Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

3 hours ago, stajebrebilo said:

Hoce li biti dovoljno dugačka klupa za Kup RK u Nišu? Imamo li dovoljno domaćih igrača?

Ili je samo EL prioritet?

to necemo ni da igramo

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
30 minutes ago, *edited by mod said:

Crni strelac ne prašta.

 

 

 

jbt, ne placaju porez, ne placaju igrace...:fantom:

  • +1 2
Link to comment

^ima i pr tekst kome je sve nunnally udario samar & pretio; prilicno bleda kopija chovketove averidzara partije, nisam impresioniran.

 

shalu nastranu, potpuno bespotrebno vadjenje prljavog vesa, kojeg kontam ima dovoljno na sve strane ali ne sluzi nicemu dobrom.

  • +1 1
Link to comment

jasno je bilo da je Naneli odsvirao svoje kada je odstranjen iz ekipe posle sukoba sa Lazarevićem. koliko sam video, možda grešim, ali ni Lazarevića nema u Zvezdinom rosteru koji se navodi po medijima. ta odluka je, verujem, bila Željkova i verovatno nije bila laka jer je on sa Nanaelijem sarađivao i ranije i voli tog igrača

 

ruku na srce, ne treba zaboraviti ni da je sukob sa tim Lazarevićem počeo jer ga je Naneli, bez meni vidnog razloga, hvatao za vrat za vreme nekog derbija. ne znam dal je tu postojala neka predistorija

 

zapravo je rastanak sa celom prošlosezonskom ekipom bio mučan i težak. pretpostavljam da drugačije i ne može, kad se rastanak dešava u senci rezultatski katastrofalne sezone

  • +1 6
Link to comment

Mozes igracu i negde u maju ili junu da kazes..Druze, ti si ovde otpevao svoje, ajde da se raskusuramo i puno ti srece zelim.

 

Ovo, ovako..je bas lose.

  • +1 3
Link to comment

Potpuno nepotrebno, a verovatno indikator koliko se stihijski radio taj rebuild. Držali su ga na stand by do prvog treninga potencijalne zamene, a onda brže-bolje thank you Nunnally post.. 

 

Abitno, plašim se da je ovo što je izneo Naneli lako letnje štivo u poređenju s bombom koju će baciti Jaramaz kad se vrati kod Miška. Po kuloarima se pominje neki Ostojin sex video sa Violom, na njegovoj jahti koju su za tu priliku specijalno dovezli u Ovčar Banju. U priči su izgleda i ketamin, dobro poznata anestezija za konje, ali i kokain jer na snimku jahtom upravlja Zoran Savić, koji sve vreme ljubomorno rže i nekontrolisano pije viski s koka kolom zero. Odkud Jaretu taj snimak, boga pitaj!

Edited by Vasilij Zajcev
  • Haha 9
Link to comment
31 minutes ago, SNARC said:

Mozes igracu i negde u maju ili junu da kazes..Druze, ti si ovde otpevao svoje, ajde da se raskusuramo i puno ti srece zelim.

 

Ovo, ovako..je bas lose.

Verovatno je i on odmah znao da je bivši. Sve ovo ostalo natezanje kao i sa Brunom je bilo da se ućari što više para na kazne, plate i obeštećenja.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, *edited by mod said:

Verovatno je i on odmah znao da je bivši. Sve ovo ostalo natezanje kao i sa Brunom je bilo da se ućari što više para na kazne, plate i obeštećenja.

 

Mozda je znao..mozda i nije. Postoje papiri, potpisi i nacini da se te stvari resavaju. 

 

Ovako ne bi trebalo da izgleda klub koji pretenduje na ugovor sa EL.

Link to comment

"Veliki kompliment, ali ja nisam Panter"

Novi košarkaš Partizana Dvejn Vašington je izneo utiske nakon dolaska u Beograd, ali i očekivanja od nove sezone.

Vašington sa velikim uzbuđenjem čeka početak sezone.

"Čoveče, uzbuđen sam! Tu je gomila novih igrača, a ja se uvek ponosim time da povezujem druge. Uvek pomažem da svi budu složni i da se razumeju. To moramo da učinimo i ovde – imamo 14 novih igrača! Mislim da je ovo sjajna grupa momaka. Na ‘Simfoniji’ smo prvi put bili zajedno, združili smo se i sada će sve ići nabolje. Baš sam srećan što sezona počinje", rekao je Vašington za SK.

Moraće da se prilagodi evropskom stilu košarke.

"Prvo i osnovno, svi mi govore da pazim da ne pravim korake. Vežbam rad nogu jer su pravila pomalo drugačija, a tu je i pravilo sa diranjem lopte koja se nalazi u ‘cilindru’ iznad obruča, koje se takođe razlikuje u odnosu na NBA. To su mali detalji. Linija za tri poena je bliže, za mene je to definitivno prednost i jedva čekam da iskoristim tu priliku. Odbrana je jaka, a igra se i manje minuta – svaki napad je bitan. Na tome sam baš i radio – kontrola lopte i rad na tome da svaki posed bude dobar", objasnio je novopečeni prvotimac Partizana.

