Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Baš me zanima u kom je sada fazonu, kapiram možda ultra-naci. 

Mada trenutni gas zavisi od mesečevih mena, pa može biti bukv bilo šta.

Link to comment

.znao sam da me nije za dz zena nagoovrila prosli vikend da odemo do ohrida (a nerviraju me jer su skuplji od grcke)

malo setnja po ohridu (preskocio sam sveti naum), vevcanska tava za rucak i vecernja sedeljka u granitu

 

i sad, imho, dobar izbor, ohrigjanec

 

 

Link to comment
17 minutes ago, ZokiAsov said:

To je ta cetvorka sto smo je cekali!

Majka mu Pazarka, odmah pasoš, ne treba ni veza.

  • +1 2
  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Uh Cedi je prava prica! Nema post ap igru ali je prava prica ako nam lazni Mario nije bio sudjen a Bertans kenjka i netje nazad vo evropi

Link to comment

Sad videh najnoviji video na kanalu, Tegeltije obrnule patkometrijsku igricu, gde su ono izvlacili, kakve su ono metrike

Link to comment
1 hour ago, ZokiAsov said:

To je ta cetvorka sto smo je cekali!

 

uff dzedaj cheda osman bi odmah bio u top5 igraca el; ne verujem da bi efes ili fener takvog prepustili drugima, na stranu sto bi trebalo platiti. lik je legit nba igrac, koji tamo ume da saspe 20ak poena o dobrim danima.

  • +1 5
Link to comment
12 minutes ago, lord_s said:

Uh Cedi je prava prica! Nema post ap igru ali je prava prica ako nam lazni Mario nije bio sudjen a Bertans kenjka i netje nazad vo evropi

 

ma on je igracina za obojicu

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Што каже Уини Османага је страшан играч, ако постоји могућност да га доведемо у шта заиста сумњам, онда нема места премишљању. С друге стране овај тим нема класичну четворку (а Џедара то засигурно није), тако да чисто концепцијски нам је потребан другачији играч, знатно физички доминантнији, скакачки потентнији и слично и очекујем да такавог неког на крају и доведу.

Link to comment
7 minutes ago, johan nagel said:

Што каже Уини Османага је страшан играч, ако постоји могућност да га доведемо у шта заиста сумњам, онда нема места премишљању. С друге стране овај тим нема класичну четворку (а Џедара то засигурно није), тако да чисто концепцијски нам је потребан другачији играч, знатно физички доминантнији, скакачки потентнији и слично и очекујем да такавог неког на крају и доведу.

 

Zasto ne bi doveli obojicu? Kesa imamo, prodajemo igrace ko na fudbalu, sezonske idu nikad bolje...

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...