Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

7 minutes ago, Milošica said:

Ništa gore nego kad se Grobari među sobom svađaju.

 

dobro je pa makar Nikodije nije učestvovao

 

  • Haha 1
Link to comment

Ja nemam velika ocekivanja od Pokua l zanima me kako ce izgledati, dozvoljavam da me iznenadi. 

  • +1 4
Link to comment
5 minutes ago, uini said:

 

sad si napisao gomilicu opštih mesta i floskula

kao prvo, 17i pik je visok iz vizure nkoga ko je 45i pik ali ujedno nije ni lutrijski, tako da je to što si napisao diskutabilno.

to bi moglo da se kaže sa ntilikinu, koji je draftovan sa 8. pozicije, i dalje nije top of the pops ali visoko

 

mrzi me sad da pišem 5-6 redova o tome kako je oklahoma došla u poziciju da ima brda pikova, kako su, uprkos njihovim best case očekivanjima zaboli najtalentovanijeg trenera a zatim i sastavili takmičarsku ekipu u rekordnom roku, da bi razumeli zašto je njegov put bio takav kakav jeste. isto bih mogao da pišem i za ntilikinu ali me mrzi.

 

a ovo oko povređenog dede me baš trigeruje, pogotovo što se ispostavilo i da jović nije mogao da igra kada je bilo najvažnije a deda nije ulazio u igru jer se znalo da ne može da doprinese protiv takvih igrača. ja bih na to ipak gledao više kao na grešku selektora nego na neku sramotu pokuševskog.

 

i onda ovaj bold-cherry on top, gde ti nekako znaš kako je tačno on to radio a podrazumeva se da ako bude dobro igrao u partizanu, to neće biti zato što je radio nešto pozitivno i ranije, već zato što se sad dozvao pameti i promenio puno toga ( :

 

To kako neko radi vidi se po ucinku tog nekog na terenu. I shodno tome mu se razvija karijera. Ali ne, to tebi nije bitno. Pre ces da pripises Kariju da gresi u proceni kvaliteta igraca i koliko mogu da doprinesu, nego da priznas da je igrac koga gotivis trenutno daleko od tog potencijala koji stalno potenciras..

Link to comment
7 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

To kako neko radi vidi se po ucinku tog nekog na terenu. I shodno tome mu se razvija karijera. Ali ne, to tebi nije bitno. 

 

aham. jel' sad treba da vadim učinke i karijere poznatih igrača sa 22 godine, koji su u nekim narednim godinama počeli dobro da igraju, pa da zaključimo kako su svi odreda radili do tada jako loše a onda promenili ploču i plasirali se u taj neki grejtnes?

Link to comment

Meni se u Pokuovom slučaju javlja flashback na Miljenovića: košarkaška poezija, kad bi se sve namestilo, igrač koji pravi razliku, ali nije se namestilo i sad jbg. 

Deluje mi da je prespor i da mu je šut prosečan i da je to kontrateg inteligenciji i tehnici.

Ali ako ispadne dominator, niko srećniji od mene. Spektakularne momente ima, za gledanje dušu dao.

 

  • +1 2
Link to comment

Kad bismo imali jednog hibrida Pokua, Smailage i Tristana, dve stvari bi se desile:

 

1) igrali bismo presexy košarku

2) goreo bi Beograd, od Koteža do Lafajeta

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

šta donosi totalni remont partizana

 

koga mrzi da čita, evo mu odgovora

  Hide contents

nemamo pojma

 

 

bolje da si bacio tizer koji sedi spremno vec u prvom pasusu:

 

Međutim, ono što se ne viđa često – ako i ikada – jeste inverzija ovog slučaja, tojest kada klub zameni petnaest igrača a trenera ostavi na mestu. Takve stvari su prava retkost.

 

inace, loshmika jovanovic je okej, procitacu, pa slozio se ili jok

Edited by uini
  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, uini said:

inace, loshmika jovanovic je okej, procitacu, pa slozio se ili jok

Šteta što je malo desno.

Link to comment

Iznenađujuće naivno je gledati na Pokuov minuli rad kao na nešto tragično. Naravno da se momak vratio u Evropu zato što nije imao dobre opcije da ostane i nema sumnje da nije ostvario svoj potrncijal.

 

To je idalje mnogo više nego CVevi nedraftovanih stranca koji NBAu nisu uspeli ni da prismrde, a ovde se njihovi dolasci iz Kine, Burga, Turske slave kao na momačkoj večeri.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...