Istakao je i šta to može da donese Partizanu.

 

"Veliki sam takmičar. Obožavam košarku – mnogo. Mislim da je to jedna od mojih najboljih odlika. Dobro šutiram, sjajno proigravam druge, a stvar na kojoj više radim je odbrana. Trudim se da svi budu uključeni u igru, a mogu da igram i na poziciji plejmejkera i kao bek-šuter", dodao je.

 

Osvrnuo se i na njegovo upoređivanje sa Kevinom Panterom od strane navijača.

 

"To je veliki kompliment. Lepo je to čuti od navijača. Ali sa druge strane, ja sam Dvejn Vašington junior i donosim druge stvari. Drago mi je što sam ovde, što sam zdrav i što mogu da se pokažem onima koji me mrze, ali i onima koji veruju u mene. Jedva čekam da izađem na teren i predstavljam crno-bele", poslao je poruku Vašington.

 

Na kraju je izneo utiske i o "Crno-beloj simfoniji", na kojoj je predstavljen novi tim.

 

"Neke pesme su mi se posebno dopale, a osetio sam i strast među navijačima. To mi se mnogo dopada. Ljubav prema košarci i Partizanu je neprevaziđena. Nešto što je najbliže tome sam osetio na koledžu, a ovo je daleko od toga. Bili smo na simfoniji i bilo je ludo, jedva čekam da vidim kako će biti kada krenu utakmice. Konkretno za sebe, znam da će takva atmosfera izvući najbolje iz mene. Znam da će tako biti i sa drugim", zaključio je Vašingotn

  • +1 4
Link to comment

Novi košarkaš Partizana Karlik Džons je izneo prve utiske po dolasku u Beograd, očekivanja od nove sezone i saradnje sa Željkom Obradovićem.

 

Džons nije prisustvovao "Crno-beloj simfoniji" zbog kašnjenja letova, te se saigračima pridružio na prvom treningu pred novu sezonu. Uzbuđenje nije krio, ali i žal što nije uživo svedočio spektaklu.

"Dobro se osećam, uzbuđen sam što sam ovde napokon. Nisam imao nameru da uplašim navijače da ne dolazim (smeh). Drago mi je što sam došao, spreman sam za rad, vidim neka poznata lica tako da je sve u svemu sjajno biti ovde. Žao mi je što sam propustio sinoćni događaj i zbog toga želim da se izvinim navijačima. Hvala im na podršci i ljubavi. Radostan sam zbog onoga što sledi", rekao je Džons.

 

Poziv Partizana, kako je rekao, nije očekivao.

 

"Rekli su mu koliko poštuju moju igru, imao sam nekoliko razgovora o mojoj ulozi, šta treba da očekujem od tima, ali i šta oni očekuju od mene. Za mene je došlo niotkuda, nisam očekivao Partizanov poziv, bio sam slobodan agent i kada je tako onda ne znaš kakve ćeš ponude dobiti. Na tebi je da odereš zadnjicu, daš sve od sebe i nadaš se da jedan ovakav poziv dođe. I drago mi je što jeste", iskren je bio Džons u razgovoru sa novinarom.

Razgovarao je i sa Željkom Obradovićem oko njegove uloge.

 

"Imali smo dva razgovora, rekao mi je da budem ono što jesam, istinski plejmejker i lider. Da vodim tim na oba dela parketa, da učinim saigrače boljim. Ništa manje, ništa više. Uverio me je da nema nameru da menja bilo šta u mojoj igri. Prosto, da budem svoj", izneo je Džons.

 

Takođe, priznao je da je bilo pojedinih NBA ponuda, ali da je od smaog početka smatrao da je Partizan pravo mesto za njega.

 

"Bilo je nekoliko ponuda iz NBA lige, ali ne onoliko koliko se pisalo. Mnogi ljudi su bili zabrinuti i nervozni, međutim ne treba verovati svemu što se piše. Istina je da sam dobio neke ponude, ali sam od početka znao da je Partizan idealan klub za mene. Izgledao mi je kao najbolja odluka", naveo je on.

Link to comment
2 hours ago, goofs said:

Jadno je sve ovo, modus operandi najgore garniture rukovodstva FKPa.

Sada si spao najnize ostoja...

 

Sledece je da nadje nekog klinca sto ga je naneli tukao u trecem osnovne. Sve po principu: homer simpson mea molestado ay ay ay

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, ZokiAsov said:

Sada si spao najnize ostoja...

 

Sledece je da nadje nekog klinca sto ga je naneli tukao u trecem osnovne. Sve po principu: homer simpson mea molestado ay ay ay

 

Udario samar Larencakisu. Pa zbog toga treba da mu das bonus, a ne kaznjavas. A i Aleksu je kazu prevaspitavao. I niko hvala da mu kaze..

  • +1 7
Link to comment

a niko da kaže da se povredio Majk i da ga nema mesec dana....cele pripreme

 

četvorka propo....ej živote, četri ti majke....

 

opet smo na tržištu 

Edited by Ted
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...