Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

skidan avatar cim budem pri kompu, antijinx nije uspeo :(

ne vidim taj univerzum u kome dve glave poput zoca i pokusaja od igraca mogu da funkcionisu zajedno. potonji je tu max do ng i vrv se sam otici.

  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, Nebojsa said:

 potonji je tu max do ng i vrv se sam otici.

 

da, zato je i potpisao na tri godine

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Nebojsa said:

skidan avatar cim budem pri kompu, antijinx nije uspeo :(

ne vidim taj univerzum u kome dve glave poput zoca i pokusaja od igraca mogu da funkcionisu zajedno. potonji je tu max do ng i vrv se sam otici.

 

Nije dečko antitalenat, ima šlifa. Mene ovde najviše brine njegova mekoća, često beži od znojavih muških tela. Lagan je kao perce. Evroliga je liga zidara, građevinaca, plašim se da neće moći ni da meša malter a kamoli da gura kolica. A kad naleti na one rukometaše izbiće mu bubreg.

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Kreator said:

Hold my beer 

 

 

Screenshot_2024-08-13-19-58-14-828_com.brave.browser-edit.jpg

 

Za njega ne brinem, taj  ce da sutira samo na plus ili minus 20 

  • -1 1
Link to comment
Just now, ZokiAsov said:

 

Za njega ne brinem, taj  ce da sutira samo na plus ili minus 20 

Ma njega će ostavljati samog kao Salatesa mmw.

  • -1 1
Link to comment
6 minutes ago, ZokiAsov said:

Pice se bensedini kad poku zategne za tri

 

generalno ste jako pojacali odbranu naustrb suta za tri. nisam gledao sve igrace koje ste doveli ali lundberg i vanja su u tom departmanu korektni, ne i sjajni kao ovi sto ste otpustili, dok ce bonga, ntilikina i npr poku imati velike amplitude u sutu.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, uini said:

 

generalno ste jako pojacali odbranu naustrb suta za tri. nisam gledao sve igrace koje ste doveli ali lundberg i vanja su u tom departmanu korektni, ne i sjajni kao ovi sto ste otpustili, dok ce bonga, ntilikina i npr poku imati velike amplitude u sutu.

 

Bonga iz cistih pozicija (narocito kornera) moze sasvim dobre procente da ima. A Brown i Washington ce verovatno imati najbolje procente generalno, uz Iffea i Vanju..

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

 

 

Analiza njegovog "tela" kreće od 3:05 

 

Izgleda ništa od teretane. :rolleyes: "Šta raditi na kraju sa tim njegovim telom?" :ziga:

Edited by Kreator
Link to comment
32 minutes ago, garmonbozia said:

Poku >>>>> Tristan 

Higher risk, higher reward, što kažu ameri. 

U teoriji, dijamant za obradu, Jednorog. U praksi, bojim se, kontra-jednorog, koji je ili slabiji ili sporiji od čuvara. 

Ne mogu da se setim da je takav talenat bio kod nas, ali sam pesimista. Ima godinica, a nema onu jednu osobinu koja bi ga držala na terenu (npr. odbrana ili šut). Bojim se da je hodajući paradoks talenta i nemanja jedne jedine osobine u kojoj je pouzdan.

Edit: Tristan je tu bio mnogo jednostavniji za obradu, pa je ipak odleteo.

Edited by Gale
  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, Gale said:

Edit: Tristan je tu bio mnogo jednostavniji za obradu, pa je ipak odleteo.

Rekao bih da ovaj ima više u glavi nego Tristan. Živ nisam da vidim kako će da igra u Evropi vs ono što je igrao u NBA. 

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Bonga iz cistih pozicija (narocito kornera) moze sasvim dobre procente da ima. A Brown i Washington ce verovatno imati najbolje procente generalno, uz Iffea i Vanju..

Ja od dujana ocekujem da pokida sezonu. Ne znam zasto

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...