Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Nema razloga da Poku ne igra dobru odbranu, a i šut može da navežba. Njemu su procenti loši ne zbog kamenorezačke ruke, naprotiv, nego zbog očajne hero ball selekcije, koju su mu sasvim sigurno u Oklahomi ohrabrivali.

 

Inače, nije se ovuda ništa bliže Kukoču pojavilo, kreativan, tehnički raznovrstan, dugačak, raspon, osećaj za blokadu. Problem je što mu očito treba specijalan tretman, puno strpljenja, te delim pesimizam na šta će da izađe s obzirom da mu je Žoc trener. 

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
5 minutes ago, Gale said:

Edit: Tristan je tu bio mnogo jednostavniji za obradu, pa je ipak odleteo.


na kraju se sve te košarkaško fizičke osobine preklapaju na to šta imaš u glavi, kod tristana je evodentno bila promaja

za poky ćemo tek da vidimo

 

zbog toga mi fali dule on zna to da kleše

 

prvo duhovna, a tek onda fizička nadogradnja

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Ako je Zeljko trpeo Smajlija i sve njegove gluposti na parketu tri godine (pa jos i hteo da ga produzi), trpece i Pokua. Za pocetak, neka mu prve lekcije budu da pravi pametne male faulove i da ne uzima hero suteve.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:


na kraju se sve te košarkaško fizičke osobine preklapaju na to šta imaš u glavi, kod tristana je evodentno bila promaja

za poky ćemo tek da vidimo

 

zbog toga mi fali dule on zna to da kleše

 

prvo duhovna, a tek onda fizička nadogradnja

 

Poku je fin dečko. Mnogo bolji karakter nego Tristan. Sad samo iskoristiti ga na pravi način.

Da je Dule tu, napravio bi od njega Veselog. Ovako, ne znam koliko će Željko imati živaca sa njim.

Edited by Kreator
Link to comment
20 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Bonga iz cistih pozicija (narocito kornera) moze sasvim dobre procente da ima. A Brown i Washington ce verovatno imati najbolje procente generalno, uz Iffea i Vanju..

 

jasno, samo kazem da ce to ici gore-dole; bice tekmi kada ubaci 4od5 ali i kada ne ubaci nista iz 4 pokusaja.

 

ali mislim da ce biti zanimljivo za partizanovce, posto su ti kojima je nekonstantan sut, jako sposobni defanzivci i sposobni da switchuju na par pozicija.

 

nisam gledao browna i washingtona, ovaj drugi po hajlajcima gde su svi posedi, kosevi & promasaji, takodje ne izgleda kao suter tipa puntera i nunnallyja ali ujedno ni ne izgleda kao lik koji ce se iznervirati ako mu ne upadnu prve tri lopte, sto je dobro, posto ovi ranije pomenuti, sigurno nece forsirati ako im ne ide.

  • +1 2
Link to comment

Nešto sumnjam i da bi se Dujan proslavio. Selektor bi imao najveće šanse, mislim da bi mu leto sa reprezentacijom baš prijalo. Pisali smo već, ne verujem da bi Kari ikada uzeo Dedu pre njega u klubu, mislim da je to bio više izbor sa prioritetom na atmosferi i timskom duhu.

Link to comment

Da, bas je Kariju bila prioritet atmosfera, dok su mu Jovic i Deda jedva upotrebljivi. I kao takvi, opet su imali prednost nad Pokuom, pa smo gledali tandem Jokic - Milutinov vise nego sto je lekar prepisao..

Link to comment
9 minutes ago, Kreator said:

 

Da je Dule tu, napravio bi od njega Veselog. Ovako, ne znam koliko će Željko imati živaca sa njim.

 

zeljko nema zivaca samo sa igracima koji ne ponesu mozak na parket, poku mi ne izgleda kao jedan od njih.

 

a nisam uopste siguran da bi danasnja kosarka imala strpljenja za duleta, dok sam siguran da poku i vesely nemaju nista bitno zajednicko.

 

videcemo, imam utisak da cete igrati kosarku koju je lepo gledati, ukoliko volimo da vidimo jos nesto osim zgoditaka za 3.

  • +1 8
Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

Da, bas je Kariju bila prioritet atmosfera, dok su mu Jovic i Deda jedva upotrebljivi. I kao takvi, opet su imali prednost nad Pokuom, pa smo gledali tandem Jokic - Milutinov vise nego sto je lekar prepisao..

 

Jović je išao pa se tamo nešto opet razboleo, šta li. Dedu nije ni koristio u bitnim utakmicama, ne bi ni Pokua. Birao je ko će da mu sedi na klupi. Meni je logičnije bilo da vodi obojicu, a da Plavšić otpadne.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, garmonbozia said:

Poku >>>>> Tristan 

Ako bude Poku = poorman's Veseli, ja sam zadovoljan 

Link to comment
7 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Da, bas je Kariju bila prioritet atmosfera, dok su mu Jovic i Deda jedva upotrebljivi. I kao takvi, opet su imali prednost nad Pokuom, pa smo gledali tandem Jokic - Milutinov vise nego sto je lekar prepisao..

Nemoj da zaboraviš onog iz Mege-zvezde što je Kari morao da ga povede, on je tek imao prednost nad Pokuševskim i opravdao je svojim doprinosom. Jer kako on dočekuje igrače kad dolaze na tajm-aut to je super.

  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...