Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

12 minutes ago, kralj said:

 

Kasno, tebrice, već sam ugazio.

 

Pa trebalo je to da obrišeš pre nego što si preskočio plot.

 

Link to comment
3 hours ago, MiddleClass said:

 

Ubio vas Ostoja ko granom :fantom:

Sirotiljo i Bogu si teška...

  • Haha 2
Link to comment
4 hours ago, *edited by mod said:

Kada kažem Ostoja, mislim ostoji nadređeni

 

 

Obradović je škartirao Nanelija, bukvalno ga je oterao sa zagrevanja na koje je ovaj došao direktno iz policije i više ga nije vraćao u tim. 
 

Naneli proziva gospodina Obradovića, ne obezbeđuje mu alibi. Kaže da mu je tokom sezone nekoliko puta predložio da ostane do penzije u Partizanu, a onda mu okrenuo leđa kad je bila frka (iz perspektive Nanenilja, a zapravo ne toleriše nasilničko  ponašanje što je sasvim u redu). Posle su ga razvlačili kao i Kabokla sa kaznama i slično.

Mnogo verovatnije od verzije po kojoj Obradović prvo izbacuje Nanelija iz tima, pa onda rasteruje ceo tim osim Balše, pa se predomišlja po pitanju onog koga je prvog oterao i moli ga (4 puta) da ostane do penzije pa za to saznaje Vučić i naređuje Ostoji da to stopira jer niko ne sme Stefana Lazarevića da šamara i onda Robija shvati da je pogrešio i preko Ostoje se zahvali za savet po pitanju selekcije, odjebe Nanelija i zamoli Ostoju da još pita Vučića koga da dovede na 4, kako se najbolje uvežbava 3-2 na kontra i kako da napadne kad Sfero preuzima sve. Vučić mu preko Ostoje poslao sve pogrešne odgovore, iz mržnje prema Partizanu naravno.


 


 

 

 

 

 

Edited by Heaviside
  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
14 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

moj je bio 76k, sada je 80

 

A sve se nema

 

Ekonomski tigar, bate

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Kolika je cijena individualnih karata ako su ovoliko sezonse. Ja se baš razmišljam da li bih imao para za tu avanturu, a nisam se baš svrstavao u kategoriju sirotilje, barem ne do sad.

 

Inače kad sam vidio da ekipa bijesnih pasa napada Nanelija znao sam o čemu se radi, po istom prinicpu se radi i u našem FK. Kad dođu problemi opljuni po zlim strancima, nekako je lakše za progutati.

Link to comment

Fora je u tome što je trebalo posle Kevina, Zeka, izbaciti i Naniju zahvalnicu, ali breaking Chima pliz kam tu partizan bro.
I onda sad neki vakuum sjebao stvar. 

Link to comment

 

1 minute ago, smooth.Op said:

Fora je u tome što je trebalo posle Kevina, Zeka, izbaciti i Naniju zahvalnicu, ali breaking Chima pliz kam tu partizan bro.
I onda sad neki vakuum sjebao stvar. 

 

Ali to nije bilo moguce jer je drzan na ledu dok se nije popunila njegova pozicija i tek onda mu se zahvalilo...

 

  • -1 1
Link to comment

Pozicija se popunila još pre Olimpijade, Vanja je ozvaničen medju prvima a za Bongu Bongu je procurelo vrlo brzo. Nije on držan na ledu, nema ugovor, mogao je da traži klub do sada.

 

Zašto nije i zašto smo mu tek sad poslali zahvalnicu je pravo pitanje, čini mi se kao da je tu bilo nekih pregovora i da se nije našao zajednički jezik.

 

A ceo nastup limenarija ekipe na mrežama je sramota za klub, iznošenje prljavog veša i bacanje igrača pod voz, apsolutno je moglo (i moralo) bez toga.

  • +1 8
Link to comment

Valjda je sramota za klub ako nije stao uz svog igraca? Valjda je sramota za trenera ako odstrani igraca zbog spoljnog pritiska?

Link to comment
38 minutes ago, Jesper23 said:

Kolika je cijena individualnih karata ako su ovoliko sezonse. Ja se baš razmišljam da li bih imao para za tu avanturu, a nisam se baš svrstavao u kategoriju sirotilje, barem ne do sad.

 

Inače kad sam vidio da ekipa bijesnih pasa napada Nanelija znao sam o čemu se radi, po istom prinicpu se radi i u našem FK. Kad dođu problemi opljuni po zlim strancima, nekako je lakše za progutati.

 

Standard 2 (nivo 200 iza kosa) sezonska 50.000 pojedinacne od 7.500 za evroligu do 1.800 za neke aba utakmice. Derbi je valjda bio 5.000. Tih pojedinacnih je bilo jako malo i tesko se do njh dolazilo u el 

  • +1 1
Link to comment

@Jimmy Kowalski
Ne samo da je sramota, nego je i poražavajuće. 

Istekao ugovor, sa strane kluba nema volje da se nastavi saradnja... Šibneš objavu, hvala majstore, borio si se za klub, navijači će te pamtiti. Udariš srceparajući video i tjt. Igrač aktivan na društvenim mrežama, možda odluči da nešto odgovori, možda ne. Jbg znaš s kim imaš posla.

Ovako, obećavaš iznenađenja na promociji, a nisi obelodanio javnosti da si završio saradnju sa igračem. I onda kad bude komentara, pa šta sa Nanelijem, gde je iznenađenje Ostoja, on ide i priča kako ima nešto nerešeno između njih. Op, koji sat kasnije eto i oproštaja. Ostoja rešio. A za krizni PR dotura mocartu i basket njuzu neke priče o kažnjavanju igrača zbog kršenja discipline. To ako je istina (a verovatno jeste), to je prošlo kroz disciplinski do kraja sezone i tjt. Pa nije to sud pa da čekaš ročište.

Trifa je bio van ekipe nakon onog plaženja Radonjiću i bio poslat da uputi izvinjenje. Na (ne)produžavanje Lesora je uticao njegov odnos sa navijačima i konfrontacija sa crveno-belim taborom. Sad sklanjanje Nanelija odmah posle incidenta. To je sve Željko 100% i nikakav drugi pritisak. To je neka njegova ideja da ide gospodski sa njima, a bojim se da se to neće dobro završiti.

  • +1 7
Link to comment
23 minutes ago, ZokiAsov said:

 

Standard 2 (nivo 200 iza kosa) sezonska 50.000 pojedinacne od 7.500 za evroligu do 1.800 za neke aba utakmice. Derbi je valjda bio 5.000. Tih pojedinacnih je bilo jako malo i tesko se do njh dolazilo u el 

Au brate za nekog iz Banja Luke to bi sve zajedno sa troškovima puta i običnom klopom izašlo 120 eura (bez noćenja, povratak odmah kući za pojedinačne karte). Pa za te pare odeš u Italiju/Španiju na gostovanje i još malo doplatiš za noćenje i prava poslastica.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...