Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

zato što se ne pripremaju u januaru

:fantom:

 

 

ah da, prevideo sam

 

januar u košarci je, beše, onaj momenat kad se pali mašina, klikće, leže na svoje mesto ;)

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
14 hours ago, Karelia slims said:

koliko nepotrebna izjava, samo par dana nakon olimpijskih igara gde su svi igraci i drzava bili kao jedan. steta sto u klubu nema neko ko zna manire pa da malo radi sa igracima

 

 

Sta je sad ovo kk? Decko normalan celu karijeru. Ne mrzim te, tebra.

Link to comment
8 minutes ago, Ted said:

 

ah da, prevideo sam

 

januar u košarci je, beše, onaj momenat kad se pali mašina, klikće, leže na svoje mesto ;)


u principu je to februar posle kupa

  • Haha 1
Link to comment

Bas sam gledao pre neki dan da prica da je sve normalno, da nikad nije imao problem jer i nije igrac koji je dao povod za to.

 

Kao, standarno neko prozivanje na tekmi i toeto, nikad nista vise.

 

U gradu nikad nigde nikakva neprijatnost iako je kod.devojke u 21.bloku.

Link to comment

I da je to normalno. Ali da nikad nije davao povoda niti ga nesto posebno vredjaju, gadjaju, u gradu nikad nista... jednom ga sa devojkom pratila u mraku neka ekipa, ali to je veliko pitanje da li uopste ima veze sa tim sto je igrao u Partizanu.

 

A sad izjavljuje da mu je najveci uspeh sto ga mrze navijaci Zvezde.

Link to comment
57 minutes ago, kralj said:

Verovatno postoji istorija skandiranja stoke.

 

nije verovatno, nego je izvesno, samo ne treba to potencirati, bar po meni

 

ja lično ne mrzim ni jednog igrača Zvezde, a neki su mi igrači simpa likovi, tipa Dobrić i Davidovac

 

a uveren sam i da se igrači međusobno ne mrze. ok, dolazi do ispada tipa Naneli-Lazarević ili saga sa policijskom sirenom, ali su i ti ispadi najvećim delom generisni izvana, dal od stoke, dal od uprave. zna se tačno gde je problem, a to nisu i ni igrači i stručni štabovi večitih

Link to comment

Ali, moram da se osvrnem na jedan incident koji je pokvario utisak. Radenko Milovanović, ljudi koji su njega izviždali, ne shvataju da je on jedan od najvećih 'grobara' koje ja poznajem, a on je sticajem okolnosti iz Čačka kao i ja. Za sve godine koliko sam ja ovde, a to je osam godina, jedini je čovek koji je oprostio novac Partizanu, uz Željka Obradovića koji se odrekao dela plate u prvoj sezoni. Jako je teško obezbediti movac, a ljudi koji protestvuju protiv takvih sponzora, ne razujemu koliko je to teško. sa druge strane, ljudi žele jeftinije karte, najbolje igrače, da osvajamo ABA ligu. Ali to neko mora da plati. Sve ostalo je bilo divno, Partizan je pokazao da je avangarda".

 

Ovaj prica ko da lik daje iz svog dzepa i sam je odlucio da njegova privatna firma daje pare Partizanu 🤣 

  • +1 4
  • Haha 2
Link to comment

Bilo je jos jakih momenata u Ostojinom intervjuu, a isticu se...

 

- "nismo se jos oprostili od Nanelija, u nekom vakumu smo"

 

- krivi medije sto odavaju informacije o transferima pa ga njegovi sportski prijatelji iz drugih klubova napusavaju da im ulazi u igrace

 

- imaju najveci budzet u istoriji kluba

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...