Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

neće prodati više, ako je za verovati ostoji ograničili su maksimalni broj sezonskih na identičn broj kao i prošle sezone

  • +1 2
Link to comment

Znači biće samo duple prodaje, kao prošle godine, ne i trostruke

 

 

Edited by napadaj
Link to comment
On 22. 8. 2024. at 9:06, Kreator said:

što mogu da se pokažem onima koji me mrze

Jbt, još jedan kojeg "mrze" :isuse:

 

Mitar Bošnjaković bio mnogo slatko dete, najbolje mi bilo kad kaže kako najviše voli Fenerbahče jer ima mnogo srpskih igrača :lolol:

Well, karma is a bitch.

  • Haha 1
Link to comment
5 hours ago, Valkyrie said:

Jbt, još jedan kojeg "mrze" :isuse:

 

Mitar Bošnjaković bio mnogo slatko dete, najbolje mi bilo kad kaže kako najviše voli Fenerbahče jer ima mnogo srpskih igrača :lolol:

Well, karma is a bitch.

Stvarno je bio sladak mali sa onom kosicom. Plus je to sa Fenerom 2016 bio znak za koga navija 😆 

 

Još tada se videla izuzetna socijalna inteligencija :sleep:

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
5 hours ago, Valkyrie said:

Mitar Bošnjaković bio mnogo slatko dete

Zena tvojih godina i na polozaju koji obavlja bi trebala da se pripazi ovakvih izjava u vreme medjunarodnih istraga koje se vrse na internetu ovih dana.

  • Haha 5
Link to comment
12 hours ago, Ted said:

 

 

nego me interesuje oće li biti nekog negativnog efekta prethodne, "slavne" sezone

 

 


Drugopartizanovac 

  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

:mad:

Vidimo se na sudyyy, kospotine!

 

mislio je "Diva takvog statusa i ugleda......".....izjava je data pre podne, notorna je činjenica da verovatnoća za delikt ili zabunu jeste najveća u periodu od buđenja do razbuđivanja (6-10 pre podne), a namera je očigledno bila da se neko zaštiti od potencijalnog zla.....uzevši sve u obzir, kao i činjenicu da bi mogao da uzme mene za advokata, najbolje je ne izlagati se dugotrajnim postupcima sa nepredvidivim ishodima i troškovima već rešti ovo jednim brzim vansudskim poravnanjem :)

Edited by Ted
Link to comment
2 hours ago, uini said:

1 prati fucu

2 advokat

3 malo toga ovde mozes da napravis ka pogorsanju statusa u drustvu

1. prati fucu i iskorištava skoro svaki post da naglasi da više voli fucu nego basket :fantom:

2. advokat koji je prilično ambivalentan prema činjenici da direktor nije isplatio porez iako su pare skupljenje :fantom:

3. možda, ali i dalje naglašava da više voli fucu nego basket što može da implicira njegovu buduću manju omiljenost u društvu jer je fudbal passe :fantom:

  • +1 2
Link to comment

volim basket, volim fucu

kalašnjikov imam pucu

pa ispalim dva, tri metka

svaki dan bez izuzetka

 

to je prosečan Srbin.....al ne i ja

 

fuca naravno.....kao što svak normalan čovek više voli pečenje no salatu ;)

 

basket je interesantan.....donekle.....uglavnom dok se ne preklapa sa fucom :tongue:

  • Haha 3
Link to comment

Fuca jeste pečenje, ali basket nije salata nego blago krvav file steak. Krtina za prave sladokusce. 

  • +1 3
  • Haha 1
  • Hvala 3
Link to comment

rekao bih da oba fuca stadiona treba pretvoriti u gigantske staklenike organskog voca i povrca, kad ne bih znao da bi postala jovanjica III a ubrzo bi se sadio kokain i heroin

 

inace, da, bolje krompir, blitva i pasulj da se sadi tamo i deli narodu za dz.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...