Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

42 minutes ago, napadaj said:

Eno naplaćuju i naknadu za rezervaciju sezonskih karata 4% :lolol:


Ostoja duva lepak, nemam drugo objašnjenje

Link to comment
1 hour ago, smooth.Op said:


Trifa je bio van ekipe nakon onog plaženja Radonjiću i bio poslat da uputi izvinjenje. Na (ne)produžavanje Lesora je uticao njegov odnos sa navijačima i konfrontacija sa crveno-belim taborom. Sad sklanjanje Nanelija odmah posle incidenta. To je sve Željko 100% i nikakav drugi pritisak. To je neka njegova ideja da ide gospodski sa njima, a bojim se da se to neće dobro završiti.

 

sve 5 napisano, do ovog poslednjeg pasusa, koji, zaključujem, treba da sugeriše kako željko ne produžava jako važne igrače zbog različitih beefova sa zvezdom, pošto je gdin.

nije željko baš toliki gdin, niti je jedina dilema za produžetak ugovora, da li bi partizan / željko zadržali nekog igrača ili jok.

 

pa sam ovaj pasus sa primerima trifke - lessort - nunnally je toliko nebo-zemlja različitih konteksta a ti si nekako pronašao vezu u tome što su svi imali neki incident tokom tekmi protiv zvezde. činjenica je da su na kraju sezone otišli svi igrači, dobri, odlični, loši, prosečni, različitih karaktera a većinski sa nula situacija.

 

ja ne znam insajd infoe ali samo po pročitanom ovde na topiku, bih rekao da je glavni problem to što je nunnally delio pravdu po svlačionici a ne to što se desilo vs lazarevića.

pre svega zato što ti minuli konflikti sa saigračima govore o nekakvom maniru daleko više od toga što je prsao pred tekmu kada nije trebao, bilo da je opravdano ili neopravdano.

  • +1 2
Link to comment

I tickets.rs koji distribuira sezonske za komšinicu naplaćuje 4% troškove obrade. 
Nego jeste smećarski kad podigneš cenu, prikažeš je bez troška izrade kartice i bez troškova obrade.
Ako je neko uzeo novu sezonsku za Nivo 400 centar, to zadovoljstvo će da ga košta 30.000 + 3000 kartica + 1200 trošak obrade = 34200.
Dok će za isto to mesto karta kod kkczv biti 18.000 + 720 = 18.720.

@uini
Napisao sam iz glave kako mi stoje neke slike, nisam se nešto bavio analizom. U pravu si da je sve te situacije teško dovesti u isti kontekst i ne mogu sad nešto tu potkrepiti osim ličnih zaključaka koje sam izvukao čuvši po nešto tu i tamo. Ne mogu da se otmem utisku da je Željko u odnosu prema KKCZV "u rukavicama". Pukne tu i tamo, ali onda se završava na tome gde novinare poziva da pišu o tome što kao svi znaju, i tako spomene neku mržnju s vremena na vreme.
Trifa nije napustio klub tad, ali je faktički bio sankcionisan zbog ponašanja. Lesoru je skrenuta pažnja na ponašanje, čak mislim da je bio kažnjen zbog incidenta sa Petruševim, pa je posle u Madridu otresao Musu s leđa. Naneli je sklonjen nakon incidenta sa Lazarevićem, a u tim ranijim incidentima je Željko stao na stranu nosilaca. Tad su eliminisani Trifa i Jare skroz iz rotacije. Loš glas bije Željka od strane domaćih igrača, da ne pričam šta sam sve čuo. 

Edited by smooth.Op
Link to comment
56 minutes ago, smooth.Op said:



Trifa nije napustio klub tad, ali je faktički bio sankcionisan zbog ponašanja. Lesoru je skrenuta pažnja na ponašanje, čak mislim da je bio kažnjen zbog incidenta sa Petruševim, pa je posle u Madridu otresao Musu s leđa. Naneli je sklonjen nakon incidenta sa Lazarevićem, a u tim ranijim incidentima je Željko stao na stranu nosilaca. Tad su eliminisani Trifa i Jare skroz iz rotacije. Loš glas bije Željka od strane domaćih igrača, da ne pričam šta sam sve čuo. 

 

pa sasvim je normalno da igraci na ovaj ili onaj nacin, budu sankcionisani za takve izgrede; nije to nikakvo gospodsko ponasanje prema zvezdi, vec stvar neke bazicne discipline, koja vas je najmanje dva puta kostala utakmice ili serije (jednom protiv reala btw).

