Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

56 minutes ago, Heaviside said:

Efes je naložio igrače da idu na običnu pozorišnu predstavu i sedeli su u publici i gledali, zato je bilo toliko dobro. Ovde će igrači valjda biti na bini jer je njihovo predstavljanje poenta događaja.


Zato sam i napisao “spontano”. Efes nije tada imao bogove marketinga i autolimarije, jbg.

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Midžeta said:

Cak je i keva yveyvdasica probala da mi pomogne da nadjem kartu, bilo joj zao :lol:

Čekaj, keva ti navija za zvijezdu?:ohmy: Pa ovo su šokovi.............

Link to comment

Uđem iz radoznalosti kad ono na sajtu idu karte kao whack-a-mole. Iskacu zelene i crvene tačke po celoj sali pa ko pre klikne dva put može da kupi. Ja uspeo na fazon 4-5 red za 5200 ali nisam planirao da idem svakako.

Link to comment
5 minutes ago, Tresko said:

Čekaj, keva ti navija za zvijezdu?:ohmy: Pa ovo su šokovi.............

 

Pa da :lol:

 

Link to comment
Just now, Milošica said:

@Midžeta

 

Prati situaciju, otvaraju se povremeno slobodna mesta.

 

Pratim brt, ali mi ne ide nikako, a pokusavam stv :lol:

Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Kaboklo definitivno ne ostaje.

 

Moneke potpisuje na bini doma sindikata

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
24 minutes ago, Tresko said:

Čekaj, keva ti navija za zvijezdu?:ohmy: Pa ovo su šokovi.............

i meni ćale, uvek kontra 

  • +1 1
Link to comment

Brazilac se definitivno neće vraćati u crno-beli dres

Dugo je trajala saga Bruna Kabokla koji je uneo pometnju svojom izjavom da bi voleo da se vrati u Partizan Mozzart Bet naredne sezone iako je bez dozvole napustio klub prošle sezone pred finale KLS sa Crvenom zvezdom. Na kraju, Brazilca neće biti na predstavljanju novog tima u ponedeljak što znači da ga nećemo gledati u crno-belom dresu naredne sezone, nezvanično saznaje Mozzart Sport.

 

Ipak to ne znači da sve raščišćeno. Iz agencije koja zastupa Brazilca su poručili našem portalu u sredu da je ugovor raskinut, dok iz Humske ističu da to može da se dogodi samo na štetu igrača koji je prekršio klupski disciplinski pravilnik kada je napustio tim prošle sezone.

Link to comment

"Crno-bela simfonija", kako su iz kluba nazvali događaj na kom će biti predstavljeni igrači, na programu je u ponedeljak, 19. avgusta, od 20 časova u MTS dvorani.

 

Kako nezvanično saznaje "Mozzart Sport", tu neće biti mesta za Bruna Kabokla. Tom portalu je iz igračeve agencije potvrđeno da je ugovor raskinut, dok u Partizanu tvrde da do toga može da dođe samo na štetu igrača.

 

Kabokla stoga sigurno neće biti u ponedeljak, a osim Vanje Marinkovića, Ifea Lundberga i Frenka Nilikinu, za koje se već zna da će biti deo tima za sledeću sezonu, predstavljeni će biti sledeći igrači:

 

Arijan Lakić, Sterling Braun, Karlik Džons, Duan Vašington, Mario Nakić, Isak Bonga, Ajzea Majk, Tajrik Džons, Brendon Dejvis, Mitar Bošnjaković i Aleksej Pokuševski

 

 

--------------

 

Biće tu još pičvajza sa Kaboklom. Moraće svemoćni Ostoja to da reši nekako, neće ga Željko.

Edited by Kreator
Link to comment
16 minutes ago, Kreator said:

Biće tu još pičvajza sa Kaboklom. Moraće svemoćni Ostoja to da reši nekako, neće ga Željko.

“Oi Bruno, komo vai…

beeem beem”

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...