Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

od srede prodaja, mogla bi da se žetvuješ i kao otvaračica topika odeš i lepo nas izvestiš o svemu

 

:fantom:

 

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

od srede prodaja, mogla bi da se žetvuješ i kao otvaračica topika odeš i lepo nas izvestiš o svemu

 

:fantom:

 

 

Da znas da bi mogla, bas cu u sredu da vidim kad krene prodaja :lol:

  • Haha 1
Link to comment

Ko kupi kartu za simfoniju ima pravo prece kupovine clanske karte s kojom se omogucuje pravo na kupovinu oficijelne majice kosarkaskog kluba bez koje nije moguce trebovati proslogodisnje mesto u areni

  • Haha 7
Link to comment
53 minutes ago, uini said:

ladno imate i ntilikinu i pokua

zivot nije fer

 

šta mi imamo, ja pojma nemam......a živ nisam da vidim

 

već sam počeo psihološke pripreme za novu sezonu. ali ako budem gledao rečenice "biće to od novembra/decembra kako treba", "još nisu kliknuli", samo da se desi ____________ i pali se mašina", "Željkove ekipe igraju bolje drugi deo sezone/sporije ulaze u formu", "logično je da nov tim ima skor 3-11, sad kreće serija pobeda"........otkazujem pretplatu na EL i gubim se

 

životna mi je želja da, barem jednu sezonu, navijam za klub koji kreće u sezonu pobedama, a neki drugi klub/klubovi juri/jure formu pet meseci, poslažu se beskonačno, klikću, migaju, žmigaju i rade ostalo

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Ted said:

životna mi je želja da, barem jednu sezonu, navijam za klub koji kreće u sezonu pobedama, a neki drugi klub/klubovi juri/jure formu pet meseci, poslažu se beskonačno, klikću, migaju, žmigaju i rade ostalo


Tede prijatelju, no hard feelings, ali to ćeš doživeti ako kreneš da navijaš za Real ili ako nam klub kupe šeici (obe podjednako neverovatne varijante, slažemo li se?).

Ili ako gledaš samo ABA ligu :)

 

Mi smo u EL ekipa iz srednjeg ešalona, čak i pored ovog suludog sipanja SNS para u oba kluba, ne možemo da se merimo sa 5-6 najbogatijih. Otuda nam ostaju ovako neke varijante sa poluzvezdama i idejom da se one ukomponuju i kliknu kako bi ostvarili rezultat iznad svojih novčanih vrednosti. A za to klikanje baš treba vremena.

  • +1 3
Link to comment
50 minutes ago, Ted said:

 

šta mi imamo, ja pojma nemam......a živ nisam da vidim

 

već sam počeo psihološke pripreme za novu sezonu. ali ako budem gledao rečenice "biće to od novembra/decembra kako treba", "još nisu kliknuli", samo da se desi ____________ i pali se mašina", "Željkove ekipe igraju bolje drugi deo sezone/sporije ulaze u formu", "logično je da nov tim ima skor 3-11, sad kreće serija pobeda"........otkazujem pretplatu na EL i gubim se

 

životna mi je želja da, barem jednu sezonu, navijam za klub koji kreće u sezonu pobedama, a neki drugi klub/klubovi juri/jure formu pet meseci, poslažu se beskonačno, klikću, migaju, žmigaju i rade ostalo

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...