Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Pevač možda nije nešto kvalitetno pevao, ali kada se pevaju navijačke pesme onda nam ne treba Robi Vilijams niti Zdravko Čolić. Orkestar je bio sasvim OK, bubnjar je dominirao (tako i treba da bude kada se pevaju navijačke pesme :) ) ali mislim da je dama iz orkestra sa crnom kosom, sa desne strane ekrana skoro pa oduzela šou. Atmosfera je bila ok, iznenadila me ona glumica koja otpeva sve pesme sa detetom (Bravo :thumbup: ), a navijači otpozadi su se izvukli sa zvižducima mts-u kao i Rio tinto marš iz Srbije. Meni dovoljno od njih, taman da se Ostoja malo oznoji. Dokumentarac na početku je bio po mom mišljenju preambiciozan, dugačak, dosadnjikav.

 

  • +1 5
Link to comment

@Kreator meni je dokumentarac bio baš dobar. Na ivici suzica. Pogotovo što je bilo dosta Harisa i oni momenti kad nas userava Nolan I Vrabac, shvatiš da si voleo taj klub još možda i više kad je bio raspad. Džile isto dobio svoju scenu. Lepo lepo, zasmetalo mi je samo što nisu Miću negde provukli. 

  • +1 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Mozda je ljudima promaklo, juce je potpisao Nakic, tako da se ne iznenadite ako ga vidite u nasem dresu na treningu..

 

 

  • +1 1
Link to comment

Gospoda se nikad ne hvali kad ubodu u gostima :nobles:

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Bugarče ima toliko materijala o svom voljenom klubu za praktikovanje istraživačkog novinarstva, pa me čudi da može da digne glavu i pogleda nešto drugo

 

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

Bugarče ima toliko materijala o svom voljenom klubu za praktikovanje istraživačkog novinarstva, pa me čudi da može da digne glavu i pogleda nešto drugo

 

 

Ovo je košarkaška tema nije fudbalska

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...