Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Meni je kad sam bio mladji fuca bila numero uno. Sad.je jedva gledam na silu nekako, drndam telefon,  ovo je ja mislim prvo evropsko prvenstvo gde sam vise utakmica preskocio nego odgledao. A basket mi zanimljiv i kad igraju talijani neki nepoznati

  • +1 7
Link to comment
39 minutes ago, ZokiAsov said:

Meni je kad sam bio mladji fuca bila numero uno. Sad.je jedva gledam na silu nekako, drndam telefon,  ovo je ja mislim prvo evropsko prvenstvo gde sam vise utakmica preskocio nego odgledao. A basket mi zanimljiv i kad igraju talijani neki nepoznati

 

ja sam kao klinjo trenirao fucu.

poslednjih cetvrt-veka lol, jedva pogledam svetsko i evropsko; krenem pun entuzijazma a zavrsim u tvom goreopisanom maniru.

Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Fuca jeste pečenje, ali basket nije salata nego blago krvav file steak. Krtina za prave sladokusce vrat sa roštilja, idealna kombinacija mesa i fine masti koja se sliva od prstiju do lakta. 

 

 

:fantom:

  • Wub 2
  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
3 hours ago, uini said:

rekao bih da oba fuca stadiona treba pretvoriti u gigantske staklenike organskog voca i povrca, kad ne bih znao da bi postala jovanjica III a ubrzo bi se sadio kokain i heroin

 

inace, da, bolje krompir, blitva i pasulj da se sadi tamo i deli narodu za dz.

Na JNA provereno dobro rađa :D

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

"Partizanov tim? Nikada u karijeri ovo nisam doživeo":fantom:

Košarkaški klub Partizan odlučio se za veliki korak, promenivši kompletan roster iz prethodne sezone, izuzev mladog Balše Koprivice.

 

Stiglo je 15 novih igrača u tim Željka Obradovića, a jedna od velikih uzdanica biće iskusni centar Brendan Dejvis.

Pojačanje iz Valensije biće najstariji igrač u timu, ali priznaje da se nikada do sada nije susreo sa sličnom situacijom.

"Nikada u svojoj karijeri nisam video da je jedan tim praktično očišćen na ovaj način. Moramo da pronađemo način da skratimo vreme prilagođavanja među nama. Ako želmo da budemo najbolji mogući igrači, moramo da imamo ekstra fokus na naše odnose na terenu i van njega. Moramo da osiguramo da svi budemo maksimalno našpanovani i da učimo najbrže što možemo. Jedna od glavnih stvari će biti međusobno poverenje, što mislim da neće biti problem jer sarađujemo sa jednim tako trofejnim trenerom kako što je Željko Obradović“, rekao je Dejvis, a prenosi "Nova".

Isto tako, nikada nije doživeo doček kao što su navijači priredili prilikom događaja nazvanog "Crno-bela simfonija".

"Ovo je moja 12. godina kao profesionalac i nikada nisam video ništa slično ovome. Nikada nisam imao ovakvu inicijaciju gde smo imali priliku da osetimo delić energije koju navijači mogu da nam daju", rekao je Amerikanac i dodao:

"Svi koje vole košarku znaju kakvu bazu navijača ima Partizan koji su primer kako navijači treba da bodre svoj klub. Njihova podrška je izuzetna i radujem se tome. Defintivno će biti drugačije, navikao sam da igram protiv njih“.

U Partizanu će, kao najstariji, imati posebnu ulogu u timu.

"Obradović me je zvao i deo razgovora je bio da moram svojim primerom da predvodim ostale, da budem uzor mlađim igračima. Mnogima je ovo prva ili druga godina sa ove strane okeana. Razgovarali smo o tome da im pomognem u periodu prilagođavanja i da budemo kao porodica van terena. Takođe, treba da budem tu za njih i za stvari vezane za trening i da im pomognem", podvukao je Dejvis.

 

 

Edited by Kreator
  • +1 3
Link to comment
19 hours ago, uini said:

rekao bih da oba fuca stadiona treba pretvoriti u gigantske staklenike organskog voca i povrca

 

Jes, pa opet da prave gubitke.

 

Neka ih pretvore u rezervat za mangulice, da vrate malo dug narodu. A i da komšije sa Dedinja malo osete šta je prava Srbija.

  • +1 4
Link to comment

ih bre defetisti, kakve crne mangulice i povrtnjaci!!!!

 

to je travnati tepih koji će nam doneti neizmerno radosti.....dobro, ne odmah.....do tada će da bustuje prodaju lekova za smirenje i alkohola

Link to comment

Ovaj koncept sa 93,44% izmenjenog tima, polako počinje da mi se sviđa. Čini mi se da je intenzitet na trenzima dosta jak. 
Jeste da je konfuzno malo ispratiti ove kratke isečke sa treninga, ali utisak je da se igrači bore da se nametnu, kao i da je tim oko Željka agilniji i više uključen. Razbila se neka hijerarhija koja je bila, kreće se u neki svež početak. Jedva čekam da vidim prvu pripremnu, da makar malo naslutimo kako su podeljene uloge.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...