Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Zeljko je rekao na pocetku prosle sezone da ocekuje da Balsa pokaze napredak, odnosno da i na utakmicama radi ono sto radi i na treninzima. Pre svega u napadu, posto je u odbrani znao da bude koristan. Sto znaci da ocekuje da konacno se oslobodi straha i pritiska, tog vecitog kocnicara da pokazemo sta zaista umemo. Za to je naravno potrebno i da bude zdrav, da igra konstantno kako bi uhvatio ritam. Barem u ABA.

 

Ali kao i vecini, strepnja mi je dublja od nade..

 

  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Naneli kaže Žoc ga je hteo do penzije. Ali Ostoja nije dao...

 

uff, ja ne bih popio neku pricu u kojoj je zheljko hteo a ostoja nije dao, koja je vezana za ostojin departman a kamo ovo, gde je zheljko alfa & omega. 

 

mozda je zhoc stvarno to rekao nanuli ali ako je tako, onda je to nesto kurtoazne prirode, posto ni dzejms ni obradovic ne veruju u to.

Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

Koliko je povećanje u odnosu na prošlu sezonu?

moj je bio 76k, sada je 80

  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, uini said:

 

uff, ja ne bih popio neku pricu u kojoj je zheljko hteo a ostoja nije dao, koja je vezana za ostojin departman a kamo ovo, gde je zheljko alfa & omega. 

 

mozda je zhoc stvarno to rekao nanuli ali ako je tako, onda je to nesto kurtoazne prirode, posto ni dzejms ni obradovic ne veruju u to.

Kada kažem Ostoja, mislim ostoji nadređeni.

Edited by *edited by mod
Link to comment
2 minutes ago, *edited by mod said:

Kada kažem Ostoja, mislim Parohiji nadređeni.

 

ma nema sanse; garantujem da zeljko ima posebno spakovan set kofera za situaciju u kojoj bi mu neko rekao da xy igrac ne moze da bude u sastavu, pa jos lik koji je tu dve sezone. to je zeljkova odluka 100%

  • +1 7
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...