Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

9 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

A i Aleksu je kazu prevaspitavao. I niko hvala da mu kaze..

 

Hvala Naneli.

 

 

Screenshot_2024-08-22-12-00-19-748_com.brave.browser-edit.jpg

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
3 hours ago, Vasilij Zajcev said:

Po kuloarima se pominje neki Ostojin sex video sa Violom, na njegovoj jahti koju su za tu priliku specijalno dovezli u Ovčar Banju. U priči su izgleda i ketamin, dobro poznata anestezija za konje, ali i kokain jer na snimku jahtom upravlja Zoran Savić, koji sve vreme ljubomorno rže i nekontrolisano pije viski s koka kolom

 

Pardon, jahta  je stalno vezana u marini Kod Brana i zove se Jahači viagre

  • Haha 5
Link to comment

Ovo mora da je najgrđi ulazak u sezonu nekog kluba u poslednjih x godina. Što znači samo jedno: f4 u maju

  • +1 2
  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Naneli kaže Žoc ga je hteo do penzije. Ali Ostoja nije dao...

Edited by *edited by mod
Link to comment
2 minutes ago, ZokiAsov said:

Dosta ocekujem ove sezone od balsonea ipak je on last man standing

I ja očekujem jednu breakthrough sezonu za početak bez mononukleoze ako može.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, ZokiAsov said:

Dosta ocekujem ove sezone od balsonea ipak je on last man standing

 

Može se očekivati da i Mario Nakić preživi seču sledeće godine, posle još jedne loše sezone

#nepotizam

 

Ne znam da li debeli Steva ima sina. Ako ima ovo mu je istorijska šansa da ga uvali u kkp.

  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment

За Балшу је бити или не бити јер му је ово већ четврта сезона а гази сад већ и дваеспету годину, дакле ако је ружа време је да процвета дефинитивно. Проблем је што се није наметнуо претерано ни прошле сезоне када је имао килаву конкуренцију, ове ћемо сва је прилика бити доста јачи под кошем тако да нисам оптимист.

Link to comment

Na osnovu čega očekujete da Balša ima ne znam kakvu sezonu? Još na koledžu sam ga gledao dosta, meni njegov talenat totalno promiče, konkurencija na stranu.

 

  • +1 1
Link to comment

Ја некако мислим да може да добаци макс до нивоа бекап евролигашког центра за онако неке осредње клубове али нисам сигуран да ли баш кроз Партизан или би ми било лакше некаквим околним путем.

 

Нападачки таленат је свакако упитан, али скок, одбрана (на којој треба порадити ал има потенцијал), у нападу шта уради и могао би бити употребљив у одређеном систему.

  • +1 4
Link to comment

Pa na osnovu toga što je last man standing, piše gore :fantom: 

 

Mislim da niko ne očekuje neki spektakl od njega, potajno se nadamo da bi to moglo da se desi, ali nisu prevelike šanse. Mislim da bi mu i sezona u Mezi sa 25+ minuta koristila za karijeru.

  • +1 4
Link to comment

Pa dobro, naravno da je bolje za njega da igra 25 minuta u Megi, nego pitam na osnovu čega očekujete neki step up. U napadu nikakav, u odbrani ima potencijala, ali treba da napreduje - nije neka referenca za igrača od 24 godine.

 

Za Smajlija bih razumeo, ali tu stvarno deluje da je došlo do zasićenja i da je odnos sa Žocom postao toksičan.

 

Njegova sezona bi mogla da bude prekretnica kakvu pominjete glede Balše.

 

Imate vi Pokua sa plafonom iz Krunske - neparna strana, sitni brojevi, udovica nekog Hadžija. Salonac jebote.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...