 

lessort je otisao da unovci uspeh iz prethodne sezone, nije on sigurno otisao jer je zeljko pustio niz vodu top3 euroleague centra zbog ponasanja na tekmama protiv zvezde.

 

nunnally vs lazarevic je mozda prelilo casu u sezoni punoj sranja ali je sigurno vaznije sta je radio "unutra"

 

mislim, nije ni vazno, samo sam siguran da to nema veze sa tim incidentima protiv zvezde

  • +1 3
Link to comment
5 hours ago, Jesper23 said:

Au brate za nekog iz Banja Luke to bi sve zajedno sa troškovima puta i običnom klopom izašlo 120 eura (bez noćenja, povratak odmah kući za pojedinačne karte). Pa za te pare odeš u Italiju/Španiju na gostovanje i još malo doplatiš za noćenje i prava poslastica.

Sad mi je jasno što nas ima toliko na gostovanjima

Jeftinije gostovanje nego tekma kući

  • +1 1
Link to comment

Koga boli kurac za dokumentarni film dok pravi nemerljivu stetu klubu. Najavio Nunnyjev menadzer da ce nas tuziti ako ovaj nastavi da izmislja price. Valjda ce mu neko reci da zacepi.

  • +1 1
Link to comment

Nije rekao da ce tuziti zbog izjava posumljenog vec verovatno osporava kazne koje mu je rebnuo.

  • +1 1
Link to comment

 

kad je teško brt krtolaa2

:ziga:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Želim da komentarišem poslednja dešavanja u ime Džejmsa Nanalija, igrača koga zastupam.

 

Klub Partizan nastavlja sa napadima na Džejmsa u medijima i na svom sajtu. Napadaju ga jer navijači znaju da je krvario za Partizan tokom dve prethodne košarkaške sezone. Bio je miljenik navijača i želeli su da se Džejms vrati. Dakle, Klub oseća potrebu da opravda Džejmsovo izbacivanje iz Kluba.

 

Pre utakmice broj tri u prošlosezonskoj ABA šampionskoj seriji, igrač Crvene zvezde koji je osetio da mu je Džejms učinio nešto loše u drugoj utakmici serije, prišao je Džejmsu i stavio ruke na Džejmsov vrat. Nijedan trener/funkcioner Partizana nije bio tu da spreči eskalaciju ovog igrača Crvene zvezde. Dok je bio prikovan za zid i okliznuo se, Džejms je zamahnuo da se oslobodi, a udarac je bio snažan i igrač Crvene zvezde je zadobio modricu. Partizanov Džejlin Smit i drugi igrači Crvene zvezde su na patosu hodnika sklonili igrača Crvene zvezde sa Nanalija. Partizanov trener je odlučio da te večeri ne igra sa Džejmsom na terenu i Partizan je izgubio treću utakmicu, čime je serija okončana. Iako se branio, Partizan je odlučio da više nikada ne igra sa Džejmsom u narednim utakmicama Srpske lige, čime je završio sezonu.

 

Od tada, Partizan je uložio odlučne napore da zaustavi Džejmsove pokušaje u traženju zaposlenja negde drugde, istovremeno pokušavajući da ga osramoti, da opravda svoju odluku pred svojim navijačima. Ali navijači znaju bolje i možda je najbolji pokazatelj svega koga je trener Željko Obradović koristio najviše u prve dve finalne utakmice protiv Crvene zvezde. Da više ne igra sa Džejmsom je nesumnjivo bila teška odluka za trenera Obradovića, jer je u najmanje četiri navrata tražio od Džejmsa da nastavi sa Partizanom u narednim sezonama dok se ne penzioniše. Sa onim što se dogodilo, Džejms je krenuo dalje i pustiće da sudovi i arbitri u ovom trenutku odluče o tome da li su naknadni postupci rukovodstva Partizana, koje smo odlučili da u ovom trenutku ne otkrivamo, opravdani.


Predsednik Partizana je govorio o Džejmsovoj tuči i o tome koliko je ona bila neprijatna nakon meteža kluba iz prethodne sezone sa eventualnim šampionom Real Madridom u plej-ofu Evrolige, kako bi to moglo da utiče na njegove šanse za licencu u Evroligi. Ne znam kako Evroliga odlučuje o tim stvarima, ali možda bi trebalo Partizanu da se više fokusira na to kako se ophodi prema svojim sadašnjim i bivšim igračima. Nesuglasice poput ovih sa igračima ne treba da se iznesu u javnosti, posebno kada su igrači kao što je Džejms dali toliko klubu

 

Bil Nef, agent Džejmsa Nanelija

Edited by Jimmy Kowalski
  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...