Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

1 minute ago, Nikodije said:

 

Na terenu, ali to pravilo ne može da važi u klupskim aktima. Kažnjavaš svog zaslužnog igrača jer se branio od davljenja.

Pa kapiram da je dosta "vague" opis tipa "ako igrač učestvuje u incidentu". Nisam advokat, ali mogu da tagujem :D @Ted @napadaj

Link to comment

Pa, nije isto, sudija je obavezan da kazni obojicu, a klub ima svu slobodu da odluči da li će da poteže pravilnik ili ne.

 

cenim da tu postoji šiti kontekst tj. da je gospodin O. nakon medijskog cirkusa zbog davljenja tokom druge utakmice upozorio Nanelija da ne naseda na provokacije i da je dobio neko obećanje od njega u tom smislu. 
 

 

Link to comment
Just now, ZokiAsov said:

Zanimljiva je ta situacija, kolko su samo maderaski mediji penili tih par sati dok se nije saznalo sta se zapravo desilo. Da ne pricam o histeriji na forumu kad se naneli nazivao crnim govnetom, trazilo proterivanje iz srbije sto je tesko povredio dete stefana...

 

Kad se ispostavilo da je dete zakuvalo, vise niko nije nista spominjao ni coki, ni mediji ni furunasi

 

Dozvoli, posle pet minuta bilo mi je jasno da je događaj nastao u Ćokijevoj režiji i da je Lazarević ovoga čekao u zasedi. I vi sad kažnjavate svog igrača zbog nasiilja u Ćokijevoj režiji. Realno izdali ste svog zaslužnog igrača.

  • +1 5
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

Davljenje nije provokacija

slažem se, ja ga svakako ne bih kaznio, a ovo sve posle je tek sramotno, ali nečime je on gospodinu stao žulj

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Dozvoli, posle pet minuta bilo mi je jasno da je događaj nastao u Ćokijevoj režiji i da je Lazarević ovoga čekao u zasedi. I vi sad kažnjavate svog igrača zbog nasiilja u Ćokijevoj režiji. Realno izdali ste svog zaslužnog igrača.

Ne obaziru se na realnost i prave se blesavi, kao da svi skupa nismo svesni da je po sredi ništa drugo do pilićarski majndset u službi struganja jedne mesečne plate. Nego daj da se bacimo 105% na Radu.

 

 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, ZokiAsov said:

 

Nisam precizirao mislio sam na cigane forumase

 

Mislio si na cigane sa kojima se družiš po komentarima ispod Tegijevih pokrivalica 4 i 5.

Link to comment
1 minute ago, kralj said:

 

Mislio si na cigane sa kojima se družiš po komentarima ispod Tegijevih pokrivalica 4 i 5.

 

Lepo sto si se prepoznao, mrzi me samo da kopam sta si u tom trenutku gnojio

Link to comment

^Naravno da te mrzi, čak i kandidati za ljudsko biće ne vole da ispadnu glupi u društvu.

Edited by kralj
  • +1 1
Link to comment

Lol, prvo su koleze forumaši s pogrešne strane plota nazivali Nanelija crnim govnom, i prizivali linč kao u vreme ropstva u US*, a sada ga brane od Ostoje. 

Da nije smešno, bilo bi urnebesno :D

 

 

Spoiler

*stilska figura hiperbola, za one sa jeftinijim ulaznicama.

 

On topic, bruka i sramota za klub da se ovako rastane sa Nanelijem.

Ja bih mu isplatio bonus za ono nabadanje malog provokatora.

Edited by Filozof manijak
  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 minute ago, kralj said:

^Naravno da te mrzi, čak i kandidati za ljudsko biće ne vole da ispadnu glupi u društvu.

 

Ovo je preglupo cak i za tvoje inace jadne standarde

Link to comment
7 minutes ago, Filozof manijak said:

 

  Reveal hidden contents

*stilska figura hiperbola, za one sa jeftinijim ulaznicama.

 

Ja bih mu isplatio bonus za ono nabadanje malog provokatora.

 

I ja, za titulu 

 

Čoviću reaguj 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...