Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Da je bilo na kladionici da li ce partizan uzeti buyout stavio bi 1000 jura da nece, svaka cast ostoji koji je poceo da otvara spam. 

  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Tih 600k samo da prosledimo bratu Nanuli za ono valjanje u blatu proteklih nedelja i da krenemo konačno u sezonu, Poku-style

 

Oklahoma City Flex GIF by OKC Thunder

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Da je bilo na kladionici da li ce partizan uzeti buyout stavio bi 1000 jura da nece, svaka cast ostoji koji je poceo da otvara spam. 

 

više se neće ponavljati slične situacije, to zasigurno znam

 

Link to comment
12 minutes ago, smooth.Op said:


Tegi Jr :lolol:
Postavlja pitanje, a Tajrik u fazonu ok možemo da počnemo hahah. To je bilo pitanje brate, navikni se na gospodina ekspektejšns, imprešns, oportjuniti tu vork vit Željko.

Sam kraj klipa :gospode::wub:

 

Kao neko ko je lobirao za dolazak brata sa Barbadosa (hvala Zorane sto si me poslusao), nadam se da cemo ga u prvoj sezoni videti u izdanju kakvom je bio Lessort kad je dosao kod nas (ili vrlo blizu tog nivoa), a onda u drugoj da ce napraviti slican iskorak. Vrlo slicna tela, vrlo slicne glave i majndset, energija koja ce davati impuls celoj ekipi, svi preduslovi da dobijemo novog miljenika navijaca. Jedino malo nezgodno ime za skandiranje, ali smislice se vec nesto za "Crazy 88"..

  • +1 5
Link to comment
3 hours ago, smooth.Op said:


Tegi Jr :lolol:
Postavlja pitanje, a Tajrik u fazonu ok možemo da počnemo hahah. To je bilo pitanje brate, navikni se na gospodina ekspektejšns, imprešns, oportjuniti tu vork vit Željko.

Sam kraj klipa :gospode::wub:

Ok sad vidim da ce tajrik biti luda glava ove sezone, za tuce, tehnicke, klizece startove i ostale maj gerije

  • +1 2
Link to comment

kevine durante da li si za jednu igru koju ćeš pamtiti celoga života?

  • Hvala 1
Link to comment
21 hours ago, copkillah said:

 

jedna od najdražih referenci ikada

 

Ljudi koji tada nisu bili na forumu prosto ne mogu da spoznaju granice ludila kom smo prisustvovali 

  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
31 minutes ago, MocaVukotic said:

Ok sad vidim da ce tajrik biti luda glava ove sezone, za tuce, tehnicke, klizece startove i ostale maj gerije

Znači da se navikavamo, najprljaviji igrač ikada, koji je obogaljio hiljade i hiljade protivnickih igrača. Ledej pokraden :cry:

  • +1 3
Link to comment

Do share

 

edit JAR referencu

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment

Pa jedan (povremeno) politički korektan član foruma i baš baš gomile političkih stranaka je crne stanovnike Južne Afrike nazvao "Afroamerokamcima iz JAR"

  • Haha 5
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...