Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

39 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

 

Zoki objasnio. Mirno, stalozeno, razumno kako samo on ume

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Idealan prmer je telo igrača, posebno mladog. Ako tri godine radiš i telo ti nije napredovalo treće sezone, to govori o tvojoj ambiciji. Imali smo prošle sezone popodnevne treninge koji nisu obavezni. Neki su se pojavljivali na apsolutno svakom treningu, neki se nisu pojavili niti jedan jedini put. To pokazuje zašto su neki u klubu, a neki drugi nisu".

 

Balšone legenda, cele sezone sam dolazio na popodnevne treninge :hail:

  • Haha 9
Link to comment

"Idealan prmer je telo igrača, posebno mladog. Ako tri godine radiš i telo ti nije napredovalo treće sezone, to govori o tvojoj ambiciji."

 

Čovek izjavi ovo nedelju dana nakon potpisivanja Popokatepetla, idešukrc 

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

ja bih pokuov bodi-bilding poredio isključivo sa sličnim igračima u smislu gabarita i načina igre, recimo porzingisom.

to što je porzingis ojačao nakon prve ili treće sezone, možda i nije bilo najbolje za njegove ligamente

 

pričam napamet, samo dajem primer

 

durant je recimo jako lagano i neznatno jačao tokom svoje nba karijere. samo što je durant oduvek trpao k'o nezdrav, pa ga niko ne pita za kilograme

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
10 hours ago, Nikodije said:

 

Ako sam ga kačio to je bilo na Sportiću, ne na regularnim topicima večitih

Velika razlika stvarno. 

Link to comment
13 minutes ago, Ratamahatta said:

Durant nosi svoju glavu, Poku nosi neciju drugu 

 

ne, ozbiljno.

recimo, mnogo vaznije od tog famoznog frejma (koji nikada nece biti dovoljno snazan da se maklja sa nekim masama a ni ne treba) - je koliko je ojacao noge. nisam u toku sa pokuovim nogama ofc. jer, noge su baza koja pomaze i da igras vise minuta i da ti shootingmotion bude uvek pravilno isti i sta vec.

  • +1 5
Link to comment
10 minutes ago, Milošica said:

Zašto mu se desno rame raspada

Ne znaš tu priču? 

Onomad kad je Carter gurnuo celu podlakticu kroz obruč na all star zakucavanju, tada još dečak Poku se zakleo da će celu ruku. Ostalo je istorija.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

zna li se kako idu sezonske za sada?

 

mislim, ja tolke pare za košarku ni u ludilu ne bih dao, taman da smo favoriti za osvajanje EL.....za fudbal da, al to kad jednog dana počnemo da igramo fudbal. Vazuri mogu da dam samo kurac

 

nego me interesuje oće li biti nekog negativnog efekta prethodne, "slavne" sezone

 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...