Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Nwg, Vildoza,

Lunberg, Smit,
Hezonja, Lučić, Vanja (Vanja može i na 2)
Moneke (Hezonja i Luča mogu i na 4)
Motli, Jones/Wright, Smajli, Balša

 

Ostatak razni Lakići, Aranitovići i slični.
 

Edited by BlackGeorge
  • +1 2
Link to comment

Koji ste vi mazohisti. Motley je valjda jedini visoki u Evropi koji pravi brže/gluplje faulove od Kabokla i Kaminskija

Link to comment
40 minutes ago, BlackGeorge said:

Nwg, Vildoza,

Lunberg, Smit,
Hezonja, Lučić, Vanja (Vanja može i na 2)
Moneke (Hezonja i Luča mogu i na 4)
Motli, Jones/Wright, Smajli, Balša

 

Ostatak razni Lakići, Aranitovići i slični.
 

 

36 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Koji ste vi mazohisti. Motley je valjda jedini visoki u Evropi koji pravi brže/gluplje faulove od Kabokla i Kaminskija

 

Onda Milutinov umesto Motlija. Može?

  • Wub 1
Link to comment

Ви као да нисте научили, ми прво пустимо да пробере и испотписује ко шта хоће, па се онда бацамо на Нба тржиште да нађемо некога ко ће да проведе сезону у привикавању или чашћавању присуством зависи шта нам се заломи.

  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, uini said:

 

nekada davno je bogotac bio danilovic, zato sto posprema sve i odnese pobedu; danas je pavlovic, nikada za dve sezone nije odigrao nesto ali inicirao kafansko pesnichenje. nadam se da ima mural, za razliku od psda, jelte.

Uh, ja nikad nisam imao snage, ali odgledaj ponovo KKP-Ced u Areni, on je porobio tu tekmu.. Slažem se da nije pokazao u kontinuitetu ono što je mogao, posebno jer je protiv vas "padao u vatru", ali je imao nek ozbiljne partije

  • +1 1
Link to comment

ma jebo statistiku, ne bitne su partije da bi neko bio bog otac

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Profesionalac said:

Uh, ja nikad nisam imao snage, ali odgledaj ponovo KKP-Ced u Areni, on je porobio tu tekmu.. Slažem se da nije pokazao u kontinuitetu ono što je mogao, posebno jer je protiv vas "padao u vatru", ali je imao nek ozbiljne partije

Gde me podseti sad. Strašna je to utakmica bila. Kako je odigrao Luka Babić za Cedevitu... Skroz sam zaboravio za tog igrača.

Link to comment

Jbt pogledam to sa cedevitom neke delove i onda se prebacim na sledeću sezonu da se prisetim kako nam je izgledala ekipa. Od starosedelaca tu Tepa, Pavlović, Milutinov, Milosavljević posle acl. Marinković gurnut u vatru, dovedeni Maćvan i Murić, te na kraju nesrećni Akojon. 

 

I pogledam 4. utakmicu polufinalne serije sa komšinicom. Jbt koliko sam ja to potisnuo sve, gledam i prisećam se tog trenutka gde sam bio i šta se dešavalo. I znam da je MWill imao neku minijaturu, ali čovek je ušao na 2 minuta do kraja 3/4 i jebeno vezao 17 (sedamnaest) poena. Sve poene za zvezdu dao u tom periodu. I još su propustili da mu daju jedan faul na šutu i Cirbesa spojio sa košem, a ovaj promašio zicer. Da li je to najmamojebskija epizoda nekog igrača u derbijima? Zastrašujuće je izgledao u tim momentima. Sa lakoćom sve. 

 

Na početku 4/4 imamo napad. Izbijaju u aut. Pa hvatamo skok u napadu, opet u aut. Skok u napadu, pa valjda faul. Dva skoka u napadu, još se za jedan gledalo da li je isteklo vreme. I dalje lopta za nas, fazon opet skok u napadu i Akojon gazi aut liniju. Prvi napad za zvezdu Markus tipa u desetoj sekundi diže trojku kao kap. 

 

I pored svega nekako živ rezultat. Na 68:73 i tri minuta do kraja Džoš Akojon promašuje oba slobodna bacanja i tu je faktički kraj. 

 

Dosta je za danas :)

  • +1 4
  • Wub 1
  • Tužno 1
Link to comment
4 hours ago, BlackGeorge said:

Nwg, Vildoza,

Lunberg, Smit,
Hezonja, Lučić, Vanja (Vanja može i na 2)
Moneke (Hezonja i Luča mogu i na 4)
Motli, Jones/Wright, Smajli, Balša

 

Ostatak razni Lakići, Aranitovići i slični.
 

 

za sad imamo Lakića, Aranitovića, Smita i Balšu

 

najteže je prošlo, sledi lakši deo posla

 

The Walking Dead Easy Peasy GIF

Edited by Ted
Link to comment
59 minutes ago, hooyadahoo said:

Ja se od svega toga sećam samo cirbesove ribe


А имао си бар два јака разлога да је се сећаш

 

Spoiler

61F7E549-6AAF-49E0-8C6E-377E27EBA0C6.thumb.jpeg.369f300cf07e636c97fbcf65993c8007.jpeg

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...