Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

3 minutes ago, samo_opusteno said:

Sta sam pisao sto sad ne pisem? 

Ono jes. Lupetaš kao po običaju. Samo što si u tom slučaju pisao kao da si u tom trenutku čistio hodnike arene. I pozivao na ekstradicione pritvore i ostalo. 
Tražio sam baš pre neki dan, zbog mojih upisa na tu temu, koji će se vremenom ispostaviti kao tačne pretpostavke.

Link to comment
1 minute ago, smooth.Op said:

Ono jes. Lupetaš kao po običaju. Samo što si u tom slučaju pisao kao da si u tom trenutku čistio hodnike arene. I pozivao na ekstradicione pritvore i ostalo. 
Tražio sam baš pre neki dan, zbog mojih upisa na tu temu, koji će se vremenom ispostaviti kao tačne pretpostavke.

Sa nekim si me pomesao, prilicno sam siguran da nisam ni pisao na forumu tada a kamoli da trazim pritvore, nije to moj fazon. 

Link to comment
Just now, samo_opusteno said:

Sa nekim si me pomesao, prilicno sam siguran da nisam ni pisao na forumu tada a kamoli da trazim pritvore, nije to moj fazon. 

Moguće, da znaš da vrtim sad po glavi i moguće da je to bio @sigurnost ili tako neki drugi na s. 
Mea culpa

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, garmonbozia said:

Pa kapiram da je dosta "vague" opis tipa "ako igrač učestvuje u incidentu". Nisam advokat, ali mogu da tagujem :D @Ted @napadaj

 

lele....em advokati, em grobari......đubre kako god da okreneš :D

 

nisam siguran da će naše mišljenje imati patinu autoriteta i profesionalne časti. al pošto sam đubre, zabole me i za to

 

za početak bih morao da vidim pravilnik i šta tamo piše. nesporazumi često umeju da budu posledica "lošeg" čitanja, ili fiksiranja samo na deo koji ti odgovara, a bez sagledavanja celine i konteksta, ili posledica laičnog tumačenja nekog pravnog termina/pojma.

 

ovaj događaj Naneli/Lazarević bi morao da se sagledava u kontinuitetu, pošto je eskalacija samo kraj filma ili drugi deo. ako me sećanje služi, početak priče je neko slobodno bacanje, kada Naneli hvata za vrat Lazarevića. zašto je tako bilo ja ne znam, ali je na snimku delovalo da je bez razloga i povoda, naprosto nasilan akt prema protivniku. e to je bio idalan momenat da se potegne pravilnik o disciplini i da klub (kkp) reaguje iznutra nekom internom kaznom i spolja nekim saopštenjem i da se sa Nanelijem ovo reši (smiri se, koncentriši se, finale je, ne reaguj na provokacije). moguće da bi se priča tu i zaustavila, umesto što je eskalirala. naravno, pošto je ovo Srbija, ništa se ne preduzima dok ne dođe do eskalacije, pa tako ni ovaj slučaj nije bio izuzetak.

 

eskalacija je, po onome što smo mogli da vidimo, događaj u kome ima obostrane krivice. Lazarević je poželeo da se "razjasni" (dal je samostalno tako odlučio ili ga je neko instuirao to nije moguće dokazati) i došlo se do fizičkog obračuna gde su letele pesnice. pošto Naneli nije budističke prirode, već ima kratak fitilj, nije puno trebalo da imamo pravi fizički obračun, koji su relativno brzo sprečili saigrači oba tima. realno, Naneli je ispao glup tu, ako je naseo na provokaciju, ali čitava situacija oko finala i derbija je stresna i manje više su svi pod adrenalinom.

 

slutim da u vez Nanelija ima i još nekih događaja, na osnovu onoga što Ostoja priča, ali ide njemu na dušu ako nije na vreme rešavao, kako sam opisao, već je čekao da ekalira.

  • +1 2
Link to comment

Kakav je smarač Poku, ladno sam upalio Luku bez Kuzme zbog njega, a ono gomila pristojnityja, sve same fraze & opšta mesta.

 

Inače, reče da je pred poslednju sezonu odbio ugovor zbog konkurencije i budućih OKC pikova. :isuse: To objašnjava dosta toga. I još se šatro ne kaje.

Link to comment
6 minutes ago, kralj said:

Kakav je smarač Poku, ladno sam upalio Luku bez Kuzme zbog njega, a ono gomila pristojnityja, sve same fraze & opšta mesta.

 

Inače, reče da je pred poslednju sezonu odbio ugovor zbog konkurencije i budućih OKC pikova. :isuse: To objašnjava dosta toga. I još se šatro ne kaje.

 

uspeo je da ne ode na oi u konkurenciji povredjenog dede  :D ako neko treba da bude skroman i pristojan, to je on

  • +1 2
Link to comment

Pa čak i ne deluje skromno kako se dalo naslutiti. Šlihtanje Željku i polivanja po Americi. Savet za Topića: Ne veruj nikome. :ph34r:

Link to comment

Ma smarač. Nosi 17 jer je 17. u mesecu upoznao devojku. Pomenuo je devojku 10 puta, čak je nesrećni Luka dao nagradu onome ko pogodi kako se zove. 

  • Haha 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...