Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Potrčao na tv prva da opere zvižduke mts-u.
Za Nanelija je blamantno, ne znam kakav vakuum čovek spominje. 

 

Link to comment

ma dobro, nije kao da se nesto frapantno desilo. zamisli da se nije javio, mogao je biti saucesnik u rusenju drzave, poretka ili sta je vec ovih dana glavna optuznica za sve, dok se ne dokaze suprotno a nece.

  • +1 2
Link to comment
35 minutes ago, smooth.Op said:

Potrčao na tv prva da opere zvižduke mts-u.
Za Nanelija je blamantno, ne znam kakav vakuum čovek spominje. 

 

 

Nije Ostoja adresa za Nunnyja (kao ni za bilo kog drugog igraca) nego trener. On je doneo odluku da ga izostavi iz tima, u jucerasnjem intervjuu ponovio kakvo ponasanje trazi od svih igraca dok igraju za Partizan.

  • +1 2
Link to comment
28 minutes ago, *edited by mod said:

"Sezonske će bit skuplje onoliko koliko za koliko je poskupljeo život..."

 

but i am confused.....život je u Srbiji jeftin i sve jeftiniji

  • +1 4
  • Haha 2
Link to comment
46 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Nije Ostoja adresa za Nunnyja (kao ni za bilo kog drugog igraca) nego trener. On je doneo odluku da ga izostavi iz tima, u jucerasnjem intervjuu ponovio kakvo ponasanje trazi od svih igraca dok igraju za Partizan.


Ja nisam gledao gostovanje na tv. Ovde je prenet citat "Nismo se oprostili od Nanelija, trenutno smo u nekom vakuumu". Ne znam ni da li mu je postavljeno pitanje, pa odgovara ili je to onako usput iz nekog njemu znanog razloga rekao. Svakako je debilno.
A za Nanelija sam pisao još na dan incidenta sa Lazarevićem da je bivši, jer nema šanse da će Željko preći preko toga.

Link to comment

Imamo izgleda nekog domaceg igraca na probi. Nije na slici gde je kompletan tim i strucni stab, ali jeste na videu sa treninga..

  • Haha 1
Link to comment

Hoce li biti dovoljno dugačka klupa za Kup RK u Nišu? Imamo li dovoljno domaćih igrača?

Ili je samo EL prioritet?

  • +1 1
Link to comment
57 minutes ago, lord_s said:

Pa ocito nismo imali dovoljno igraca ni za prvi trening, pa da popuni broj

Pa to se moze reci za svakog domaceg igraca u rosteru 🤣

Link to comment
2 hours ago, stajebrebilo said:

Hoce li biti dovoljno dugačka klupa za Kup RK u Nišu? Imamo li dovoljno domaćih igrača?

Ili je samo EL prioritet?

 

Pa imamo 7 domacih, kontam da ce neko po ubrzanom postupku™ da dobije drzavljanstvo, i 4 stranca i eto ti 12 za kup. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...