Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

6 minutes ago, ZokiAsov said:

 

Ovo je preglupo cak i za tvoje inace jadne standarde

 

Jbg Ašove, nije glupo sve što ne kapiraš. 

  • Haha 3
Link to comment

Kazna Naneliju od strane kluba je ultimativan dokaz da je on zakuvao tucu i da je glavni i odgovorni.

 

Zelimir je opet dokazao da je strog, ali pravican :fantom:

  • Wub 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
19 minutes ago, kralj said:

 

Jbg Ašove, nije glupo sve što ne kapiraš. 

 

Bravo. Zajebo si me ko vucic  opoziciju

  • +1 2
Link to comment

Pogledah sad sve ove intervjue novih igraca na klupskoj tv, malo me iznenadise kako svi deluju ok, kao nekakvi skromni momci, cvrsto na zemlji, solidno artikulisani, cak me najvise iznenadio lundberg, delovao mi je kao neki nadrkanko dok nas je punio sa virtusom, al sad vidim covek na mestu, od njega mozda i najvise ocekujem. Potpuno intuitivno, cini mi se da bi pokusevski mogao da zameni aleksu i smajlija na poziciji igraca na koga ce zeljko najvise da vristi. Vrlo mi se dojmio i brendan dejvis. Medjutim, najvise me zanimao intervju sa tajrikom dzonsom, al ne nadjoh ga. Dal bi on mogao biti luda glava kao lesor onomad? 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

Davljenje nije provokacija

Preskocio si redosled, prvo se desilo davljenje Lazarevica na utakmici pa pitanje Naneliju u hodniku da li je to u redu. Tek nakon odgovora "da u redu je" nastalo je davljenje vol. 2. 

Naravno da niko nije poslao Lazarevica "u zasedu" jer je Naneli naprosto mogao reci "soraja brate, u zaru borbe je bilo, dobri smo". 

Ozbiljne gluposti lupetate. 

  • +1 5
Link to comment
5 minutes ago, samo_opusteno said:

Preskocio si redosled, prvo se desilo davljenje Lazarevica na utakmici pa pitanje Naneliju u hodniku da li je to u redu. Tek nakon odgovora "da u redu je" nastalo je davljenje vol. 2. 

Naravno da niko nije poslao Lazarevica "u zasedu" jer je Naneli naprosto mogao reci "soraja brate, u zaru borbe je bilo, dobri smo". 

Ozbiljne gluposti lupetate. 

 

Nije u redu davljenje po hodnicima, trebalo je da mu vrati odmah na terenu i to bi bilo ok, ovako se naravno postavlja pitanje motiva i da li je sam smislio to davljenje ili mu je neko savetovao. Da je Lazarević sklon tuči pobio bi se odmah na terenu.

Al sve je to prošlo, ovde je tema sramotan odnos kkp prema svom igraču.

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Nije u redu davljenje po hodnicima, trebalo je da mu vrati odmah na terenu i to bi bilo ok, ovako se naravno postavlja pitanje motiva i da li je sam smislio to davljenje ili mu je neko savetovao. Da je Lazarević sklon tuči pobio bi se odmah na terenu.

Al sve je to prošlo, ovde je tema sramotan odnos kkp prema svom igraču.

Proslo je pa nema potrebe praviti pricu kao da je istrcao iz zasede i poceo da davi. Kad te neko napadne na utakmici ocekujes izvinjenje, ako ga ne dobijes neko se govanisanje nastavi verbalno covek moze da plane, nista neuobicajeno u zivotu. 

Link to comment
1 minute ago, samo_opusteno said:

Proslo je pa nema potrebe praviti pricu kao da je istrcao iz zasede i poceo da davi. Kad te neko napadne na utakmici ocekujes izvinjenje, ako ga ne dobijes neko se govanisanje nastavi verbalno covek moze da plane, nista neuobicajeno u zivotu. 

 

Ne pravim priču, vidi se na snimku da je Lazarević Nanelija čekao da prođe pored svlačionice i onda ga spopao. Nisu se slučajno mimoišli. Liči na zasedu.

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

Ne pravim priču, vidi se na snimku da je Lazarević Nanelija čekao da prođe pored svlačionice i onda ga spopao. Nisu se slučajno mimoišli. Liči na zasedu.

Jesi gledao onaj film Zaseda Živojina Pavlovića?

  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, ZokiAsov said:

Zanimljiva je ta situacija, kolko su samo maderaski mediji penili tih par sati dok se nije saznalo sta se zapravo desilo. Da ne pricam o histeriji na forumu kad se naneli nazivao crnim govnetom, trazilo proterivanje iz srbije sto je tesko povredio dete stefana...

 

Kad se ispostavilo da je dete zakuvalo, vise niko nije nista spominjao ni coki, ni mediji ni furunasi

Ko je to pisao?

Link to comment

Ne znamo zašto je Naneli disciplinski kažnjen, Spominje se "niz prekršaja", kao i fizički sukob sa Lazarevićem.
E sad, one brojke stvarno nemaju smisla. Iz Radinog teksta ispade da se potražuje 710 hiljada dolara (600 na ime prouzrokovane štete i 110 za zaostale zarade). Ako klub kaže da mu je rebnuta kazna od 105% BRUTO (gde nađe tih pet posto...) i da to nije ni 10% pominjanog novca (710), to mu dođe da je njegova BRUTO plata 70 hiljada dolara mesečno (700 za sezonu koja traje 10 meseci). 

Ne znamo da li je kažnjen više puta pa je 105% plate kumulativno, ili je jedno kazna, a drugo što mu oni nisu hteli isplatiti tipa celu platu za maj. Svakako, deluje mi realnije da je imao 1,1 milion godišnje, nego da je imao 700 soma. To možda prve sezone, mada i tad mislim da se spominjala neka cifra od 800-900 iljada, ali evra ne dolara. I to verovatno neto, ko će ga znati koliko je to njemu bruto.

Edited by smooth.Op
Link to comment
12 minutes ago, samo_opusteno said:

Proslo je pa nema potrebe praviti pricu kao da je istrcao iz zasede i poceo da davi. Kad te neko napadne na utakmici ocekujes izvinjenje, ako ga ne dobijes neko se govanisanje nastavi verbalno covek moze da plane, nista neuobicajeno u zivotu. 

Prošlo je pa da zaboravimo šta si ti pisao o tome. Sreća tvoja pa je obrisano.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, ToniAdams said:

Jesi gledao onaj film Zaseda Živojina Pavlovića?

 

Ne, jel ima tuča golih riba?

Link to comment
1 minute ago, smooth.Op said:

Prošlo je pa da zaboravimo šta si ti pisao o tome. Sreća tvoja pa je obrisano.

Sta sam pisao sto sad ne pisem? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...