Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

1 hour ago, napadaj said:

E jebi ga sad. Godinama bi trebalo da pričamo i da ništa ne bismo uradili u toj seriji da Tavares nije propustio prve dve utakmice. Mogli smo da prođemo zato što smo imali sreće s njegovom povredom, a nismo prošli zato što smo ispali potpuno maloumni i naseli na provokacije matorog, neverovatno lukavog španskog genija Ljulja.

 

Ko nas jebe kad smo debilni.

 

 

Ništa nismo naučili od Saše Pavlovića - tučeš onog ko treba da dobije batine ovde, a ne igrače Reala. :fantom:

 

razumem emociju i žal za propuštenim ali rezultat te serije je strateški odlična stvar za budući status kkp u okviru evrolige :fantom:

Link to comment
14 hours ago, bradilko said:

otisao je na bolje mesto i u bolju ligu

 

Pu pu pu

Daleko bilo

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:


 

bog otac

:ziga:

 

da, to mu je bio najbolji potez u seriji & ujedno dobar za zvezdu. lik je dalabu, mada ovako izgleda kao gotivan van terena.

Link to comment
5 hours ago, Vasilij Zajcev said:

Pa da počnemo :D

 

NWG, Madar, Aleksa, Aranitović

Vanja, Smit, Lakić

Naneli, Ponitka, Trifa

Moneke, Božić, Smajli

Motli, Koprivica

Ispravio sam ti ovo. :fantom:

  • Hvala 1
Link to comment
9 minutes ago, uini said:

 

da, to mu je bio najbolji potez u seriji & ujedno dobar za zvezdu. lik je dalabu, mada ovako izgleda kao gotivan van terena.

da ponovim

b_o_g  o_t_a_c

  • Wub 1
  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, April said:

 

Pu pu pu

Daleko bilo

ispade kao da se odjavio ne daj bobe.

nesrecno sam se izrazio 

Link to comment
38 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

da ponovim

b_o_g  o_t_a_c

 

nekada davno je bogotac bio danilovic, zato sto posprema sve i odnese pobedu; danas je pavlovic, nikada za dve sezone nije odigrao nesto ali inicirao kafansko pesnichenje. nadam se da ima mural, za razliku od psda, jelte.

  • +1 1
Link to comment
Just now, uini said:

 

nekada davno je bogotac bio danilovic, zato sto posprema sve i odnese pobedu; danas je pavlovic, nikada za dve sezone nije odigrao nesto ali inicirao kafansko pesnichenje. nadam se da ima mural, za razliku od psda, jelte.

Uh

Link to comment
Just now, Milošica said:

Uh

 

uh uh. odigrao pimpek

dule vujosevic kapiram prvi put u zivotu imao dvostruke arsine za njega & ostale, pa poginuo. ako, slavite ga, sveti sasha pavlovic.

  • Hvala 1
  • -1 1
  • Tužno 2
Link to comment
8 minutes ago, uini said:

 

uh uh. odigrao pimpek

dule vujosevic kapiram prvi put u zivotu imao dvostruke arsine za njega & ostale, pa poginuo. ako, slavite ga, sveti sasha pavlovic.

Opet si pasivno agresivan.

 

Sedi dole bre.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

ako postoji istinski štovalac igre kevina pantera koji nije grobar ovde na forumu onda sam to ja

 

i ozbiljan sam

 

obožavao sam ga u zvezdi ali u partizanu

 

ima taj sitan rad stopalcima na rahitičnim nogama čačkalicama kad krene u iso koji je totalno iconic

 

žao mi je što ga je obradović ukanalio prošle godine sumnabolnim trošenjem energije na prevođenje lopte, jebala ga nafurana senilnost

 

lično mi je panter  > > > > james, ovaj drugi je bottom line nafurana budaletina, punter je true to the bone jedan od poslednjih velikih old school košarkaša u evropi

 

volim i njegov intervju zbog koga ga svi prozivaju, gde priča o parama - tu se baš vidi da je bio siromašno dete sa ulice koje je spasio basket, kad kaže dough pa napravi jebate isus facu 

 

da se ne lažemo, mi smo mu izvadili karijeru iz kanala a ne obradović, tj šakota koji ga je doveo 2019

 

srećno crni brate otišo si iz srbijice u jedan od par najgadnijih klubova na svetu nadam se da je dough okej

 

thumb3.jpg

 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
7 minutes ago, SNARC said:

Siguran si da je pominjao dough ?

 

Ja se secam "But the bread was good.."

 

pa to, šta god. to je sleng siromašnih kojima uleti kinta potrebna ko lebac....

 

edit - u pravu si, sad sam pogledao intervju, bread. panja.

Edited by Eleniko
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...