tonija pa se setih moje blogger wannabe kratke faze od pre 20 godina, za divno čudo još to stoji tamo, meni je bilo zabavno da pročitam, možda će i vama. Ima lep video o Toniju dok je još bio igrač Jugoplastike. 

https://scoringeast.wordpress.com/category/basketball/

Edited by hooyadahoo
Edit
  • +1 1
  • Wub 1
  • Hvala 3
Link to comment
21 hours ago, uini said:

.

 

inace, loshmika jovanovic je okej, procitacu, pa slozio se ili jok

Ne možeš da se složiš ili ne kad nije izneo nikakav konkretan stav.

Link to comment
46 minutes ago, *edited by mod said:

Ne možeš da se složiš ili ne kad nije izneo nikakav konkretan stav.

 

izneo je nesto povrsno oko igraca pojedinacno, svakako ne narocito insajtful uradak.

Link to comment

trifunije u tofašu


 

 

najavili wolt kao jednog od sponzora, ukucaš #kkp_žoc i ne naplaćuju bromazepan iz benu apoteke

  • Haha 2
Link to comment
3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

trifunije u tofašu

 

Neka mu je sa srećom. On makar nije upadao u depresije. To što je znao, a nije baš mnogo, isporučio je. Sa srećom!

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...