Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

5 minutes ago, smooth.Op said:

Ima li neki drugi izvor? 

Mi bez Instagrama ne mož vidimo. 

 

Imaš sreće što ovo nisi video.

Ja sam uvek mislio da grobari imaju duha.

  • +1 2
  • Tužno 3
Link to comment

Ja sam mislio da se lože na krtolu u vreme prošle moderacije jer je krtola krošek.

 

Vidim sad žocovo pozdravljanje sa igračima.... Poku :threatenlumber:

  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

Neverovatno je koliko je ostoja glup kao kurac, ova poslednja nedelja i njegovi postupci su za dokumentarni film. 

 

taman je kako treba, hvala mu

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

 

Imaš sreće što ovo nisi video.

Ja sam uvek mislio da grobari imaju duha.

 

Brt ti si kacio onog twitter retarda Djenku, za njega je Krtola Bili Konoli licno

  • +1 5
Link to comment
2 hours ago, Lord Stef said:

 

Brt ti si kacio onog twitter retarda Djenku, za njega je Krtola Bili Konoli licno

 

Ako sam ga kačio to je bilo na Sportiću, ne na regularnim topicima večitih

Link to comment

Košarkaš Partizana Brendon Dejvis govorio je o svojoj ulozi u klubu iz Humske, ali i o saradnji sa najtrofejnijim trenerom Evrolige, Željkom Obradovićem.

Partizan je pre nekoliko dana okupio igrače uoči starta priprema za novu sezonu, a Dejvis je tim povodom istakao da su svi maksimalno skoncentrisani.

– Sve je za sada dobro, trener zna da nam je potrebno vreme. Polako pristupamo svemu i fizički i mentalno. Sve je pod kontrolom, svi smo skoncentrisani i spremni da učimo. To je važan deo našeg napretka. Ovo je novo iskustvo za sve nas, upoznajemo jedni druge i na terenu i van njega. To je najvažnija faza kako bismo videli kako ćemo se uklopiti jedni sa drugima. Sve ostalo će doći vremenom – rekao je Dejvis za TV Partizan.

Dejvis je već obavio razgovor sa trenerom Obradovićem, a tom prilikom Dejvis je saznao i šta Željko od njega očekuje naredne sezone.

– Jedan od mojih razgovora sa trenerom Obradovićem se upravo odnosio na moju ulogu ovde. Želi da kao veteran pomognem mlađim momcima. Za sada su to neke male stvari, kako da se adaptiraju, da nauče kako izgleda preseliti se “preko bare”, nekim momcima je ovo prva ili druga godina van SAD-a. Pomažem im oko tih malih stvari….preseljenje porodice, škole za decu, sve ono kroz šta sam i ja prolazio. Kasnije, kako sezona bude odmicala, koristiću svoj glas na različite načine – rekao je on.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, uini said:

ne znam kako vam je promakao pokuov omaz, tj dalja razrada teme:

 

mozzart 

Na pripreme je došao potpuno novi tim Partizana. Iako si i ti sam novajlija, nije uobičajeno da jedan klub promeni kompletan tim preko leta i da praktično gradi hemiju ispočetka. Da li misliš da će okretanje novog lista možda pomoći da lakše i brže napravite dobre konekcije unutar svlačionice?

 

poku

"Ne znam da li je Partizan ikada uradio ovako nešto."

 

3 hours ago, Filozof manijak said:

Poku je član foruma, garant.

 

 

Treba ga pitati za FK i Stanoja, ako popizdi onda više nema sumnje - Tresko je

  • Haha 7
Link to comment

Hazan iskusno zatrazio LOC preko prijateljskog kluba iz Kolumbije da bi se situacija resila do pocetka sezone, cenim da ce Partizan dobiti pjenis kao obestecenje. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...